P.H. WĘGLOBUD S.A

Szczecin

Opinie o P.H. WĘGLOBUD S.A

Mieszko 2014-05-06 22:39:16
Ogólnie w firmie panuje straszny zamęt, chcieli otworzyć kopalnie pod naszymi drzwiami, wyszkolą ludzi?? Z rozmów kierowców którzy dostarczają kruszywo do mnie na budowe wynika że w należącej do nich kopalni w sudwii, pracownicy zarabiają ledwo ponad najniższą krajową.
Devil 2015-06-27 16:17:17
Pracuję w tej firmie od dwóch lat, zarobki może i nie są takie jak na górnictwo przystało, lecz atmosfera i kierownictwo zasługują na pozytywną ocenę, nigdzie nie znajdę lepszego kierownika, pensja jest najniższą krajową, ale głównie zarabiamy tu na premii, która przy dobrej sprzedaży potrafi potroić pensję zasadniczą. Nie pracujesz tu to się nie wypowiadaj
jhgjhv 2016-02-09 19:24:39
praca za najniższą krajową,ja od wielu lat pracuję bez podwyżki,i sama nie wiem co ja tu jeszcze robię,nie polecam,
haiko 2016-04-23 13:21:43
Z tego co wiem to firma . poprzez realizację inwestycji w innowacyjne maszyny i urządzenia naparwde daje konkurencyjne wyniki jeśli chodzi o inne firmy i trzymają ta jakośc, wiec pod tym względem na pewno mocno się wybijają jak widze i to jest na plus na pewno.
Zostaw swoją opinię o P.H. WĘGLOBUD S.A - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. WĘGLOBUD S.A