Teatr Króla

Krosno

Opinie o Teatr Króla

OPINIA 2016-02-06 16:20:50

Blog > Komentarze do wpisu
« Uwaga czytelnicy !!! WOLNE KSIĄŻKI W ZGORZELCU »
TEATR KRÓLA
W ramach profilaktyki uzależnień "Książka uczy, leczy, pomaga" 18 listopada gościliśmy teatr Króla z Łodzi. Aktorzy przedstawili sztukę pt. "Narkoman" ukazującą problem uzależnień w szczególności stosowania przez młodych ludzi narkotyków. Spektakl pokazuje życie Gabriela, jego pierwszy kontakt z nałogiem, przyczyny i skutki uboczne używania narkotyków. Przedstawiona opowieść sygnalizuje młodzieży jak rozpoznać, że jest się uzależnionym i jakie są sposoby wyjścia z uzależnienia. Poruszony był temat palenia marihuany - popularnego środka odurzającego i trującego, zawierającego THC i benzylopiperazynę (BZP), która spotykana jest we wszystkich rodzajach narkotyków. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z Gimnazjum nr 1, nr 2 i nr 3, Gimnazjum Cogito, Łużyckie, Europejskie, Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii.

Artykuł powstał na podstawie strony: http://teatrkrola.pl/

czwartek, 19 listopada 2015, mbpzgorzelec
poleć znajomemu » śledź komentarze (rss) »

DODAJ KOMENTA
Zostaw swoją opinię o Teatr Króla - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr Króla