FHU MIMAR

Gliwice

Opinie o FHU MIMAR

ghmhjmjm 2012-03-26 21:42
[usunięte przez moderatora] z przeciekającym dachem, w którym panuje taki [usunięte przez moderatora] że narzędzi trzeba szukać po wszystkich kątach, podłodze, itp.Płaca: marne grosze.
Nie polecam.
Pracownik 2013-04-05 15:30
Szef to [usunięte przez moderatora] obraża ludzi i w dodatku nie wypłaca wynagrodzenia tłumacząc się że nie dostał przelewu...warunki pracy katastrofalne miejsce pracy garaż ubikacji nie ma nawet nie ma gdzie twarzy po pracy umyć...nie polecam!!!
BOLO 2016-12-21 11:42
Teraz produkcja jest w Tarnowskich Górach i zaczne od tego że pomieszczenie socjalne czyli szatnia wygląda jak chlew ,przebierasz sie i czyste ubranie jest już ujebane dalej ubikacja wygląda jak ściek ale nie ma się co dziwić sami pracownicy wyglądają jak menele [nie obrażając menela] jak dbają w domu tak mają w pracy a sprzęt czyli spawarki wyglądają jak złom ale znowu kto je doprowadził do takiego stanu oczywiście pracownicy ,nie rozumiem tylko właściciela jak by kazał zapłacić za zniszczone narzędzia to Menele może zaczęli by dbać o powierzone mienie .Widocznie razem trzymają sie w szachu pracodawca udaje że płaci a menele udają że pracują i dbają o narzędzia i porządek.Reasumując nie polecam tam pracy chyba że ktoś jest menelem i pasuje mu taki syf .
Zostaw swoją opinię o FHU MIMAR - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MIMAR