Fabryka Grzejników „Purmo”

Rybnik

Opinie o Fabryka Grzejników „Purmo”

Eldorado 2014-10-14 11:35
Wydaje mnie się, że każdy ma szansę się dostać, nie tylko znajomi. Złożyłem papiery w marcu i w kwietniu dostałem SMSa, że mam się stawić na rozmowę kwalifikacyjną.
sms 2014-10-20 12:30
Witam szukam firmy która da mi i mojej rodzinie stabilne zatrudnienie i warunki godne przetrwania;) dlatego zbieram informacje na temat firm działających w Rybniku. Bardzo proszę o uczciwą informację na temat pracy w państwa firmie. Jestem handlowcem i kobietą.Składając aplikację na jakie stanowisko mam skierować prośbe? Jeżeli ktoś może mi udzielić informacji na temat zarobków pań oraz godziń pracy i paru zdań od siebie zgóry dziękuje;)
Eldorado 2014-11-18 17:39
Pracowałem również w Tenneco, ale poszedłem stamtąd, bo straszna lipa była. W Purmo o wiele lepiej, lepsza atmosfera, ludzie, nie zauważyłem takiego pośpiechu. Nikt nie przejmuje się tymi smiesznymi normami jak w Tenneco tylko po prostu robi swoją robotę.
Eldorado 2015-01-04 12:32
Obecnie nie słyszałem nic o przyjęcia, więc nie powiem czy są, będą czy nie. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, na której przydzielą Ci dział oraz powiedzą kiedy czeka Cię pierwszy dzień pracy. Pierwszy dzień to wiadomo jakieś tam szkolenia i jak wystarczy czasu w ciągu tych 8 godzin to zabiorą Cię na stanowisko pracy, aby pokazać jak to wygląda.
karina 2015-02-20 10:32
nie wiecie czy beda przyjecia i czy szukaja kobiet
wobs 2015-03-25 13:57
witam,sa przyjecia do purmo,no i gdzie i jak skladac papiery.aha no i czy samo CV wystarczy
niewazne 2015-03-27 08:05
ZAPRASZAM JEBAC STO LAT ZA 1700,
i zapraszam na maszyny nauczyć się robić aż pot z jaj kapie
i po 2 latach dostaniecie 10 gr podwyzki do godziny.
żadko kiedy można isc w soboty robic a w 2015 niema sobót do konca sezonu(listopad) bo sie wycofała rosja.W listopadzie konczy się sezon i miesiąc jesteście bez pracy,ubezpieczenia(przychodzicie ok 5 stycznia wychodzi wam 15 dniówek i zarabiacie 1300 zł.hujstwo bez przyszlosci i whuja walą (zapiszesz się na sobote na rano , idziesz na plan patrzysz a tam cie niema,a ziomeczki od pedałów i konfidenci po znajomosc napierdalają po 4 soboty i mają stawki po 17/h
HATE ! plaskura 2015-04-09 06:19
Nie polecam i odradzam ! Zarabiam 1500zł/msc(nie zawsze) daję z siebie więcej niż wymagają.. robię w tej firmie jakiś czas za marne grosze po przeniesieniu na inne stanowisko dowiedziałem się że osoba która pracuje tam 2 miesiące w dodatku na 1 stanowisku zarabia więcej niż np. JA pracując tam rok i mając w karcie 4 stanowiska ... no PATOLOGIA... A jak chcesz iść do prezesa prosić o przeniesienie bądź podwyżkę .. to szukaj sobie nowej pracy zanim do niego pójdziesz..
Solidnypracownik 2015-04-15 17:30
Jeśli ktoś się szanuje i wie że ma poważanie i według brygadzistów i majstrów jest pracownikiem z którym wiążą nadzieję i chcą szkolić to lepiej korzystać z tego i szukać lepszej pracy... pracuję tam od wiosny tamtego roku, na rozmowie z dyrektorem byłem zapewniany że po pół roku dobrego pracowania zrobię 2 soboty i będę miał lekko 2 tyś... mija rok i nigdy nie miałem takiej sytuacji, śmiech na sali a robota ciężka bo nie raz trzeba obracać ciężkie grzejniki... po roku pracy moja stawka zmieniła się o całe 40 gr... gdy nauczę się pracować na maszynie dostane kolejne 50 gr. śmiech na sali, a stanowisko na którym odpowiada się za połowę procesu produkcji grzejnika... nie polecam nikomu ;) miłej pracy
czarnamamba 2015-09-06 19:20
Nie jest źle. Wszystko zależy od tego na jaki dział sie dostanie i jak bardzo to wszystko sie ogarnia. Odkąd tam pracuje to może z 3 razy wyplata była poniżej 2, ale to z powodu L4 lub po prostu był gorszy miesiąc (święta itp.)Średnio zarobki 2300-2600. Robota, aż tak ciężka nie jest. Są firmy gdzie trzeba pracować dużo ciężej w syfie za najniższą krajową.
czarnamamba 2015-11-04 11:21
Tak, ale jest to płatność ileś tam %. Bodajże 80% ze stawki. 100% L4 płatne jest wtedy gdyby był wypadek w pracy nie z winy pracownika. No i za każdy dzień l4 potrącana jest premia 2%
BoomBoom 2015-11-20 13:55
Witam, orientuje się ktoś czy sa przyjęcia do Purmo? Jaka stawka na początek? Czy na początku pracumey pod firmą czy od razu pod Purmo?
pracownik 2016-01-11 17:57
Z tego co mi wiadomo przyjęć puki co nie ma, stawka na początek to 9.50 brutto + 30% premii. ok 1700 zł/miesiąc bez nadgodzin
W..... 2016-02-03 15:54
Socjal całkiem w porządku, mało który pracodawca tyle daje, ale to dobrze, póki tego nie zabiorą to jest to spory dodatek motywacyjny. Soboty i niedziele masz płacone 100% czyli podwójna stawka. Zarobki zależą od tego na jakim dziale pracujesz i na jakiej maszynie, jak ktoś jest robotny to idzie zarobić nie ma co narzekać. Jak niektórym nie chce się podnosić kwalifikacji, a mają taką szansę to będą robić za 1500zł
Werty 2016-02-09 20:04
Zapraszamy do Tenneco.
olo 2016-02-26 10:11
Ludzie jeszcze w 2013roku było normalnie ale przyszła nowa władza nowy dyrektorek produkcji ,tylko wycieczki umie oprowadzać a na gównie sie zna ,ludzi ma za jeleni których może gnoić i premie zbierać ,jednym słowem TENNECO2 w Rybniku .Teraz czy pójdziesz do tanneco czy do pórmo t jeden ciul i tak cie będą cie za ciula robić ,a zarobki szkoda gadać ,to wszystko przez jednego chopka który gdyby nie ojciec go nie zrobił dyrektorkiem to by było normalnie .SZKODA
andzia 2016-02-26 10:21
wiem gdyby ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczyl dyrektor zakręcony kretyn to by szło jakoś wytrzymać ,zasrany smarkacz dyrektora udaje zwolnić go na zbyty pysk .po co on nam?
czeresm 2016-03-04 12:43
Jedna wielka tragedia..Syn pracował rok na umowę zlecenie 8.50 na godzinę..
Po roku był u nowego dyrektora po stałą umowę to mu powiedział ze mu da od 1.9 do końca listopada a potem ma iść na bezrobotne do stycznia...Dyrektorek dał podwyżki więcej o 30gr na godzinę....W sumie miesięcznie zarabiał 1.200zł Jak było mało roboty to wszyscy Ci co na zlecenie mieli wolne...Jednym słowem Retting to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
johan 2016-06-09 00:08
MAJA "Do 3000" no tak 1700-1800 to jest DO TRZY TYSIĄCE - SPOKOJNIE.Tu racja.Zejdź na ziemię 10.30 Zł brutto po roku.A moim zdaniem po skromnych obserwacjach panuje tam typowo nasze polskie kumoterstwo.
Pracownik 2016-06-11 11:59
Nadchodzi lato i związane z tym upały. Jeśli ktoś lubi się spocić pracując obok ogromnego pieca w upale to nie mógł lepiej trafić.
mimopozytywny 2016-06-14 20:10
układy układziki ,grupy trzymające władze.beton i beznadzieja,dobrze to już było i mineło,wyścig szczurów,egoizm i płycizna ,dno człowiek dno POZDRAWIAM.
Pracownik 2016-06-16 11:49
Trzymają starych, grubych pracowników którym brzuch wystaje spod koszuli, a zwalniają młodych którzy na wstępie rzucani są na najtrudniejsze stanowiska. Norma jest ustalana chyba na widzimisię. Taki grubas po 5 minutach by dostał zadyszki a młody nie daje rady i idzie do zwolnienia. Lepiej nie pokazywać że się potrafi pracować więcej czy szybciej bo będą chcieli żebyś robił tak już codziennie.
swój chłop 2016-06-20 23:04
Przyjęli 9 z ukrainy po 12h a 50 w drodze(plotka ale plotki się tam sprawdzają raczej)Ani be,ani me,ani kukuryku.A tempi niesamowicie ale chyba udają.Po prostu w purmo zaczynają oszczędzać na ludziach a resztę dopowiec sobie sam.Lepiej już było.Powodzenia w innej pracy.
swój chłop 2016-06-20 23:12
Aha jaszcze zapomniałem.Panowie czapeczki na głowę bo wydalamy z zakładu (zarządzenie dyrekcji)
Ktoś 2016-06-21 10:48
Po kilku latach pracy w purmo płaca niewiele wyższa od płacy minimalnej. Trzeba chodzić w soboty żeby dostać normalną wypłatę ~2000
Lol85 2016-06-25 07:08
Tam kiedyś było ok np 5 lat temu na malarni prowadzący ok dobra atmosfera aż chciało się robić i było pozytywne nastawienie,teraz wszystko włeb wzieło ci sami prowadzący w szoku do głowy dostają niewiem czy te oei czy oco tu chodzi ,dno totalne dno,mam nadzieje że to się zmieni bo jak nie to chyba tylko ukraińcy tam będą chcieli robić bo nierozumieją co do nich mówią a my polacy zawsze rozumiemy innych ale nie siebie.
Lol85 2016-06-26 20:19
W latach 70-tych to była godność pracownika warunek!!!TYLKO NIE POLITYKA,teraz jest żałość i dno,ciekawy będzie twuj szacunek jak cię zastąpi Nadia z ukrainy powodzenia.
chudy 2016-07-16 01:16
Młodzi by chcieli zaraz ze 3 tys. zarabiać i najlepiej nic nie robic,w soboty nikt wam nie każe pracować sami jesteśmy sobie to winni,tak już nauczyliśmy pracodawców ze chodzimy w soboty, polska to drugie chiny,wiecej , szybciej , taniej liczy się ilość a nie jakosc
chudy 2016-07-18 22:12
Tez nie narzekam,nie jest zle ale mogło by być lepiej,w każdej pracy stawke trzeba sobie wyrobić,chyba ze masz plecy i startujesz z górnej pułki
co się dzieje? 2016-08-05 11:09
Witam, UWAGA!!! tam wszyscy wszystkich OCENIAJOM tylko nie siebie,Sory to jesr żałosne.
gonzo 2016-09-02 23:49
Przejżyj poprzednie posty i łapki w górze i wszystko w temacie !
Freeman 2016-09-30 12:16
Jak masz mentalność niewolnika to Purmo jest dla ciebie.
Juk 2016-09-30 17:31
Nie od dziś wiadomo, ze Fabryka Grzejników „Purmo” to nie jest prosta branża, bo jednak jest to rzecz dość fizyczna, ale z drugiej strony to też nie róbmy wielkiego zamieszania, wiadomo przecież, że bywa czasami różnie, niektórzy lubią pracować i tyle.
d 2017-01-16 14:04
jaka stawke oferują nowemu pracownikowi na produkcji?
Kapitan bomba 2017-01-18 00:24
Wątpię żeby teraz tak łatwo było się dostać do purmo, ludzi z doświadczeniem na produkcji mają dość a połowa z nich to rodziny brat-siostra, mąż-żona, ojciec-córka itp.
pracownik na wagę złota :) 2017-02-01 13:12
yyy, a to ja dziękuję jednak, Oddzwonię, oczywiście jak się tu coś zmieni zarobkowo.
Ajax 2017-03-07 16:09
Dzień dobry, czytałem wyżej, że raczej ciężko w tej chwili dostać się na produkcje, czy to prawda? Nie ma w ogóle przyjęć? Jaką stawkę na rekę Purmo oferuje nowym pracownikom? Czy do wypłaty są jakieś dodatki typu premia, bony, karnety itp? Jak atmosfera na hali?
Pozdrawiam
1234 2017-03-30 11:17
Pracowałem tam kiedyś z kumplami od dyr.Kiszki za których musiałem pracować.Jeden z nich rzezbił męskie penisy ze styropianu a drugi przez pół dnia siedział i gapił się w sufit. Te dwa lebry pracują tam nadal i mają się dobrze dzięki kłamstwu i mataczeniu. Część kierownictwa preferuje kłamstwo i cwaniactwo.
pracownik 2017-04-06 11:31
Tak, są premie, bileciki do teatru, wyjazdy integracyjne i obiadki służbowe.... ale tylko dla wybranego kierownictwa. Reszta no cóż.....
Aga 2017-05-16 13:42
Hej ile zarabia na czysto nowy pracownik jakie dają umowy pozdrawiam
Mephisto 2017-05-23 11:21
Umowa o pracę a stawka zaczyna się bodajże od 10,30zł i 1450-1500 pewnie będzie. Żeby dostać 2000 trzeba wszystkie soboty chodzić albo nadgodziny tyrać.
Gracjanek 2017-05-24 20:05
Ludzie zaczynają odchodzić Panie Dyrektorze
iga 2017-05-24 21:56
może mi ktoś napisać czym zajmują sie kobiety u was w firmie oraz czy macie jakieś postojowe letnie pozdrawiam Iga
Brunhilda 2017-05-27 00:22
Kobiety dzielą się na dwie grupy, jedna grupa zakłada plastikowe ochronki na rogi grzejników i sobie siedzi przy tym a druga grupa ściąga osłonki do grzejników na linii. Linia dzieli się na 100 odcinków po 3 metry każdy, a na jednym takim odcinku potrafi wisieć 64 osłonki naraz i to wszystko ciągle jedzie w przód i trzeba zagęszczać ruchy lekko. Lepiej być w tej pierwszej grupie.
Hugo 2017-06-22 20:32
cały mokry cały mokry plecy , czoło , za uszami , rzić ...
PANI 2017-07-04 18:11
jakie umowy dajecie na start po ilu miesiącach umowa na czas nieokreślony pozdrawiam
PANI 2017-07-04 18:12
Surowa 2017-07-04 20:56
Dobrze że zaczynają się postoje , będzie można na spokojnie poszukać nowej roboty
Syam 2017-07-05 16:49
Umowa na czas nieokreślony po około 4 latach, najpjerw 2 razy przedłużają na rok, potem 2 lata i jak do tej pory człowiek nie wyjdzie z tego błędnego koła to cyrograf w postaci umowy na czas nieokreślony. Pozdrawiam i zapraszam
Sasha 2017-07-08 12:07
Z kobietami w purmo jest taki problem że nie ma zbyt wielu stanowisk stworzonych z myślą o kobietach. Umowa na stałe to jedno, ale o awansie na poganiacza czy szkoleniach innych niż bhp mogą narazie zapomnieć.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Grzejników „Purmo” - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Grzejników „Purmo”