Jet-Line Sp. zo.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Jet-Line Sp. zo.o.

admin 2015-08-05 17:07:06
Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jet-Line Sp. zo.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?
byly pracownik 2016-10-25 19:38:23
szukaja parobka a nie kierowcy pseudo szefowie maja wszystko w d.... nie radze najgorszemu wrogowi tam pracowac typowy dziad trans nie ma pojecia co to czas pracy kierowcy !!!!! a o prawach urlopach itp pracownika to ci ludzie sa zieloni i udaja glupa to tez sie dotyczy niby spedytorow az dziwne ze ta pseudo firma istnieje odradzam!!!!!!!!!!a i praca bez umowy na lewo to tam normalka
pracownik miesiaca 2016-11-29 20:42:56
kowboy wszystko wie o tej firmie bedzie tam pracowal do emerytury a reszta spie...........i gdzie pieprz rosnie szukacie niezapomnianych wrazen to ta firma czeka na was z otwartymi rękami:) potrzebuja przede wszystkim dlugodystansowcow , ludzi o z natury spokojnych ,o nieprawdopodobnej psychice nadludzkiej,firma fantastycznie sie rozwija i potrzebuje wciaz i zawsze pracownikow by budowac swoja i wasza przyszlosc:)
Zostaw swoją opinię o Jet-Line Sp. zo.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jet-Line Sp. zo.o.