PUP - Powiatowy Urząd Pracy

Świdnica

Opinie o PUP - Powiatowy Urząd Pracy

Mirka 2011-01-10 15:24:23
Po pierwszej rejestracji ogóle wrażenie jest takie, że panie tam pracujące są bardzo słabo zorientowane w swoich obowiązkach i zadaniach.
Merytorycznie kompletnie nie przygotowane.
Nie potrafią udzielić jasnej, wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie a jedynie "muszę sprawdzić..., dowiem się zaraz... , ja się tym nie zajmuję- a kto ? - trudno powiedzieć".
Aż człowiek krew zalewa, że z wyższym wykształceniem po administracji nie ma pracy a po drugiej stronie wałęsają się niekompetentne osoby i zajmują miejsce tym, którzy mają wiedzę i predyspozycje by tam pracować.
Dlaczego jest tam tylu pracowników w jednym pokoju?
Czy Świdnica jest aż tak dużym miastem?
anonim 2011-03-24 22:37:16
wizyta szlag trafia czlowieka jak nikt nic nie wie ganiaja mnie jak jakiegos buraka z pokoju do pokoju to nie ja moze ona wie i tak dalej pol dnia i nic wreszcie laduje u dyrektora a tu niespodzianka przyjmuje tylko we WTORKI reszte tygodnia pewnie spi , pije kawe itp zatrudnic go na 1 -36 etatu bo po co tam jest dla kogo ? Wiekszosc pracownikow jest w INTERMARCHE na zakupach a my stoimy jak barany pod drzwiami i czekamy az ktos sie zlituje i nas przyjmie ZROZUMCIE WRESZCIE KOMUNA MINELA TO MY WAS UTRZYMUJEMY Z NASZYCH SKLADEK MACIE PENSJE DOTARLO?
jolka 2012-01-17 09:54:55
W PUP w Świdnicy siedzą paniusie po znajomości pewnie bez wykształcenia,które ludzi po stuydiach wysyłają na produkcję lub do warzywniaków. Mojej znajomej radzili rzucić szkołę i wyjechać na ogórki...A poza tym pewna osoba mniała tam kiedyś staż i uwierzcie mi najlepsze oferty nie są nawet wywieszane na tablicę tylko po znajomych i rodzince Pań. Uważam,że każdy powinien dostać szansę...
uczciwy polak 2016-03-06 15:11:45
sprostowanie, Świdnica ma już poniżej 59 tys. mieszkańców!!! miasto wyludnia się w tempie kilka tys. ludzi rocznie
Miks 2016-05-14 13:15:02
Ogólnie w urzędzie pracy jak się pracuje to chyba wszyscy wiedzą, w sensie bardzo fajnie jeśli jest to praca z umowa o prace na długi czas, bo wiadomo, że wielu rzeczy się tam nie robi, nie ma też jakichś kłopotów międzyludzkich, dobra atmosfera, fajnie
Zostaw swoją opinię o PUP - Powiatowy Urząd Pracy - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUP - Powiatowy Urząd Pracy