Grupa Dijo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Grupa Dijo

LR

Z tym grafikiem to tylko na produkcji tak jest jak ktoś napisał? w sumie na innych stanowiskach tez jest jakoś układany? Biuro przychodzi o stałych porach? Pisali kiedyś, że zdalnie pracować nie można, czemu? nigdy tego trybu nie wprowadza? Nie ma elastyczności?

Były pracownik Nowy wpis
@LR

Bo szef nie uznaje pracy zdalnej wychodzi z założenia że jak pracujesz w domu to tak jak byś wcale nie pracowała. Jednym słowem ta firma to jest jedna wielka porażka. Firma dla desperatów!

AC Nowy wpis

A jak mierzone są efekty z pracy pracowników biurowych? Na wspominanej produkcji w teorii jest to jasne, a co z biurowymi? jak taki przykładowy dzień z pracy teraz może wyglądać?

Zorro Nowy wpis

Powiem tak. Praca na Dijo raczej jest dobra dla kobiet. Jeżeli jesteś operator maszyny pakującej - to bądź przygotowany (usunięte przez administratora) Będziesz robić i swoją pracę, i drukować logistyczne etykiety i zwykłe, chodzić cały czas w maseczkę i czapeczkę. Zmieniać paletowego, pobierać próby, zgłaszać telefonicznie różne awarii w dział techniczny, pod szantażem będziesz zmuszony wychodzić na nadgodziny. A jak nie będziesz w dobrych relacjach z liderem - to zapomnij o podwyżce.

Były pracownik Nowy wpis
@Zorro

Atmosfera w pracy jest tragiczna. A jeśli ktoś lubi być wykorzystywany i mieć w pracy ciągłą presję na wyniki. To szczerze Polecam tą firmę.

QQ

Cześć, jest dalej dostępna oferta dla operatora maszyn pakujących, pisali ze szukają wielu osób, to jest tu może już ktoś kto się zgłosił? Co mówią na rozmowie? możecie zarobki negocjować? Generalnie mam doświadczenie i zastanawiam się czy by się jeszcze nie zgłosić

Dani
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Pracował ktoś tam może jakoo technolog albo w jakości?

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PK

a będą jeszcze teraz w najbliższym czasie nabory na tego pracownika produkcji spożywczej? Ktoś teraz się pytał o warunki a mnie ostatnia oferta na to stanowisko pokazuje się sprzed 3 miesięcy. To już raczej po jakimś okresie próbnym? Po nim można ubiegać się o podwyżkę?

Cinek

Ilę zarabia pracownik produkcji spożywczej paletowy?

Życzliwy

Istotne dla kandydatów na produkcję: Firma wprowadza w błąd podczas zatrudniania obiecując konkretne i stabilny grafik pracy. Natomiast rzeczywistość jest zupełnie inna. Grafik jest zmienny, dodatkowo przysyłany w trybach tygodniowych - ok środy, czwartku dowiadujesz się jak będziesz pracował w kolejnym tygodniu. Ale nawet jak zdążysz zaplanować coś poza godzinami pracy, to spodziewaj się, że kobieta odpowiedzialna za jego układanie przyśle jeszcze 5 aktualizacji i zmian. Taki sam system dotyczy osób zatrudnionych na umowę o pracę, firma za nic ma Art. 129 § 3 kodeksu pracy. Grafika nie zobaczysz na miesiąc z góry, ani tydzień przed rozpoczęciem pracy. Nie mówiąc już o historiach, że przez niedopatrzenie osoby od grafika (brak zaplanowania normy miesięcznej) ktoś został pozbawiony premii frekwencyjnej, pomimo że pracował zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zatem drogi kandydacie, jak chcesz co tydzień żyć w niepewności jak będziesz pracował, to Dijo jest miejscem dla Ciebie.

hela

jaka jest atmosfera w dziale księgowości? Warto aplikować? jak z zarobkami?

IW
@hela

Też widziałam ofertę pracy dla księgowej. Wymagają 3 lat doświadczenia a ja niestety tyle jeszcze nie mam. Wiecie czy w ogóle wezmą pod uwagę taką kandydaturę? Po jakim czasie od wysłania CV można sobie odpuścić jak nie będzie kontaktu ze strony firmy?

@IW

Myślę, że warto aplikować. Najwyzej odrzucą kandydaturę. Wymagania mają wysokie na każde stanowisko a po zatrudnieniu zderzasz się z rzeczywistością. Trzeba się też przygotować na niedogodności typu brak dojazdu, ale z drugiej strony też brak miejsc parkingowych. Nie ma możliwości pracy zdalnej i to tak ogolnie. Każdy dział będzie miał swoje dodatkowe cienie i mroki.

BW

A jak jest z tym odrzucaniem kandydatury tak w ogóle? czy dostaniesz chociaż przy tym jakiś jasny feedback z jakich przyczyn? w sensie czego konkretnie zabrakło? Zastanawiam się po prostu czy ludzie czasami próbują po kilka razy się dostać?

Automatyk

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu, są obecnie dwie oferty dla inżynierów? Jak wygląda praca w zespole, jak jest zarządzany? Czy kadra inżynierska często się zmienia?

Zibi1996

Dopiero zacząłem kilka tygodniu temu, ale do tej pory wszystko jest w porządku. Jest tu dużo ludzi, co pracuje bardzo długo. Jestem jeszcze przed pierwsza wypłata, ale na papierze wszystko było OK i ludzie sobie chwalą.

pomocny
@Zibi1996

kto sobie chwali ? jacy paracownicy ? chyba tylko kierownicy nikt wiecej

Ewela
@pomocny

Piszesz to w kontekście tej długoletniej kariery, ze tylko kiero mogą taką według Ciebie mieć? napisz coś więcej o tych ludziach z dłuższym stażem. ilu ich mimo wszystko jest? jakie przywileje z niego wynikają?

Człowiek

A taki kierownik ile teraz zarabia? Pytam, bo widzę właśnie, że jest oferta w kontekście pracy przy produkcji. Z awansami jest słabo skoro przez ogłoszenie szukają? Z opisu wynika jakiś motywujący system premiowy, widzę tez, że jeden pan z miesiąc temu pytał o nie dla operatora. Czy te systemy jakoś szczególnie się miedzy sobą różnią?

Ta firma to jest po prostu TRAGEDIA! Koordynator Magazynu nie ma szacunku do nikogo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Jak ty coś zrobisz źle pomylisz się albo coś innego to już jest na 2 dzień żeby dać Ci popalić albo żeby zabrać premie do tego on się tylko nadaje. Ale jak ty do niego dzwonisz w jakiejś ważnej sprawie to nie odbiera telefonu. W firmie żądzą sami Ukraincy. Ukraińcy jako Liderzy Produkcji, Liderzy Magazynu, w kontroli jakości. Tam są same układy np.jeden Ukrainiec pracuje jako Lider produkcji a jego żona w kontroli jakości. Tam żądzą sami Ukraincy dlatego Polakowi ciężko jest się przebić... Po za tym Liderzy z Ukrainy traktują wszystkich z pogardą jak by byłi lepsi od innych i nie mają w ogóle szacunku do innych, chyba wydaje im się że są bogami i im wszystko wolno... Ale oczywiście w tej firmie nie wolno złego słowa powiedzieć na Ukrainca bo zaraz powiedzą że jesteś nietolerancyjny i cie zwolnią. A pani od BHP czepia się byle czego zamiast wziąść się do roboty i zająć się poważnymi rzeczami. Kadra kierownicza i Liderzy udają że pracują a tak naprawdę zajmują się bzdurami nikomu nie potrzebnymi... Tak naprawdę zwykli pracownicy tworzą tą firmę, Magazynierzy, pracownicy produkcji a oni są najbardziej gnębieni...

Wiesiu

Znalazłem ofertę na stronie firmy dla operatora maszyny piekarniczej. Stała podstawa plus premie - o tych drugich chętnie bym się dowiedział coś więcej. Czy jest tu ktoś, kto mógłby napisać, za co i w jakiej kwocie są takie premie przyznawane?

Mania

Chciałam zapytać ile może zarobić pracownik produkcji i czy praca jest w maseczkach?

R

To tak w sumie co przełożeni na te przytoczone słowa mówią? I jak to jest w innych obszarach i problemach, chociażby bezpośrednio w trakcie pracy? jaka wtedy jest reakcja? Zmienialiście w ostatnim czasie cokolwiek w procesach na produkcji?

Gacek

Zarobki 5,5k plus dodatki. Jedna z lepszych firm na poludniu wrocka.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grupa Dijo?

P

Brak wody na hali na dziale słonym, ostatni dystrybutor był zabrany - to wszystko co trzeba wiedzieć na temat podejścia firmy do pracownika. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze trzeba poszukać. Nie polecam.

@P

Ostatni? A ile ich było i jaki jest ostateczny argument odnośnie tych wspomnianych zniknięć? Mogło chodzić o jakąś ewentualną renowację? Czy do dziś już wrócił cały i zdrowy?

Kandydat specjalista ds z.j.

Dzień dobry, W dniu 26.04 miałem umówioną rozmowę rekrutacyjną na stanowisko specjalista ds zapewnienia jakości. Po przybyciu na teren firmy okazało się, że nie ma jednak wolnych miejsc parkingowych na uliczce przy zakładzie. Zatem podszedłem do stróżówki ochroniarskiej celem ustalenia czy mogę zaparkować na terenie firmy lub ewentualnie czy mógłbym uzyskać wskazówki gdzie jest najblizsze miejsce, a którym mógłbym zostawić samochód. W stróżówce znajdowała się Pani ochroniarz wraz z drugim ochroniarzem. Niestety w odpowiedzi na zadane pytanie usłyszałem butne "kim pan jest, że mam pana wpuścić na teren zakładu, jest to miejsce tylko dla zarządu" oraz "najbliższy parking jest w centrum miasta", czyli kilkanaście km od zakładu... W wyniku braku możliwości zaparkowania samochodu byłem zmuszony anulować rozmowę rekrutacyjną, poinformowałem dział HR o odmowie oraz zaistniałej sytuacji, spotkało się to oczywiście ze zrozumieniem. Jednak niesmak pozostał, zmarnowany czas na spotkanie się z chamstwem ochroniarza(celowo z małej)... Czy taka kultura, którą wykazuje się dział ochrony wpisuje się w politykę firmy Dijo Baking?

Wachu88

Mi 4 lata pykną za miesiąc i pewnie jeszcze popracuje. Dużo tutaj hejterow ale wszędzie jest to samo. Ludzie tylko narzekać potrafią. Zamiast pisać na necie jak szczerze szukacie pracy i chcecie się przekonać jak wyglada robota to się zgłoście. Jak się nie będzie podobać to zawsze można iść gdzie indziej.

Fan

Brawo dla pana!

KTOŚ
@Wachu88

Po ostatnich podwyrzkach trochę ludzi odeszło.

Orzeł
@Wachu88

Firma szuka ludzi do pracy a czym mają dojechać i wrócić z pracy do domu zróbcie najpierw transport pracowniczy tak jak to funkcjonuje w innych firmach . Zakład jest połozony na odludziu niky nie będzie z buta zasuwał .

@Orzeł

Czyli też masz problem z dojazdem? A wiadomo ile osób ogólnie ma o to pretensje? Obecnie ludzie na własną rękę sobie ogarniają, więc chyba nie prędko wprowadzą? Jakieś jeszcze pole do poprawek zauważyłeś czy tylko to?

orzeł
@Magdalena

Nie wiem co jeszcze należałoby zmienić bo nie jestem pracownikiem Dijo tylko kandydatem do pracy ale raczej zrezygnuje ze względu na dojazdy a właściwie ich brak .

Weź to do serca
@Wachu88

Jeśli ktoś się nigdzie nie nadaje może spróbować na produkcji w Dijo. Pensja jest jaka jest. Perspektywy każdy sam sobie oceni. Jeśli się już ma dość okolicznych (usunięte przez administratora), to tu można spróbować. Lepsze to niż ubijanie puzli latem.

@orzeł

Aha no dobra. To tak w sumie wiadomo coś odnośnie jakichś dofinansowaniach na dojazd właśnie? Może ludzie umawiają się na wspólny transport czy coś. Wiecie czy firma do czegoś jeszcze mogłaby się na bank dopłacać?

Anim

Sa oferty pracy na starszego technika UR ? Może ktoś w skrócie opisać pracę na tym stanowisku atmosfera itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo