Opinie o Hotel MAX w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel MAX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel MAX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel MAX w Luboń

Koleżanko, zostałaś zwolniona, zapewne, za brak kompetencji. Środki czystości są dostępne pracownikom w pełnej gamie :) Śniadań z pewnością nie robiłaś, natomiast serwowałaś- co w żadnej mierze nie jest uwłaczające. Na szczęście jest szereg zadań do wykonania, inaczej praca byłaby nudna :) Bardzo pomocne szefostwo i opieka merytoryczna podczas szkoleń. Życzę powodzenia, energię pożytkuj na pozytywne, a nie mściwe działania :)

Inny pracownik

Pisze prawdę.

pracownica

to prawda ludziom się nie chce pracować ,szukają sami nie wiedzą czego , praca ciekawa , fajny kontakt z ludźmi,miły i wesoły klimat w pracy , wypłaty zawsze na czas i takie dokładnie według stawki uzgodnionej.

1) sama odeszłam 2) smażenie jajecznicy kiełbasy kawa herbata nazywam przygotowanie śniadania 3) szkolenie jedno dniowe 4) nie mów mi co robiłam bo sama wiem 5) stara szmata i płyn do luster to nie jest wybór środków o Domestos nie wspomne Zapłaty nie dostaje się za okres próbny jak się nie podejmuje pracy. Najniższa krajowa śmiech na sali. A ty masz tam ochronkę więc się nie wypowiadaj. Standard hotelu na jedną gwiazdkę.

eu Nowy wpis

jestem pracownikiem

eu Nowy wpis

Jednodniowe piszemy łącznie, było ono dwutygodniowe. W całej wypowiedzi brakuje interpunkcji, więc brzmisz dodatkowo mało rzetelnie ;) Ściereczki faktycznie są narzędziem pracy, nie zaś środkiem. Ze znajomością języka, sugeruję pracę na granicą :) Dużo dobrego.

kkattarzyna Nowy wpis
@eu

no widzę ,że standardowo jak kogoś nie przyjmą do pracy ,bo się nie nadaje ! to daje upust swej złości , dlatego takich opinii nie powinno się brać pod uwagę ,osoby które takie rzeczy wypisują nigdy sobie w życiu nie poradzą

Była racepcjonistka

Tragedia. Inne warunki niż było mówione na rozmowie rekrutacyjnej. Okazało się, że pracuje się za kilka osób... na recepcji, zmywaku, kelnerce i jako sprzątaczka, a to wszystko za mniej niż najniższa. O umowę nie ma co pytać, bo zostaje się zwolnionym. Nie wiem jak ktokolwiek może zostać tam na dłużej...

Emilia Nowy wpis
@Była racepcjonistka

Można zostać zwolnionym skoro sumie oficjalnie nikt nikogo nie zatrudniał? A widzisz czyli są tacy, co dłużej siedzą? Kto taki i wiadomo jaki staż?

Masakra, szuka recepcjonistki a pracujesz jako sprzątaczka, recepcjonistka, kucharka, praczka, kelnerka,dowóz obiadów na wynos. Szok idziesz na okres próbny jak nie zostaniesz to nie wypłaca kasy za przepracowany miesiąc. Nie daje umowy od początku. Każe sprzątać toalety płynem do mycia szyb bo nawet środków czystości nie ma. Na rano idziesz i musisz śniadanie robić gościom. Później posprzątać i umyć naczynia nie ma zmywarki. Obsługuje aż bar, budkę z lodami, ogródek piwny do tego jeździsz z obiadami na wynos . Płaci minimalna a jak już wspomniałam nie podoba się to kasy też nie wypłaci. Omijajcie szerokim łukiem. Dwie pracownice porobią was tak że będzie brakować pieniędzy w kasie i macie tyły. Radzę szukać pracy w hotelu a nie w tym miejscu .

Emilia

Serio? A w wymaganiach chociaż chcą książeczkę sanepidowską skoro przy jedzeniu każą robić? I w sumie kto wtedy jest na recepcji skoro niby te wszystkie inne rzeczy się robi?XD

@Emilia

Sanepid musisz wyrobić na własny koszt. Na recepcji nie ma wtedy nikogo więc musisz się obrabiać . Nie polecam wyzysk pełną gębą. Dlatego co jakiś czas jest ogłoszenie bo żaden szanujący się pracownik tam nie zostaje.

Emilia

Aha? Czyli poczekaj tak dla jasności jeszcze. Powiedzmy, że akurat robisz coś innego i recepcja pusta, a się okazuje, że w trakcie jesteś właśnie tam potrzebny, to co wtedy? Ty ponosisz konsekwencje?

Głodny

Moje sugestie dla Hotel MAX: Restauracja jak z PRL -u, kucharz chyba z kuchni polowej a dania grzane w mikrofali???? to jakieś nieporozumienie szczególnie za takie pieniądze.

@Głodny

Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy klienta Hotelu MAX. Dziękujemy za Twoją sugestię - być może osoby zajmujące się firmą, przeczytają ją na naszym forum. Czy znajdą się tutaj osoby, które pracują obecnie lub też były niedawno związane z pracodawcą, jakim jest Hotel MAX? Jak oceniacie Waszą współpracę?

MONIKA
@Głodny

NIE ! dania nie są grzane w mikrofali ! A jeśli wygląd ,,jak z PRL -u '' to chyba dobrze ? Czyli czysto ,ładnie ,schludnie , dobre jedzenie - pyszny schabowy z kością . POLECAM

Głodny
@Zuzanna

Hehehe, Zuzanna.,.... Doskonale wiem co jadłem i za jaką cenę. A hotel z prl-u to na pewno nie czystość i schludność. Jesteś chyba za młoda żeby wiedzieć coś na temat PRL-u ????

To racja syf i brud

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hotel MAX? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
pracująca

Ten kto tam nie pracował niech się nie wypowiada. Praca w tym hotelu to koszmar!!! Nawet dla ludzi o mcnych nerwach.

Zuzanna

Jeśli macie jakieś uwagi co do pracy niektórych osób w firmie, czy też innych zachowań, to może warto to po prostu zgłosić odpowiednim osobom? Długo już pracujesz w Hotelu MAX? Jestem ciekawa, na czym polega Twoja praca i co poradziłabyś osobom chcącym aplikować.

Gabi

Znowu szukają jeleni na olx... Kołchoz !!!

@Gabi

@Gabi, Twoja wypowiedź jest dość jednoznaczna w swoim wydźwięku, ale czy mogłabym Cię prosić o jakieś jej doprecyzowanie? Tak krótkie komentarze nie mówią zbyt wiele o pracy w danym miejscu - zawsze warto popierać swoje wypowiedzi jakimiś szczegółami czy przykładami.

Minia
@Gabi

Wysłałam CV do nich , napisz proszę coś więcej , pracowałaś tam ?

@Minia

@Minia, na jakie stanowisko aplikowałaś w Hotelu MAX? Jestem ciekawa, czy dawno wysyłałaś swoje CV do pracy w tym miejscu. Daj znać, jeśli ktoś się do Ciebie odezwie i zostaniesz zaproszona na spotkanie rekrutacyjne - koniecznie napisz nam później, jak poszło!

szukający

czyli obecnie nie ma rekrutacji, szkoda, podobno dobra firma

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w Hotel MAX? Jeśli jesteś obecnie pracownikiem, chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia. Jakie są największe plusy pracy w w firmie?

aj

Chyba i tak nie pokazało się u nich żadne ogłoszenie @xm.

valentino

Pozytywne opinie na temat pracy w tym ... czymś pochodzą od właścicieli. Moja dobra rada. OMIJAJCIE TEN OBIEKT !!!

mirka

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie nie jest źle, gorzej z resztą. Zatrudniając się tam jako kelner/kelnerka musisz się liczyć z tym że bedziesz robić wszystko np. sprzątać kibelki, być na zmywaku, sprzątanie pokoi, lodziarnia itp. no i oczywiście obsługa gości. Pracowałam tam dwa miesiące, nie było aż tak źle. Szef wcale nie jest starym gburem!!! Gorzej z jego kobietą. To ona wprwadza okropna atmosferę do takiego stopnia że nie chce się do pracy przychodzić. A jak czytałam poprzednie wpisy na temat jego "synalka" to również się nie zgadzam. Bardzo przyjazny facet. Podsumowując, jeżeli chcesz tam pracować musisz mieć nerwy ze stali :)

worek

myślę , że największe szanse na zatrudnienie tutaj w Hotelu Max będziesz miał jeśli spróbujesz stawić się u nich osobiście i pokazać , że rzeczywiście zależy Ci na tej pracy. Chociaż zanim spróbujesz to może warto jeszcze wypytać tutaj o takie sprawy jak zarobki chociażby lub jak właściwie wygląda rozmowa kwalifikacyjna...

Lepiej poszukajcie czegoś innego, praca tam to koszmar, brak organizacji pracy porażka

ewa

ten pracownik ma przecież drogę wolną ,pracy w koło nie brakuje , przecież skoro w hotelu ,,jest tak ciężko ,to po co tam pracujesz ?'' zapomniałeś napisac ,że faktury musisz wystawiac i paragony no jacyś narwani goście przychodzą i coś ciągle od ciebie chcą , a ty w końcu do pracy przyszedłeś odpocząć ,a nie coś robić . Ludzie zastanówcie się nad sobą ,po co pracować ! lepiej w domku posiedzieć na garnuszku mamusi , a mamusia pracuje ,czy też leży ? i na garnuszku tatusia jest ? nie ... coś podobnego ! rada na życie !!! zapracuj się na smierć ,a nie nudź się !!!! jeśli ktoś chce do czegoś dojść to niestety ...trzeba pracować .

Jedyny plus to wypłata na czas, poza tym same minusy. Wykonujesz 50 różnych funkcji, będąc 'zatrudnionym' na jednym stanowisku. Recepcja, sprzatanie, kelnerowanie, obsulga imprez, wszystko za jedna stawke...... Lepiej poszukać czegoś innego

Marianna

Co za bzdury piszecie ,pracowałm tam i nie zdarzyło się ,zby ktoś bez umowy pracował , a wynagrodzenie każy ma zawsze na koniec miesiąca na konto,więc po co kłamiecie i wprowadzacie ludzi w błąd.

Natalia M

Witam pracowałam w tym Hotelu i złego słowa powiedzieć nie mogę . Ps. do Ani Z 01.03.2014 a ty czasami księżniczką nie jesteś ? w każdej pracy ,czy to w biurze ,czy to w sklepie ,czy w Hotelu zawsze idąc do pracy trzeba pracować ! myślałaś,że będziesz na recepcji paznokcie piłować ? i podrywać Gości... otwórz swoją firmę to się przekonasz ....

ania

Niewarto tam pracować! wykonujesz wszystkie czynności od sprzątania wc po kelnerowanie, recepcja itp. nie ogarniasz tego wszystkiego , po 12h pracy w dzien i w nocy, oraz na wszystkich imprezach!szkolenia trwają tygodniami i są bezpłatne! szukają darmowej siły roboczej, bez żadnych umów. OSTRZEGAM!

jurekegon

to nie praca [usunięte przez administratora] ,stary cwaniak i (usunięte przez administratora) to cała rodzinka ,oczywiscie zapomnijcie o umowach.nie dajcie się porabiać

Praca tam to koszmar. Rodzinny interes daje się we znaki. Synalek przychodzi z innymi szczeniakami na obiad i rozkazuje personelowi. [usunięte przez administratora] brak szacunku. Szefowi trzeba sie kłaniać w pas [usunięte przez administratora] , byłby zadowolony bo inaczej puści focha i dzien dobry nie odpowie wielki książe. Nie dasz rady psychicznie tam wytrzymać. Każdy tam ma kompleks wyższości, traktuje drugiego jak[usunięte przez administratora] . Oczywiscie nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie. Odpuszcze tym prostakom. Niech kupią synalkowi obiad za to, żeby nie musiał obciachu w hotelu robic.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel MAX - Luboń

• Jak się pracuje w Hotel MAX?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel MAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel MAX?

Hotel MAX