Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

Opinie o Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.

admin 2015-08-05 18:16:59
Masz doświadczenie w pracy w firmie Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!
mrau 2016-06-14 22:52:37
uwaga na bajki dyrektora Tomusia, dobry kombinatorek. Nie warto szkoda zdrowia.
ja 2016-09-25 10:26:52
Jeśli nie cenisz sobie swojego życia prywatnego i zdrowie to jest to ta firma jak i cała grupa ergo (POS, STORE) jest dla Ciebie stworzona.
Ghost 2016-09-29 14:22:51
Pracują tam 2 rodzaje ludzi:
- dłużej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na których pracują inni oraz nieliczni wyrobnicy bez większych sukcesów finansowych,
-krócej- pachołki pracujący na rachunek innych, zgodnie z zasadą dobry niewolnik to posłuszny niewolnik.
poznalem ich blizej 2016-11-02 19:44:24
nieuczciwi zarówno w stosunku do pracowników jak i firm!!!szkoda zdrowia 1 wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] radze się 2 razy zastanowić!!
janek miał racjwe 2016-12-18 15:31:10
W duuuuzym skrócie:
- bezpłatne nad godziny
- praca 7 dni w tygodniu
-monitoring maili
- niejasny system rozliczania
-wstrzymywanie premi-niewiadomo dlaczego ??? !!!!
- niesprawne auta do użytku na długich trasach
-dziwne zasady przyznawania awansów- jedni muszą spełnić wszystkie warunki inni za dobre reakcje z szefostfem
- brak szkoleń i couchingów
gosc 2016-12-21 18:12:55
100% prawda!!!
sratatata 2017-01-09 22:40:52
pAN dyrektor straszna szuja i łajza- potwierdzam były pracownik.
Zostaw swoją opinię o Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.