Opinie o Zakłady Mięsne "Smolarek" w Milicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "Smolarek". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne "Smolarek" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "Smolarek" w Milicz

Anka Nowy wpis

Opowiecie, jak wygląda praca zmianowa jako pracownik produkcji? W sieci znalazłam ogłoszenie w internecie i podali, że właśnie pracuje się na zmianę. Ale nie ma detali. Wiecie, jak wyglądają godziny zmian i ile ich jest? Jest szansa na nadgodziny, aby dorobić do pensji, np. w weekendy można dorabiać?

Śmiech na sali Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna : Pracodawca pyta mnie ile chce zarabiać po czym mówię i pytam pracodawce a on nie umie odpowiedzieć żenada to jest zarządzenie dopiero ????

Karo Nowy wpis

Próbowaliście jako pracownicy coś z tym zrobić? Oprócz tego, że spędza całe dnie na telefonie relacje między pracownikami są ok? Nazywasz ją pseudo kierowniczką ze względu na ten telefon czy jeszcze coś się znajdzie?

Bonny

Malo,ze trzymacie ludzi w "hotelu" gdzie panuja zwierzece warunki to jeszcze chcecie wydoic te kobieciny z Ukrainy?No ale jak wy swoim krew pijecie to czego oczekiwac maja obcy?

@Bonny

Internet ma sile. Dla mnie jesteście gnojami, skończeni, Polscy Janusze biznesu. Po artykułach jak traktujecie ludzi, przychody odbija się wam czkawka. Czego serdecznie życzę.

Nasza
@Bonny

Hotel za darmo, jedzenie za darmo, za nic nie płacicie i jeszcze źle. Masakra

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Mięsne "Smolarek"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jurek

Nie sluchaj bzdur co cholota Ci pisze. Dobra firma Dobre zarobki. Czeste podwyzki. Deputat na kwote 200 zl. Kazdego miesiaca. A cholota chcialaby nic nie robic i kase brac.

war

3600 - chyba brutto

war

3600 - chyba brutto

@Jurek

Pan chyba wypisuje o innym zakładzie bo ten w miliczu to (usunięte przez administratora) nie zakład. Może napisze pan o kilkunastu sytuacjach jak (usunięte przez administratora) kantuje państwo Polskie z na podatkach itd. Bo ja posiadam dużą wiedzę o tym.

Weronika

Kto kantuje? Bo treść została częściowo usunięta i nie wiem za bardzo o jaką firmę chodzi.

Geronimo

Jest nieprawdziwa.

TRAGEDIA
@Jurek

Czy to ta firma glośno opisywana obecnie w mediach w sprawie skierowania tam ukrainek z dziećmi??? Uwązajcie nie idźcie tam zanim się nie wyjasni

Jaskoła

Straszne warunki

Lolo

Mam pytanie jak wyglada praca na dziale pakowanie, jakie jest miesieczne wynagrodzenie

Lolo

Royal
@ola

słabe warunki,słaby socjal.

super solidarni...

"Pracodawcy solidarni z Ukrainą" Za taką solidarność to ... ehh, wszystko co bym chciał napisać nadawało by się do moderacji...

Jurek

Macie wiedzę czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników i jakie warunki macie?

Klaudia

@ola a teraz jakoś o was dba? w sensie macie dodatkowe maski, rękawiczki?

Czy pracodawca Zakłady Mięsne "Smolarek" organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ola

nie ma żadnych szkoleń. (usunięte przez administratora)

Ben

Gdyby nie mieli takiego kierownika jak zbych to już dawno by popłynęli, a byłoby jeszcze lepiej gdyby pan zbych był lepiej doceniony to może złapałby złodziei i było by dla ludu na podwyżki.

Joanna

@war, warunki zatrudnienia w tym wynagrodzenie zazwyczaj różni się w zależności od stanowiska. Jak Ty jako pracownik oceniasz Zakłady Mięsne "Smolarek" jako pracodawcę? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Czy oprócz podstawowej pensji, firma zapewnia Ci jakieś do niej dodatki?

Była pracownica

Poziom jaki reprezentują właściciele tj Karolina i Michał Smolarkowie jest poniżej krytyki. Zero szacunku dla pracowników, co prawda wypłata jest na czas przelewem na konto ale wpływa najniższa krajowa a reszta jest wypłacana w kopercie pod biurkiem. Ludzie sie godzą na to bo co maja robic w miliczu pracy nie ma i pozostaje dojazd do Wrocławia lub innych miejscowości. Na koniec dodam tylko ze sposób w jaki potraktowano mnie, Monike, Asie czy Adriana jest bulwersujący. Ludzi solidnych traktuje sie jak śmieci i zwalnia sie ich za ambicje, inteligencje i duza wiedzę. Jeśli sie ktoś nie podporządkuje i nie siedzi cicho nie ma co szukać w tej firmie

Adrian

Cóż przepracowałem w tej firmie 2,5 roku jako kierowca, po śmierci głównego właściciela nowe szefostwo sobie delikatnie mówiąc nie radziło, unikanie przez Michała rozmow z personelem i ciagle pretensje ze strony jego siostry Karoliny sprawiły ze ludzie zaczęli sie zwalniać, gdy dogadałem sie z nowym pracodawca postanowiłem odejść wtedy doszło do sytuacji niebywałej mianowicie z zakładu zostało wysłane pismo z opinia na moj temat, moj nowy niedoszły pracodawca postanowił zrezygnować z moich usług, na koniec jeszcze zostałem oszukany i nie zostały mi wypłacone niewykorzystane dni urlopowe.

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy obecnie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Smolarek.

Jurek

Ja to wyciagalem 3.600 zl na miesiac. Ale trzeba bylo czasem w soboty porobic. Bylem kierowca. Mozna bylo sobie czesto podbierac o kielbachy i ropy. Firma git. I jak najdalej od kolegow. Nie spoufalac sie.

Refleksja
@Jurek

Jurek tylko niekumaty i bezmozg chwali się podbieraniem czegokolwiek w internecie a co do podwyżek to można próbować lecz z góry jest odmową a 3600 to zarabiales chyba jeżdżąc 16 godzin na dobę plus soboty 4 w miesiacu lub za dobrych czasów na kat c. Także zejdź na ziemię i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo piszesz jak potrzepany. Praca dla ludzi odpornych psychicznie jeśli nie umiesz im się postawić jak Cię tyraja zrobią z Ciebie niewolnika

posiof

Ciężka sprawa ogólnie @Jan, no ale nie wiem też ile w tym prawdy, bo z tego co słyszałem to raczej nie ma z nimi problemów, pieniądze są na czas, w umowie o pracę masz też zapisane do kiedy mają być wypłaty.

kasia

tam to masakra ja pracowalam to jest wyzysk ludzi a olka kadrowa wielka jak ci nie chce zaplacic to powie ze normy nie wyrobilas a czlowiek zasowal jak kazdy z nich

asia

pracowałam w tym zakładzie jak był ubój kiepsko oceniam tam pracę choć zarobki na czas,Piotr który polował na panienki i Bogusia która się słuchała Maćka i Leona a nie oni jej więc jak miało być dobrze jak pracownicy rządzili rozbiorę, a ty jak tak chwalisz Olę siostrę szefa to musisz być majstrem,na temat Michała i Sylwi nic nie powiem bo oni za mnie nie pracowali

kierowca
@asia

ja nie chwale wcale olke siostre michala tylko Ole wagowa Czytaj dokladnie a potem oceniaj Olka kadrowa to tak jak Michaajlepsza i nal czyste zero a Ola wagowa to najlepszy pracownik w tej zalosnej firmie Az szkoda ze sie tam marnuje

men
@asia

Widze że bazujesz na plotkach wyrażając o tych ludziach opinię.To świństwo!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "Smolarek" - Milicz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "Smolarek"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "Smolarek" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Zakłady Mięsne "Smolarek"
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Niemcewicza 3
    64-000 Milicz