rekup oil

Koszalin

Opinie o rekup oil

anonim 2011-09-07 23:13:15
to są dopiero obiecywacze.
bruno 2012-12-07 20:28:17
Zniszczyć takie firmy-przychodzą z zachodu,mydlą nam oczy,wykorzystują i sie zawijają-kiedy my Polacy przestaniemy się zwalczać nawzajem dla dobra koncernów zachodnich????
szybki 2013-07-07 20:25:10
Krótko mówiąc szkoda czasu. Ludzie z zarządu chowają twarz przed zwodzonymi kontrahentami, Pani [usunięte przez moderatora], szefowa nie ma pojęcia o mechanizmach rynkowych nie mówiąc o gospodarowaniu odpadami, całość na równi pochyłej, do całkowitego dna już niewiele brakuje, rozłożyli połowę rynku i siebie przy okazji. Życzę bezbolesnego upadku, plany ratunkowe chyba niewiele dały.
szybki 2013-07-19 22:10:36
Zarobki są do przeżycia, nie wiadomo tylko jak długo pociągną. Poza tym to rozwoju tam się nie spodziewaj, jeżeli będziesz bystrzejszy od zarządu - a o to nietrudno to tym bardziej nie popracujesz.
liber 2016-05-18 18:56:51
Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły . We wcześniejszych firmach podobno trafiał dużo gorzej.
Zostaw swoją opinię o rekup oil - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rekup oil