brak logo

ALMAMER SZKOŁA WYŻSZA

Warszawa

Opinie o ALMAMER SZKOŁA WYŻSZA

Kazimierz 2016-09-20 12:37
Ideał sięga bruku !!
Idealna SZKOŁA, TAKĄ OPINIĘ KREOWAŁ O SOBIEALMAMER JESZCZB NIEDAWNO !
Kilka lat temu Rektor tejze Uczelni J. Merski na inaugoracji roku akademickiego wyraził sie|: Od poczatku istnienia Uczelnia wydała ........ sztuk dyplomów. Dla mnie brzmiało to złowieszczo , bo skioro uczelnia zajmuje siw wydawaniem dyplomów, to wniiski oczywiste. No ale nie kazdy Rektor (a szkoda) musi rozumieć czym jest tzw semantyka wypowiedzi.
Mija kilka lat i tu zaczyna sie i kończy moja historia zwiazków z Almamerem.
Reasumując, Drodzy Studenci w praktyce byłego już „Alma-mer! - w pełni solidaryzuję się w poczuciu zawodu, jaki doznaliście. Bowiem kiedy wstępowaliście na studia w Alma-Mer – uczelnia przedstawiała się wszystkim kandydatom na studia, jako podmiot stabilny i gwarantujący ukończenie studiów. Tymczasem już wówczas władzom Uczelni było wiadomo, ZE BĘDZIE INACZEJ.
Niczego nie będę ukrywał mam w powyższym zakresie i własne negatywne doświadczenia.! W roku akademickim 2014/15 oraz w i semestrze 2015.16 Prowadziłem zajęcia na wydziale turystyki alma-meru z wielu przedmiotów. Bardzo ceniłem sobie te pracę i studentów, z którymi przyszło mi spotykać sie na zajęciach.
Tak jak wielu innych wykładowców zostałam oszukany!!!. Zamiast należnego mi honorarium (ok 25.000zł - za półtora roku pracy) rektor uczelni J.Merski "wspaniałomyślnie" wydal mi na piśmie - dokument o uznaniu długu. Reszta jak w anegdocie "szukaj wiatru w polu". Oceniam, iż jest to oszustwo z premedytacją, w którym mieszczą się także i środki studentów pochodzące z czesnego.
Obecnie, almamer znajduje sie w końcowej fazie likwidacji a mimo tego nadal kupczy losami studentów. Tak jak kiedyś w handlu żywym towarem, pod pozorem zapewnienia studentom możliwości kontynuacji dzisiaj odsprzedaje ich innym uczelniom inkasując za to przyzwoitą kasę! Na marginesie główną przyczyną upadku szkoły jest gnuśność i arogancja administracji szkoły - chęć maksymalizacji zysku a nie rozwój naukowy placówki, brak koncepcji w tym zakresie.
TAK WYJSC Z TEJ TRUDNEJ SYTUACJI? nIE JEST , TO PROBLEM ŁATWY!!
DKLATEGO, kkierując się poczuciem solidarności z wszystkimi pokrzywdzonymi moralnie i nie tylko, studentami ALMA-MER z dniem dzisiejszym otwieram Ośrodek "KONTYNUUJ STUDIA NA INNEJ UCZELNI" - udzielane informacje tudzież inne czynności SA bezpłatne. W pracy w ramach ośrodka partycypować będą także inni wykładowcy alma-mer
DRODZY STUDENCI BYŁEGO ALMA-MER-U! (dotyczy studentów wszystkich kierunków) - posiadamy bardzo duże możliwości uczynić, aby dalsze Państwa studia przebiegały w dobrej i uczciwej atmosferze oraz na lepszych warunkach pod względem finansowym.
KONTAKT: Tel 504 442 139 E-MAIL chazim@interia.pl

Z poważaniem,

(usunięte przez administratora)
Nie pozdrawiam 2017-01-09 00:49
Najgorsza szkola ever!! Maja tyle dlugow ze nie stac ich nawet na ogrzewanie przy minusowych temperaturach. Tylko by kase ciagneli. Dno i 3 metry mulu.
1
Zula 2017-02-02 22:44
Wstyd na całego, że tak uczelnia Almamer i rządzący nią pokazali nam młodym ludziom jak się kradnie, oszukuje i jak ładnie przy tym się uśmiechać. Niech mają za swoje!!!

1
KTOŚ 2017-06-11 11:36
w opuszczonym budynku można znaleźć jeszcze pozostałości papierów dawnych studentów. Wstyd, że nikt nie ingeruje w tej sprawie, żeby zabezpieczyć teren a w szczególności dane osobowe byłych uczniów!!!
4
Dee 2017-07-14 15:30
Witam,

W którym miejscu dokładnie są te dokumenty ?? Czy można tam bez problemu wejść?? Proszę o informację i z góry dziękuję.
Ludzie 2017-07-23 20:59
Ludzie to wina rektora P Janusza M...........!!!!!! zgłaszajcie sprawę na policję jak najszybciej,. ja też jestem absolwentką. niezabezpoieczone dokumenty to makabra.
1
Radek 2017-08-07 13:51
Skąd mam wziąć odpis dyplomu?
Ryc 2017-08-07 20:23
Wykładowca analfabeta? Polecam prawdziwe studia.
Zostaw swoją opinię o ALMAMER SZKOŁA WYŻSZA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMAMER SZKOŁA WYŻSZA