logo Transacta

Transacta

Katowice

Opinie o Transacta

anonim 2011-09-07 12:59:35
Transacta nie jest taka zła. Wprawdzie byłam tam tylko przez tydzien, bo sytuacja losowa zmusiła mnie do rezygnacji z pracy... Ale dało się wytrzymać. I chyba da się tam zarobić. Na poczatku moze nie jest łatwo, ale wszystkiego można się nauczyć. I w Sosnowcu - tam gdzie byłam, nie było jakiejś złej atmosfery. Ludzie sprzedawali, a więc da się. Ja wprawdzie przez tydzien nie miałam dobrych wyników, ale uczyłam się dopiero. Myślę, że gdyby nie sytuacja losowa, to zostałabym i nauczyłabym się jak rozmawiać z ludzmi, żeby sprzedawać. A na tym ta praca polega. Jak ktoś nie nadaje się do sprzedazy to niech się tam nie pcha i potem nie pisze tu bzdur. Osobiście widziałam jak ludzie tam sprzedają i widać, ze lubią to co robią. I kase chyba tez tam tacy mają niezłą ;) Może kiedyś jak będę szukać pracy, wrócę do nich :) Narazie czekam i zastanawiam się czy mi wypłacą kasę za 7 przepracowanych dni ;> Choc widziałam tu opinie, ze z tym nie ma problemu ;> Ogólnie nie jest źle. Ale trzeba się nadawać do tego. A poza tym, lepiej isc i zobaczyc na własne oczy. A nie odwoływać rozmowy o prace, po tym, co przeczytało się na forum. Bo to szczeniackie.
jestemsoba 2012-07-25 15:45:57
jakie są warunki?trzeba wyrobić normę by dostać podstawę? jak to funkcjonuje? z góry dzięki
magda 2013-02-12 17:36:21
Też bym chciała wiedzieć jak tam to wygląda ...(umowa,wypłata)
dąbek 2016-04-28 21:31:24
jak na zespół liczący blisko 70 osób, to nie dziwię się, że mają tak szeroką ofertę. Działają w dość dużym zakresie: "pakiety opieki prawnej zapewniające wysokiej jakości obsługę prawną w ramach niskich, stałych opłat miesięcznych, szkolenia e-learningowe skierowane do administracji publicznej oraz podmiotów gospodarczych"
Zostaw swoją opinię o Transacta - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transacta