Konceptika Social Relations Agency

Wrocław

Opinie o Konceptika Social Relations Agency

Mateusz Dzielicki 2013-01-27 15:42:03
Konceptika to zespól młodych kreatywnych ludzi którzy pasjonują się social - media. Jak każda grupa fachowców tak i oni potrzebują ludzi posiadających pewne umiejętności pozwalające wykonywać zadania,dlatego przyjmują pracowników na okres próbny. Jeśli dany kandydat nie posiada umiejętności wymaganych na danym stanowisku, to po okresie próbnym współpraca z firma się kończy i każdy idzie w swoja drogę bez,o czym od początku informuje właściciel firmy, więc nie rozumiem skąd te pretensje. Jeśli ktoś zna wartość wiedzy i doświadczenia oferowanego przez firmę powinien być wdzięczny za możliwość nauki i samorozwoju, jeśli ktoś liczy na etat gdzie można się obijać i udawać że się pracuje to nigdzie nie będzie mu dobrze. Ja ze swojej strony, jakkolwiek potoczy się dalsza współpraca z tą firmą, będę ja wspominał naprawdę ciepło.

pozdrawiam

Mateusz Dzielicki
Rozczarowana 2013-04-16 15:46:37
Moim zdaniem zatrudnianie praktykantów przez cały czas jest oznaką wykorzystywania. Jeśli ktoś chce pracować za darmo proszę bardzo, ale nie przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin - bo to jest wykorzystywanie. Konkretnie umiejętności i wiedzę można sprawdzić na rozmowie kwalifikacyjnej - zadając jakieś zadanie. Poza tym jeśli firma rzeczywiście szuka pracownika - to rozumiem, że rekrutacja wyłania ewentualnego praktykanta, który później zostaje zatrudniany, a nie rekrutuje praktykantów co miesiąc zyskując w ten sposób darmową siłę roboczą.

[usunięte przez moderatora]
Znowu szukają lamusów 2013-07-01 20:46:05

Cóż - trochę często zamieszczacie te ogłoszenia! Już wielokrotnie natknęłam się na ogłoszenie Konceptiki, co oznacza, że rzadko kogoś zatrudniają, ale często korzystają z usług praktykantów...
emil 2016-05-19 11:26:36
no dobrze, czyli tak na ręke można u nich zarobić ok 3000 zł, ale podejrzewam, ze nie sa to stawki na stanowisku pracownika IT na przykład. Mam nadzieje, ze teraz sporo będzie nowych ofer do nich, bo ostatnio maja naparwde bardzo duże przestoje z tego co wiem.
Zostaw swoją opinię o Konceptika Social Relations Agency - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konceptika Social Relations Agency