BIUREX Renata Duś

Lubin

Opinie o BIUREX Renata Duś

anonim 2011-09-07 10:11:52
Pracowałem w tej firmie. Praca do(usunięte przez moderatora).. szczególnie na magazynie, trzeba sie urzerac z córeczką włascicieli. nie zna sie na robocie chodzi i sprzedaje z ucha rodzicom. Premia uznaniowa nieproporcjonalna do wykonywanej pracy. Człowiek sie zajerzdza zeby u klientow towar był na czas a pozniej dostajesz 50 zł premi ( dotyczy kierowców), albo wcale!!!!! ten kto włazi w (usunięte przez moderatora) "pani kierownik"tzn. (usunięte przez moderatora) ten dostaje najwyzsza premie mimo tego ze najmniej zrobił!!!!!!! oraz zawsze niezadowolone szefostwo, ze mogło by byc lepiej. Ten kto tam pracował wie o czym pisze. pozdrawiam wszystkich którzy juz tam nie pracują. Mógłbym wiele jeszcze napisać ale szkoda na nich słow
anonim 2011-09-08 16:10:58
powiem krotko i zwieźle i na temat, firma rodzinna wiec wszystko mowi za siebie, (usunięte przez moderatora), wykorzystywanie bez zachamowan. Dno i tyle! Nie polecam tego prywaciarza, wolalbym nie pracowac niz tam byc!
Gość 2013-04-01 20:56:47
Szkoda Czasu PIENIĘDZY TU NIE ZAROBICIE. ZA 1500 NIE DA SIE ŻYĆ. Omijajcie szerokim łukiem!
Anonim 2016-08-22 22:54:46
Ja pracowałem w Biurexie i byłem zadowolony. W porownaniu z innymi firmami w Lubinie, to na prawde nie jest zle. Niektorzy pracuja tam juz 20 lat. Nawet pamiętam płacili mi za inwentaryzacje i to większą stawkę, poza tym dają posiłek, więc nie zgodze sie z opinią o niskiej wypłacie. Poza tym da się dogadać z szefem.
Bartek 2016-08-22 23:03:26
Ekipa była spoko, teraz kilka osób sie zmieniło. Pieniądze ok, polecam.
Zostaw swoją opinię o BIUREX Renata Duś - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIUREX Renata Duś