Twój Optyk

Wrocław

Opinie o Twój Optyk

klient 2009-11-20 17:24:04
[usunięte przez moderatora]. Praca na czarno, bez umowy, nie wyplacaja pieniedzy. Wlasciciel ma ten zaklad od niecalych 14 lat a nie pondd 50 jak pisza. To typowa firma kogucik, ktora za swoja nieuczciwosc ma juz kilka spraw w sadzie
xxx 2010-06-24 23:27:20
To prawda pracowałem Tam godny polecenia jest tylko ten optyk [usunięte przez moderatora]. - bo tak nazywa się pracodawczyni, to bardzo nie uczciwa kobieta zresztą jest już zadłużona na min 50 lat a firma ma ok 10 lat a nie jak się chwali 50 :P - tylu raczej nie pociągnie Nie polecam ani sklepu ani jako pracodawcy
optyk 2012-02-16 00:16:04
zgadzam sie , praca na czarno , baska zatrudnia osoby prosto po szkole , daje 700-800 na lape , umowa lezy w szufladzie i mydli oczy. pracowalem tak kilka lat temu, obecnie majac wiele kontaktow w branzy optcznej wszedzie sie slyszy by tej baby unikac. oprawy sciaga ze slowacji , bo polscy dystrybutorzy nie chca jej juz nic sprzedawac.
kama 2016-04-21 21:22:31
Ja dostałam okulary korekcyjne do komputera, szukam dobrego i w miare taniego salonu optycznego, zastanwiam sie wlasnie rownież nad tym byłam na ich stronie internetowej, widzialma,że ceny nawet mają przystepne czy musze sie umowic na wizyte w salonie?
Zostaw swoją opinię o Twój Optyk - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Optyk