Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"

Gliwice

Opinie o Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"

realista 2013-06-25 08:26
Najlepsze co było w tym zakładzie to to że mozna było się z niego zwolnić.
aaa 2013-07-29 19:09
A ja bym powiedzial, ze to jeden z ostatnich dobrych zakladow w okolicy.Placa bardzo przyzwoita, podejscie do czlowieka tez. Nie harujesz nie wiadomo jak.Wiadomo swoje musisz zrobic. Masz dodatki jak stazowe, jubilaty. Podstawowym problemem tej firmy jest fakt ze wywodzi sie z BUMARU i z nim jest czesto kojarzona. Chociaz na chwile obecna to juz zamieszchla przeszlosc.
Ja polecam.
Tomyboy 2015-02-05 23:41
Najpiękniejsza rzecz na ZKS-ie jest taka że jest to zakład państwowy czyli "pańszczyzna", oczywiście że są minusy ale jedno jest pewne: Nie przyjdzie do ciebie żaden frajer w postaci majstra po korenspondencyjnym kursie krawiectwa w ESKK i nie powie: "Pan dzisiaj do 18:00" a ty zostaniesz dłużej bo będziesz się bał że zwolnią cię na zbity pysk. Tylko grzecznie zapyta bo jak ty albo twój kolega nie zostanie to nikt mu roboty nie zrobi a on już kierownikowi obiecał że robota będzie zrobiona czyli to ty rozdajesz karty w tej rozmowie. I nie ma sygnału dźwiękowego na śniadanie. ZKS-owiec.
niezdecydowany 2015-06-27 16:26
zastanawiam się czy złozyc papiery do zks czy vlassenrota bo słyszałem że we vlasenroocie dali podwyzki i stawki sa już na poziomie 24 zeta plus premia...
marcin 2015-08-23 07:28
Dostałem ofertę pracy jako tokarz (tokarka manualna).Może mi ktoś napisać jakie są zarobki,warunki pracy itp,itd.Z góry dziękuję:)
Chciałbym 2016-02-20 09:41
Ponoć bumar wygrał jakiś przetrag wojsokwy. Jest szansa dostać tam pracę??
on1985 2016-06-22 10:51
Zakład dobry nie narzekajcie ludzie jedyne co to niektórym osobom mogliby stwaki dżwignąć godzinowe bo jest zbyt duża różnica...
edi 2016-10-16 15:55
a to w takim razie ile jest teraz a na ile mieliby dżwignąć?
on 2017-01-10 20:15
Dokładnie pracuje tam 12 lat i stawka jak dla gowniarza 2200 netto
on 2017-01-10 20:28
A teraz wysłali ludzi na przestoje 70% a ludzie wykonali swą robotę i gdzie tu sprawiedliwość 2100 netto wyplaty a przede wszystkim co maja powiedziec ludzie co maja stawki 14 lub 15 brutto na godzinę a w brygadach maja wybrańcy ponad 20/h . Skoro tak to powinni wyrównać mniej więcej stawkę a nie różnica w brygadzie po 6 zł a człowiek robi ponad 10 lat w szkodliwych warunkach. Brak sprawiedliwości w ZKS.
spawacz 2017-01-13 15:01
A ja dzwoniłęm do Vlassenroota w Gliwicach i powiedzieli że przyjmują najniższa stawka dla spawacza to 18 zeta + premia 30 % tylko próby trzeba zdać, to co idziemy?
welder 2017-01-17 20:54
A Ja byłem i próby zaliczyłem :)
zainteresowany 2017-04-11 14:31
Vlassenrot Gliwice daje początkującemu spawaczowi 2700 zł na rękę , taka informacja była nawet w urzędzie pracy to może warto się zainteresować ;-)
Zostaw swoją opinię o Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy" - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"