Real Legnica, Tesco Wrocław

Legnica

Opinie o Real Legnica, Tesco Wrocław

Wierny pracownik Reala Legnica :) 2009-12-29 19:51:37
Witam. Praca w Realu Legnica? To jest dobre pytanie. [usunięte przez moderatora] Osoby zatrudnione są tanią siła roboczą dla Legnickiego Reala. Ludzi traktuje się nie ludzko. Natomiast niektórzy kierownicy siędzą na swoich stanowiskach tylko dzięki swoim pracownikom na działach. I to bez żadnego podziękowania. A jeszcze na dodatek nie znają się na swojej profesji. Stanowisko swoje podtrzymuja tylko ciężkiej pracy swoich pracowników zatrudnionych na działach. A niektórzy siedzą całymi dniami przed komputerem i udają że cięzko czytają wiadomości na skrzynkach pocztowych. A okazuje się, że jest to tylko jedyny sposób na przespanie sie. Bo nikt tego nie sprawdza. A wsumie kierownik powinien byc przykładem.[usunięte przez moderatora] A więc moi drodzy nie życzę pracy nikomu w tymże hipermarkecie. A kierowników proszę wreszcie się weźcie do roboty a nie zadarmo dostajecie kasę. Pokażcie pracownikom jak mają zasłużyc na takie stanowisko.
Pozdrawiam Was.
Pracownik Realu Legnica.
Zostaw swoją opinię o Real Legnica, Tesco Wrocław - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real Legnica, Tesco Wrocław