logo Staff Storm Ltd.

Staff Storm Ltd.

Cambridge

Opinie o Staff Storm Ltd.

Zwolniony po miesiacu 2011-12-12 13:26:27
Zostalem sciagniety z Polski przez Staff Storm a konkretnie [usunięte przez moderatora] Obiecala mi prace w zawodzie stolarza na rok. Pracowlismy z kumplami w Anglo eri po 80 godzin za 6.50 na godzine i po miesiacu z dnia na dzien nas wszytkich zwolnili. Agencja Staffstorm obiecuje zlote gory a praca jest jak w obozie pracy.Taka jest prawda o tej ofercie pracy 10 kolegow moze potwierdzic.
Pracownik z metalu 2011-12-12 14:21:43
Zaczalem prace na nocki w anglo eri na poczatku pazdziernika przez ta agencje i moge powiedziec ze takiego [usunięte przez moderatora] nie widzialem na oczy nigdzie. Zmuszaja do pracy po godzinach i tez wylecialem po miesiacu. [usunięte przez moderatora] tam rzadzi z polskimi wajzerami a ta pani [usunięte przez moderatora] z agencji SS tak tanczy jak jej zagraja. Pani [usunięte przez moderatora] czekamy na odcinki z godzinami za pazdziernik.
byly pracownik z Anglo ERI 2011-12-12 14:28:06
Nie polecam ani Anglo ERI ani agencji Satff Storm. Ja sam odszedlem po kilku tygodniach, na szczescie mowie po angielsku. SS to agencja na telefon. LOL
zrobiony w jajo 2011-12-12 14:39:19
wszystko to prawda, pracowałem ponad norme i nic z tego nie mam i znowu jestem bez pracy. nazwa SS pasuje do [usunięte przez moderatora]
spawacz 2011-12-14 15:55:11
Robota w smrodzie i oparach nawet wentylacji nie ma. Do kibla kolejka bo sto ludzi musi sie odlac. 80 godzin musisz robic. Agencja Staf Storm obiecala mi kontrakt jak sie wykaze to robilem 80 gdzin na tydzien i wylecialem razem z innymi. Wyszlem na idiote przed rodzina.
pracus 2012-03-02 11:30:23
zgadzam sie z opiniami. byłem zatrudniony przez staff storm w anglo, ktore upadło. Agencja Staff storm to porazka
jane 2016-04-22 18:25:41
siema wie ktoś może czy oni działają dalej na polskim rynku? Bo ani ofert pracy ani strony internetowe
Zostaw swoją opinię o Staff Storm Ltd. - Cambridge
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staff Storm Ltd.