CASTEL FRERES SP. Z O.O.

Opinie o CASTEL FRERES SP. Z O.O.

Zapracowana 2011-03-04 14:51:07
Ludzie, wogole nie zawracajcie sobie glowy- praca w tej firmie.Praca od switu do switu za marne pieniadze. Zakres obowiazkow nie do przerobienia. (usunięte przez administratora).Stracilem tam tylko czas i nerwy. Zdecydowanie nie polecam !!!
PH 2013-08-02 21:00:26
A może kolega podać jakieś fakty. Wybieram się na rozmowę i będę się starał o stanowisko PH. Może tu jakieś szczegóły? Tylko, bardzo proszę bez ogólników. Dziękuję
mike 2016-01-10 21:59:20
Ta firma to mówiąc kolokwialnie "dno i wodorosty"!
tyk 2016-01-24 23:24:17
szemrana firma
TT 2016-03-11 22:36:12
Widze,ze prawda jest tak niewygodna dla tej firmy,ze az usuneli moj komentarz!
TT 2016-05-05 21:45:29
Nikogo nie obrażałem,stwierdziłem fakty! Poza tym,po to jest ten portal,aby wyrażać swoje opinie na temat pracodawców,więc tą etykę schowaj sobie do kieszeni.W firmie panuje kolesiostwo i układy,w związku z tym,kto zarobi ten zarobi! Myślę że, standardy wyznaczone w tej firmie są bardzo niskie i porządny audyt ze strony Francuzów mógłby rozwiązać wiele problemów.
gino 2016-05-22 08:30:18
hej panowie. Widzę że ostatnio dyskusja jest tu dwuosobowa i jednotematyczna. A może coś wiecie o przyjęciach do Castel Freres ? Szukałem w necie i nie mogę spotkać
Zostaw swoją opinię o CASTEL FRERES SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CASTEL FRERES SP. Z O.O.