Opinie o Tesco w Piła Strzelecka 2

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tesco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Piła Strzelecka 2

Tymi Nowy wpis

Ja jako mlody stażu pracownik nie mogę narzekać. Atmosfera jest do ogarnięcia, atmosfere twarzą ludzie a są bardzo mili. Ja powodów do narzekań nie mam. Dyrektor jest o.k.

Życzliwi Nowy wpis

Uwaga na (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Tyde.Portale społecznościowe i fora huczą od hejtow. Pracownicy pilskich hurtowni.!!!

,jhv Nowy wpis

podobno wypłata jest zawsze w terminie i to jest fajne. A teraz szukają specjalisty ds. technicznych.

przeszła Nowy wpis

jak juz cie przyjma to najpierw przez agencje pracy potem pol etatu na papierze bo w rzeczywistosci i tak jestes osiem godzin starsi stazem pracownicy wykorzystuja mlodszych stazem a kierownictwo przymyka na to oczy pracujesz bez przygotowania i kursu ktos starszy stazem pokaze ci raz i musisz umiec robisz chociaz nie masz na to ani przygotowania ani kursu nikt nie wie za ile pracuje nie ma stawki a o dwojce z przodu to zapomnij chyba ze zsumujesz dwa miesiace atmosfera coz zalezy od tego czy jestes wazelina i w tylek wlazisz bo jak miewasz swoje zdanie to juz jestes ktos co na niego krzywo patrza zatem decyduj sam pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tesco, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

a dlaczego pytasz?

za lub przeciw

Witam. Czy morze wiesz kto jest obecnym kierownikiem, dyrektorem w Tesco Piła chodzi o stan paźdź grudzień 2010. A jeśli wiesz jeszcze czym jeździ to będzie super. Dzięki z góry!!!!!!!!!!!!!!

hmmm... po części potwierdzam tą opinie lecz nie do końca. pracuje w tesco rok no z tą atmosferą to jest różnie ... są naprawde fajni ludzie ale tesco żyje swoim życiem innym niż wszystko to specyficzna atmosfera również z chęcią przychodzę do pracy no.. już tak nie jak jeszcze 3 miesiące temu wszystko się zmienia na gorsze atmosfera staje się czasami nie do zniesienia nie jedna osoba wychodząc z pracy płakała wspaniali ludzie ( kierownicy, seniorzy) odeszli i teraz pracuje się coraz gorzej już nie ma przestrzeganych WARTOŚI TESCO!!!! Tesco staje się [usunięte przez moderatora]jak kaufland czy biedronka. teraz wiem że praca zależy tylko od kierowniów - prawdziwych ludzi czy z chęcią się pracuje Zawsze dobre chwile przemijają ale czy powrócą??? życzę wszystkim którzy przyjmują się do pracy w tesco wszystkiego dobrego!!!!

ona

pracuje w tesco i jest mi dobrze zarobki jak dla mnie to bardzo w porzadku duzo pracy ale nie przychodze tam sie relaksowac super atmosfera ludzie w porzadku szczerze to ja do tesco w pile do pracy z checia przychodze

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Piła

Tesco