Opinie o Market Side Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Market Side Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Market Side Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Side Sp. z o.o. w Warszawa

taki Piotruś

Odradzam, prezes wykorzystuje pracowników a potem ich wyrzuca. Często straszy prawnikiem. Zatrudnienie na umowę śmieciową. W najlepszym wypadku na najniższą krajowa. Prezes humorzasty, często wybucha, wie najlepiej wszystko. Podczas wypłaty ma się wrażenie jakby się dostawało coś co się nie należy. Tacy ludzie nie powinni mieć nigdy firmy a już napewno nie powinni mieć swoich pracowników. Żenujacy osobnik.

sobowtór
@taki Piotruś

Dziękuje za te informację. Tylko potwierdza to, czego doświadczam. Prezes......... porażka, oszczędny do bólu, tak, że az smieszny. Ludzie się z niego śmieją, że jakby mógł to by zjadł ... no wiadomo co.

Ona
@sobowtór

Oszczędność jest w dzisiejszych czasach zaletą. Oszczędność na pracownikach niestety częsta wada w dzisiejszych czasach. Nie zapłaci Tobie zostanie dla niego.

@sobowtór

Drogi (usunięte przez administratora). Robisz hejterskie wpisy i potem je pod innym nickiem komentujesz. Po prostu brawo! GoWork wszystko przyjmie. Jak było tak źle, to czemu tyle lat pracowałeś? Może 10 lat po ustaniu twojego stosunku pracy zaktualizuj informacje na LinkedIn, przecież od dawna nie pracujesz w tej firmie(usunięte przez administratora)2aa8e81e4e52&sid=Q3B]. Zamiast zwolnienia dyscyplinarnego poszedłem tobie na rękę i miałeś porozumienie stron. Chyba przez 10 lat gdzieś pracę znalazłeś i coś możesz tam wpisać? Kiedy jeszcze pracowałeś, inne osoby zwracały ci uwagę że "przeginasz". Może pamiętasz? A twój pomysł, żeby firma płaciła za twoje mandaty, bo jechałeś służbowo? Bezcenne! Skąd wziąłeś taki wzorzec, żeby w poniedziałek rano przy osobach którymi zarządzałeś rozkładać gazetę Wyborczą - Praca, od samego początku twojego zatrudnienia? Ja tego po prostu nie rozumiem. Fajnie że po rozmowie w tej sprawie jakoś się skorygowałeś. Szkoda, że potem namawiałeś bardzo oddanego pracownika, żeby nie informował o planowanym odejściu z pracy (kiedy Magda wracała w rodzinne strony, na szczęście wcześniej uprzedziła). Życzę Tobie wszystkiego najlepszego. I naprawdę to nie ja, ani moja firma są winne tego, że coś tobie nie wyszło. Czasem dobrze jest się nad samym sobą zastanowić. Powodzenia w każdym razie!

Ja Nowy wpis

Nie wiem skąd pomysł że wszystko kręci się wokół MS. Mnie to już dawno nie interesuje i nie życzę sobie osobistych wycieczek. Jak kogoś boli (usunięte przez administratora) to może niech ze sobą zrobi porządek a nie zarzuca innym jakieś hejterstwo. Życzę również powodzenia a jak nie wyjdzie zawsze można wrócić tam skąd się do Warszawy przybyło. Trzeba dać szansę młodym gniewnym.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Wszystko było raczej w normie. Pieniądze zawsze w terminie nawet jak klienci opóźniali płatności. Dziwię się niektórym wpisom, bo na tyle na ile znam branże badawczą to nie ma firmy, w której szef albo ktokolwiek w firmie przekaże wiedzę i nauczy tyle co w MarketSide.

Nurek Nowy wpis

To czemu już nie pracujesz? Czemu nikt już tam nie pracuje?

Beata

Auć... Z komentarzy wynika, że nie jest to dobre miejsce dla osób planujących poszerzenie rodziny. A może jednak coś się zmieniło od w ostatnim czasie i już nie trzeba się martwić ewentualnym zajściem w ciążę? Co to za dyskryminacja dziwna.

Marina

Mam pytanie czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

Project Manager

Miła atmosfera rozmowy.

Nie było dziwnych sytuacji. Pensja jaką mi zaproponowano była dla mnie za mała.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy firma wciąż obcina premie? Czy można liczyć na stałą posadę? Jak obecnie wygląda sytuacja?

Tamara

Każda firma musi oszczędzać żeby zarobić na wszystkie koszty a nikt nie będzie rozdawał pieniędzy bez powodu.

Mario
@Tamara

Zatrudniając pracownika to jemu się płaci. Bez powodu to teraz rzad rozdaje. A to różnica.

Ona

Zajście w ciążę w tej firmie równa się ze zwolnieniem. Słabe to.

Hobbit

Byłam niedawno na rozmowie o prace, ciekawe warunki, kameralne miejsce, otrzymałam jednak informacje od prezesa ze niestety chce przyjąć inna osobę, OK jestem w stanie zrozumieć, ale ku mojemu oburzeniu, tego samego dnia gdy mi to powiedział dodali identyczne ogłoszenie o prace!!!! Odnoszę wrażenie ze firma pogrywa z ludzmi szukającymi na poważnie pracy

adka

przeciez to noramalne i ludzie sprawy, nie wiem dlaczego tak negatywnie ktos reaguje na takie informacje bo musi nagle placici pracowkowi ktorego nie ma w pracy> troche to dziwne wszystko taka jest ustawa

Chris

Szkoda, że nie wypowiadają się tutaj kobiety co pracując w tej firmie zaszły w ciąże ;-(

Ela B.

Pracowałam kiedyś w tej firmie dorywczo. Miła atmosfera i świetni ludzie ze mną pracowali. Z szefem nie miałam zbytnio styczności.

taki Piotruś

Ja nie pracowałem w tej firmie ale znam osobę w niej pracującą. A co do żalów, to z tego co widzę nikt kto tam pracował ich w internecie nie wylewa. Znajoma ma super pracę i nie ma czasu chyba zawracać sobie głowę tą firmą.

szef

@taki Piotuś, drogi kolego, pracowałeś w tej firmie przez kilka lat, jak najbardziej na umowie o pracę, z pensją w powyżej średniej krajowej, a nie "najniższą". Jeśli było tak źle, to przez tyle czasu spokojnie mogłeś się rozstać. Wypłaty "od zawsze" były robione w formie przelewów elektronicznych, nie wiem gdzie tu miejsce na wrażenia? Jeśli prowadzenie firmy wg ciebie wymaga płacenia mandatów za pracownika, tolerowania wulgarnych wyzwisk czy tego, jak namawiałeś kogoś do robienia 'na złość' pracodawcy, to faktycznie nie spełniam takich kryteriów. W pozostałych sprawach radzę sobie dobrze. Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha, zamiast wylewania swoich żalów w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Side Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Market Side Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Market Side Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Market Side Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Market Side Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Market Side Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 88 lok. 49
    02-777 Warszawa