Market Side Sp.z o.o.

Opinie o Market Side Sp.z o.o.

taki Piotruś 2015-02-10 11:43:02
Odradzam, prezes wykorzystuje pracowników a potem ich wyrzuca. Często straszy prawnikiem. Zatrudnienie na umowę śmieciową. W najlepszym wypadku na najniższą krajowa. Prezes humorzasty, często wybucha, wie najlepiej wszystko. Podczas wypłaty ma się wrażenie jakby się dostawało coś co się nie należy. Tacy ludzie nie powinni mieć nigdy firmy a już napewno nie powinni mieć swoich pracowników.
Żenujacy osobnik.
szef 2015-10-12 16:42:47
@taki Piotuś, drogi kolego, pracowałeś w tej firmie przez kilka lat, jak najbardziej na umowie o pracę, z pensją w powyżej średniej krajowej, a nie "najniższą". Jeśli było tak źle, to przez tyle czasu spokojnie mogłeś się rozstać.
Wypłaty "od zawsze" były robione w formie przelewów elektronicznych, nie wiem gdzie tu miejsce na wrażenia?
Jeśli prowadzenie firmy wg ciebie wymaga płacenia mandatów za pracownika, tolerowania wulgarnych wyzwisk czy tego, jak namawiałeś kogoś do robienia 'na złość' pracodawcy, to faktycznie nie spełniam takich kryteriów. W pozostałych sprawach radzę sobie dobrze.
Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha, zamiast wylewania swoich żalów w internecie.
taki Piotruś 2015-10-21 18:41:27
Ja nie pracowałem w tej firmie ale znam osobę w niej pracującą. A co do żalów, to z tego co widzę nikt kto tam pracował ich w internecie nie wylewa. Znajoma ma super pracę i nie ma czasu chyba zawracać sobie głowę tą firmą.
Ela B. 2015-10-21 18:45:01
Pracowałam kiedyś w tej firmie dorywczo. Miła atmosfera i świetni ludzie ze mną pracowali. Z szefem nie miałam zbytnio styczności.
Chris 2016-01-10 22:40:42
Szkoda, że nie wypowiadają się tutaj kobiety co pracując w tej firmie zaszły w ciąże ;-(
sobowtór 2016-04-18 16:26:44
Dziękuje za te informację. Tylko potwierdza to, czego doświadczam.
Prezes......... porażka, oszczędny do bólu, tak, że az smieszny. Ludzie się z niego śmieją, że jakby mógł to by zjadł ... no wiadomo co.
adka 2016-05-21 19:47:31
przeciez to noramalne i ludzie sprawy, nie wiem dlaczego tak negatywnie ktos reaguje na takie informacje bo musi nagle placici pracowkowi ktorego nie ma w pracy> troche to dziwne wszystko taka jest ustawa
Zostaw swoją opinię o Market Side Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Side Sp.z o.o.