Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

nick

praca przy pakowaniu warzyw w nois num tel (usunięte przez administratora)trzeba rozmawiac po niemiecku z szefem firmy

mimo
@nick

Firma najgorsza jaka znam, nawet gorsza niz Otto, masowka, aszefostwo do(usunięte przez administratora), nikt ci nie pomoze, zaden z koordynatorowkow nie zna nawet jezyka porazka jakas, w biurze, nikt nie pomoze, a zeby sie tam dodzwonic to cud. A jak sie dodzwonisz to i tak nie pomoga. Ludzie strzezcie sie tgo (usunięte przez administratora)

Kristof

Pracowalem w tej firmie 3 miesiace. Sam odeszlem bo mialem dosyc dojazdow po 70km w jedna strone platnych po 6.5e do tego na dojazd do 2ch magazynow dostawalismy TYLKO 1 auto i jeden magazyn zaczynal godzine wczesniej od drugiego i tak samo godzine wczesniej konczyl a ci co pracowali na drugim czekali godzine ! porazka. Wyplaty wiecznie sie nie zgadzaly. Moj rekord to 35 telefonow do biura i dopiero usdalo mi sie polanczyc z Pania ktora tlumaczac mi salaris wiedziala o tym co mowi jeszcze mniej niz ja. Dziwne odliczenia , doplaty ale suma sumarum zawsze ginely pieniazki. Porownywajac salarisy kolegow co pracowali ze mna i mieli tyle samo godzin przy takiej samej stawce zawsze byly roznice - max 130euro . Pytanie brzmi skad? Generalnie sam ucieklem , pracodawcy gdzie bylem zatrudniony powiedzieli iz oni mnie zwolnili za naruszenie regulaminu. Dobrze ze w odpowiedniej chwili to wyprostowalem. Pracuje na tym samym magazynie lecz przez inne biuro.

były pracownik Randstad

Hejka. Jak widzę, występujące wypowiedzi na temat firmy Direct People kojarzą się z OTTO lub T&S. Może czas najwyższy zmienić firmę ;D

P

Jeżeli pracodawca szuka pracowników tzn., że ludzie się do niego nie garną z jakichś powodów. Ja nie dzwoniłem do Directu i nie szukałem pracy po agencjach a jedynie ogłosiłem się w kilku serwisach, że szukam pracy za granicą. Minęło kilka dni i zadzwonił telefon z Directu a po drugiej stronie P.[usunięte przez moderatora] która ma bujną wyobraźnię i opowiada ludziom bajki, że sama zanim dostała pracę biurową to "pracowała" w Holandii, że warunki mieszkaniowe są wprost luksusowe itd. Skusiłem się na te bajki i pojechałem do Holandii z Directu czego żałuję i nigdy nie popełniłbym tego błędu. Zaznaczam, że pojechałem do pracować a nie odpoczywać i swoje obowiązki w tym [usunięte przez moderatora] spełniałem sumiennie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Tak poniekad tak jest ,ze jak sie samemu nie sprobuje to sie na 100 % nie wie;)) ale uwierz mi jestem pracowity nie pojechalem tam na wakacje praca to praca ... ale tam wykorzystuja na kazdym kroku wiekowki ...za pzrejazdy 6,5 dajcie spokój! Mozesz sobie znalesc prace w ktorej tyle samo zapierdzielasz a masz lepsze warunki mieszkaniowe, pieniezne:)) Tak ze nie pisz glupio ze nie polecja ludzie ktorzy jada sie tam pobawic bo tak nie jest ..moglbys wczesniej wchodzic i patzrec jakie byly opinie ciagle nagatywne jak sie znalazla jedna pozytywna to cud ...to jak szukanie igly w stogu siana :))) a ponadto ciagle byly negatywne komentarze usuwane!!!

ByłyPracownik
@Marcin

A gdzie można zaleś prace w Holandii bylem tam na jakich stronach

diablo0606

A mi sie wydaje ze jesli ktos chce pracowac to zawsze znajdzie prace i zarobi. Ja juz jestem na wyjazdach 13 lat i nawet jak ludzie pisali ze nie polecaja to bylo spoko. Nie polecaja ludzie którzy jada sie tam pobawic lub na wakacje albo spodziewaja sie ze pieniadze z drzewa beda zrywali. Tak ze jesli sie nie spróbuje to tak naprawde niczego sie nie dowie :-)

Beata Strużyk

nie polecam

100KrOTKA

jezeli ktokolwiek uwaza ze Direcp People jest profesjonalna firma to jest w duzym bledzie, miałam okazje pracowac przez ta firme i szczerze odradzam, pracownikow nie traktuje sie powaznie,nawet odrobine, sprzet do pracy jest w stanie krytycznym(słuchawki klejone taśma biurkowa,skanery co 2gi jest dobry, brak chociazby rekawiczek do pracy) organizacja pracy jak i brak kompetentnych osób zarzadzajacymi ludzmi pozostawia wiele do zyczenia, pracujac w DP chcąc dodzwonic sie do biura-graniczy z cudem, jak juz dodzwonisz sie po 9ej poczcie glosowej to pani z biura mowi" nie wiem musze zapytac sie kolezanki" i tak naprawde kazdy ma Cie gdzieś, co do zarobkow to sa wyplacane zaliczki co tydzien po 100 E na koniec miesiaca wyrównanie, tyyyyyyyyyylko na 6 miesiecy pracy raz zgadzala mi sie wyplata, przeliczając na przepracowane godziny, a jezeli chcesz cokolwiek wytlumaczyc, jak wspomnialam, trzeba miec szczescie zeby dodzwonic sie do biura, a napewno na 1ym tel. sie nie skonczy:) za dojazd do pracy kasuja jak za zboze ( 6,50 E dziennie)dodam ze zadna firma w okolicy Tilburga, Oss nie kasuje tyle co DP , WARUNKI MIESZKALNE W OPLAKANYM STANIE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOdradzam, 6 MIESIECY TO I TAK ZA DLUGO ;)

ss

Nie polecam ,a odradzam.Najpierw musisz jechac do biura zarejestrowac sie,wszystko trwa pieć minut ,można by to zrobic przez internet ale te lolitki muszą cie zobaczyc,jedziesz 200 kilometrów marnyjesz czas i pieniadze.Oddzwonią albo nie,do mnie oddzwonili,przedstawili oferte,wszystko dograne ,kilkanascie godzin przed wyjazdem telefon ,że nie jade bo pracodawca sie rozmyslił.Jak sie z nimi rozmawia to mam wrazenie że rozmawiam z automatem,na wszystkie pytania odpowiadają narzuconymi z góry i wyuczonymi na pamięć formułkami,zero własnej inicjatywy,takie żywe roboty.

nick

Fakt faktem najlepiej siedziec cicho ...i dac soba pomiatac :))) a co tamm

Sebek

Też słyszałem o dojazdach.Wielka rotacja ludzi ,zwalnianie za wszystko.Agencja zarabia na z prowadzaniu ludzi i wyrabianiu numeru sofii. Pózniej zwalnia nie ważne jak pracujesz.

bogus
@Sebek

jesteś pewny tych informacji czy tylko słyszałeś i to dalej powtarzasz co usłyszałeś bo mam takie wrażenie ze tylko usłyszałeś bzdury co kto kowiek z nienawiści za to ze wyleciał za nie robstwo czy cpunstwo czyli tylko słyszałeś nawet tu nie byles to ci powiem po co sie odzywasz po co jak zielonego pojenia nie masz a co do popierania za jazde 6.50 to w biurze przed wyjazdem mówią popisujecie umowę i jest wszytko czarne na białym to co później za zdziwienie ogarnijcie sie jestem liniowym na SH to wam powiem cierpliwość to nas liniowych juz sie wyczerpuje nie życzę nikomu co z niektorymi pracować

@bogus

Wiesz mnie nikt nie wyrzucil ,obowiazki swoje wykonywalem sumiennie ale wiem jedno nigdy wiecej tam nie pojade bo nie jestem robotem zeby tyrac za marne grosze;))Niektorzy lioniowi sa porabani ...powinni sie leczyc ! To jakie teksty rzucaja do pracownikow do porazka!!Np "idiota", "debil" itd. Zero jakiego kolwiek savoir vivre!To jest normalne??Wiadome ,ze jesli ktos idzie pierwszy raz do pracy to nie umie wszystkiego ,pewnych rzeczy nie rozumie ,a od tego sa liniowi zeby spokojnie wytlumzcyli a nie wyzywalali i darli "pyski" oni sa madrzy bo dlugo pracuja a niech sobie przypomna swoje poczatki czy bylo tak kolorowo!! A powiedz mi po co ciagle nowi przyjezdzaja ? Skoro ktos kto jest 3 msc ma wolne ??;> Jesli nie masz cirpliowsci to znaczy ze nie nadajesz sie na to stanowisko bo twoim obawiazkiem jest wprowadzic nowych pracownikow w szcegoly :)) pamietaj tez byles zielony na poczatku:))

@bogus

Wiesz mnie nikt nie wyrzucil ,obowiazki swoje wykonywalem sumiennie ale wiem jedno nigdy wiecej tam nie pojade bo nie jestem robotem zeby tyrac za marne grosze;))Niektorzy lioniowi sa porabani ...powinni sie leczyc ! To jakie teksty rzucaja do pracownikow do porazka!!(usunięte przez administratora)Zero jakiego kolwiek savoir vivre!To jest normalne??Wiadome ,ze jesli ktos idzie pierwszy raz do pracy to nie umie wszystkiego ,pewnych rzeczy nie rozumie ,a od tego sa liniowi zeby spokojnie wytlumzcyli a nie wyzywalali i darli "pyski" oni sa madrzy bo dlugo pracuja a niech sobie przypomna swoje poczatki czy bylo tak kolorowo!! A powiedz mi po co ciagle nowi przyjezdzaja ? Skoro ktos kto jest 3 msc ma wolne ??;> Jesli nie masz cirpliowsci to znaczy ze nie nadajesz sie na to stanowisko bo twoim obawiazkiem jest wprowadzic nowych pracownikow w szcegoly :)) pamietaj tez byles zielony na poczatku:))

były pracownik Gopack
@bogus

cierpliwość wam liniowym już się wyczerpuje?-a kiedy mieliśćie tą cierpliwość?,jak i tak większość liniowych tylko umie się wydzierać po nowych osobach,a jedyne co powtarzacie jak papugi,to tempo,tempo,i słynne hasło-,,JEDZIEMY".Ja tam pracowałem przez 10 tygodni,i pracy się nie boję,ale wiem jedno-że ze względu na atmosferę tam panującą,nigdy do tej pracy nie wrócę. Polacy za granicą powinni się wspierać,ale jest na odwrót,a ten zakład jest tego najlepszym przykładem,powinniśćie posłuchać słowa znanej piosenki-bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...,i przemyśleć wasze zachowanie co do osób,które tam zaczynają pracę,i postawcie się na od nich miejscu.Chciałbym kiedyś któregoś z was trafić w Holandii,w tym zakładzie co ja pracuję,i też uczę nowych,to bym odpłacił tym samym,żeby każdy poczuł to samo co nowi ludzie przyjeżdżający na Gopack.

nick

Poprostu agencjia super wypowiedzenie z pracy za to ze sie niezgodzisz prowadzic auta z ludzmi za dwa centy za kilometr brutto za kurs 70 km do pracy i spowrotem dostaniesz poltora euro a za dojazd sciagaja 6,5 e interes zycia przygotujcie sie na mitingi z kierownictwem jak chcesz pracowac caluj ich po (usunięte przez administratora) i niewypowiadaj sie na temat agencji a prace masz

nick2
@nick

Szanowny NICK. kolego najpierw naucz sie jezdzic na wozku a pozniej ocen firme w ktorej pracowales!

w Holandii

ja pojechalem z tej firmy i jest ok ;)

była

Powyzsza opinia zgodna w 100% Pozdrawiam

Lucek

Jedzie ktoś w najbliższym czasie??

Inferno

Czy tam robicie wszyscy na jednym zakladzie? nie ma tam innych prac oprocz gopack?

?

witam czy naprawde nikt nie wyjezda w ta niedziele do pracy do nl???

kasiula30

witam czy ktos wyjezda z tej firmy 20.10.2013r do holandii??prosze o kontakt na maila: kasienka259@wp.pl wyjezdam pierwszy raz i niewiem czego sie spodziewac po tej firmie , jesli ktos byl prosze o kontakt.

gg
@kasiula30

ja jade w niedziele,a ty skąd jedziesz?

Holandia2013

Witam. Chciałabym się skontaktować z osobami, które były lub są na pakowaniu warzyw i owoców w Eindhoven w celu uzyskania informacji na temat pracy, zakwaterowania itp. Proszę o kontakt na: beatamucha82@gmail.com

MAURYCY T
@Holandia2013

ja pracowalem ponad 2 lata w direct people na magazynie ND jako loader zawsze bylem w porazdku mielm bardzo dobra opinie w parcy i co poprostu za to ze nie zgodzilem sie zostac koordynatorem w dinther w zeby sprawowc opieke i nadzor nad ludzmi co za tym idzie miec non stop klopty i problemy jak wczesniej moi poprzedniczy zostalem poprostu zwyczjnie zwolniony przez direct people glownie przez zemste(usunięte przez administratora)tak wiec zero szacunku dla ludzi oraz nie mozesz w niczym odmowic zgadzam sie z wiekszoscia opinni negatywnych tutaj zamieszczonych szczegolnie przez nika oraz inne osoby

pop
@MAURYCY T

popieram, jesli powiesz im nie, to od razu nie bedziesz chodzil do pracy, albo cie wyrzuca, i masz 2 min na spakowanie sie, traktuja cie jak (usunięte przez administratora), ps.jestem z okolic l-ca i paniusie w biurze nie potrafia posprztac nawet biura, bo szukaja pomocy do sprzatania, blahaha, to nie wymaga komentarza

derek
@MAURYCY T

a kiedy Ty zostales tym kordynatorem Ja pracuje tu na ND chyba nadluzje i sie nie przypominam zeby jakiego kolwiek kordynatora wyrzucili co pracowal na ND co za bajki wciskasz

Piotr Kotas

Nie polecam. Piotr Kotas

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE
2.7/5 Na podstawie 660 ocen.
  • Edyty Stein 3A
    42-700 Lubliniec