Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

kasiak

wie ktos może cos o hotelu heeswijk dinther?

obecny pracownik

pracuję już 2 lata. da sie? da! lenie je*ane i mamisynusie

pakowacz

Witam,od jakiegoś miesiąca pracuję przez DP.To co zobaczyłem na miejscu zdecydowanie odbiega od tego o czym była mowa w biurze. W domkach miał być internet i tv,ok tv jest,wielkości mikrofalówki i odbiera TV polonia,internet też jest..do kupienia w sklepie.Mniejsza z tym,można się bez tego obejść.Ludzie różni,głównie ze Śląska , jest trochę patologi ale są i normalni.Jednak większość jest chyba zastraszone przez biuro bo boją się o cokolwiek upomnieć,zaraz słyszą,że do Polski będą zsyłani i tak też się dzieje, powiesz coś za dużo, będziesz się upominał o swoje to przyjdzie Pan koordynator i powie ,że do wieczora masz się wyprowadzić ,a czy masz gdzie albo czy masz jak wrócić do PL nikogo nie interesuje.Traktują ludzi przedmiotowo,aby zarobić na Tobie na domkach (280 euro), dojazdach (130-150 euro) i ubezpieczeniu,ogólnie ponad 500 euro potrącają.Jeśli trafisz na scherpenhuizen packaging (gopack) to dowiesz się jak polak polaka traktuje za granicą.Jedyne co możesz usłyszeć to "szybciej,szybciej!".Państwo w czerwonych czapeczkach poprzewracało się pod kopułą,ale życie jest długie i wszystko do człowieka wraca,więc czekajcie na swoją kolej :) I nie myślcie ,że boję się ciężkiej pracy,bo tak nie jest.Chodzi o to co tam się wyprawia,nadaje się to do jakiegoś programu TV.Nie wiem czy ktokolwiek kontroluje ten zakład,ale normy tam panujące są nie przyjęcia. Wyrabiasz 130% ?to zdecydowanie za mało,musi być 160%! I cały czas tylko "szybciej,szybciej!" A wylecieć z pracy możesz ... w sumie w każdej chwili i to za nic.Zresztą ,nie ma co opisywać,bo kto był ten wie i zgodzi się ze mną.Kto będzie wypisywał,że nie umiem pracować czy coś,to pewnie Pan/Pani w zielonym lub czerwonym czepku.Oczywiście są wyjątki ,kilku zielonych jest naprawdę ok. ODRADZAM!!!! ten zakład i te biuro,szerokim łukiem radzę omijać,chyba że nie przeszkadza wam,że ktoś to po polsku nie potrafi się dobrze wypowiadać ( Nie bój się ta papryka) pomiata wami.Wielkie Panie,królowe festynów we własnych wsiach,pozdrawiam serdecznie :)

judyta
@pakowacz

chocbys tam lezal i wypoczywal to zawzse by ci cos nie pasowalo zawsze znajdzie sie jakis nierob ktory by chcial kase za darmo , mozna uslyszec szybciej , szybciej ale tylko glupki sie do tego dostosowuja ja nie zwracam na to uwagi i robie w swoim tempie. nikt przez biuro nie jest zastraszony , jak cos chce zalatwic to zalatwia ale wiekszosc liczy ze biuro wszystko im na tacy przyniesie , jeszcze nigdy nie slyszalam zeby kogos uczciwego i pracowitego zastraszali powrotem do polski, jestes tam miesiac i juz wiesz ile oni zarabiaja? jestes chyba robiony w ch*ja przez wspollokatorow i to oni cie zastraszaja - mialam tak na poczatku , ciezkiej pracy nie widziales ;)

@pakowacz

ja tam pracowałem w zeszłym roku przez okres 3 miesięcy i zgadzam się z tym co napisałeś,i widzę że nic się tam nie zmieniło,a praca nie byłaby najgorsza gdyby się polacy nie dorwali do rządzenia,bo tylko polak-polaka tak może wykorzystywać,ale może kiedyś i oni będą szukali nowej pracy,i życzę im tego samego co spotyka tam teraz nowe osoby-bo tylko na nich mogą się wyżywać i ich zastraszać.Ja się ciężkiej pracy nie boję,bo od ładnych paru lat pracuję w Holandii,i to w dużo cięższej pracy,ale jest fajna atmosfera,i w razie potrzeby jeden drugiemu pomoże,a na Gopacku niestety na pomoc polaka nie ma co liczyć,i dużo lepiej mi się tam z Portugalczykami pracowało,jak z naszymi. Mój wyjazd na Gopack był jednorazowy i napewno już nigdy tam nie wrócę.

mmm

witam..pickuje troszke w pl i szukam pracy w holandii szukaja teraz: Miejsce pracy: Oss/Osterhout orderpicker ktos skomentuje z gory dziekuje

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
misiek

Czyli generalnie warto sie starac o prace u nich? A jak godzinowo? Nie ma jakichs przestojow, czekania na prace itp? Prosilbym cos wiecej o tych domkach, bo z zona chce jechac a im mniej na domku tym lepiej wiadomo. Pozdrawiam

Kam

Spoko :D ale niektórzy mają zbyt wielkie wymagania i oczekują zbyt wiele :) Opłaty w Direct People nie należą do najniższych ale wszystko jest pewne, w domku nie ma żadnych limitów prądu, wody, lub gazu, nie ma jakichś zbędnych kontroli czystości domku i wymyślnych kar finansowych co zdarza się w kilku innych agencjach, domki są schludne jak też przytulne a co najważniejsze nikt nie musi się martwić, że go przy wypłacie okantują lub, że będą zwlekać z wypłatą.

bey

jedzie ktos teraz w niedziele do oss do pracy na zbieranie zamówień

Kam

Są znośne jeżeli nie masz zbyt wielkich ambicji niczym Królewna lub Książe. Ogrzewanie jest gazowe, bardzo wydajne i nie da się w domku zmarznąć :) wietrzenie jest jak sobie okno otworzysz :)

Kam

Jak ktoś jedzie tam wypoczywać to się przeliczy i będzie narzekał, jeżeli jedzie pracować to nie będzie narzekał. Polacy pracujący w Scherpenhuizen są wścipscy, upierdliwi i złośliwi ale nie wszyscy, tak samo ludzie mieszkający w parku bo zdarzają się ludzie sympatyczni. Domki są ogólnie ok chyba, że ktoś liczy na willę z basenem. W domkach są dwa małe pokoiki, za małe ale one służą praktycznie do spania więc po co większe skoro salon z aneksem jest na tyle duży aby w nim przebywać całą ekipą. W łazience nie ma luksusów ale wszelkie potrzeby można wykonać bez problemu, woda gorąca jest cały czas. Dla lepszego życia w parku lub domku mogę jedynie polecić wyjazd ze znajomymi bo wtedy jest raźniej, szybciej czas leci i żyje się przyjemniej, na znajomości w parku nie ma co liczyć bo większość ludzi to jacyś patologiczni i upierdliwi ślązacy. I powtarzam: jeżeli ktoś jest chętny pracować i zarabiać pieniądze a nie wypoczywać jarając zioło i waląc w kanę to będzie zadowolony z pracy i zakwaterowania które w końcu jest tylko czasowym zakwaterowaniem. Jeżeli chcesz luksus to siedź w domu i się nigdzie nie ruszaj. Zainteresowanym mogę wysłać na e-mail zdjęcia poglądowe domku.

Kasia20

Ja byłabym zainteresowana tymi zdjęciami, email: kasiapodgorska94@wp.pl

Paula
@Kam

Prosiłabym o przesłanie tych zdjęć na mój e-mail paaulluniia@onet.pl. Z góry dziękuję :)

krzychu91
@Kam

Witam. Dostałem dzisiaj oferte pracy od owej firmy, uważam podobnie jak Ty że za leżenie nikt Ci kasy nie da i to nie dotyczy tylko holandii ale każdego kraju i pracy. Dla rozwiania jednak wątpliwości mogłbyś wysłać mi foto podglądowe tych mieszkań? pracakrzysiek@interia.pl serdeczne dzięki

czarna.,
@Kasia20

ja chetnie prosila bym o zdjecia. kubox9521@onet.pl

grzegorz
@Kasia20

również poprosze o zdjęcia grzegorzzien@wp.pl

Adi

@ROBOL Czysta prawda Zaklad scherpenhuizen to totalny oboz pracy Direct people

Witam, ja takze dostałem oferte i chyba zamierzam tam pojechac z moja dziewczyna, wiec jak ktos jest rownież zainteresowany wyjazdem prosze o kontakt mailowy w celu nawiązania jakiegos kontaktu w trakcie wyjazdu jak i na miejscu pracy email: izzy1920@o2.pl

KKK

Niekompetentne? A raczej na poziomie bo nie przyjmują byle kogo. Człowiek normalny, inteligentny nie zrobi sobie tatuażu. Tylko czubki, nie wychowane patologie i marginesy mają tatuaże a dzięki takim patologiom które wyjeżdżają za granicę Polska spostrzegana jest negatywnie w oczach świata. Pani blondynka z biura jest niesamowicie kulturalna i sympatyczna.

nono
@KKK

A kto powiedzial, ze ludzie z tatoo sa byle kim? Ogarnij sie czlowieku!

kropa

A moze ktos napisac czy praca jest caly czas jak sie pojedzie czy nie? Bo to by sie niezbyt oplacalo gdyby robota miala byc z przerwami...

@kropa

Obecnie jest sezon więc wydaje mi się, że praca będzie bez przerw. Jeżeli oczywiście jesteś pracowita to będziesz ją miała bo często tylko obiboki wylądują na wolnym. I mimo wolnych dni które się zdarzają można dobrze zarobić. Kobiety w Polsce na produkcji przez dwa miesiące tyle nie zarobią co tam w miesiąc przeplatany dniami wolnymi. Ja pracowałem i nie narzekam. W lipcu znowu wyjeżdżam :) Ludzie mogli by być mniej złośliwi i zażarci ale trzeba na nich lać i myśleć o sobie :)

Kasia20
@Kam

Cześć, właśnie dzwonili do mnie o wyjazd na pakowanie warzyw i owoców w Eindhoven. Czy mogłabyś/mógłbyś się wypowiedzieć na temat warunków mieszkaniowych?

nieznany

Niestety biuro w Lublińcu niekompetentne a zwalszacza Pani blondynka poniewaz wczoraj bylam z chlopakiem podpisywac umowe z biurem do pracy za granica i Pani blondyna doczepila sie do mojego chlopaka bo zauwazyla tatuaż i zaczela glupio gadac poczym skonczyla rozmowe kazala nam czekac na podisanie umowy holenderskiej przyszla i powiedziala ze cos sie zepsulo i na miejscu podpiszemy miala nam do dzisiaj do 14godziny dac znac czy pojedziemy w ta niedziele czy nastepna.moj chlopak do niej zadzwonil i sie zapytal czy cos wiadomo a ona mu na to ze nie wie nic jeszcze ze moze zadzwoni w nastepny czwartek.Tak postepuja z ludzmi. Odradzam takie niekompetetne biuro!

mirek
@nieznany

no jaja sa na tym magazynie teraz na doki przyjeli taka tlusta dokerke na owijania wozkow folia ruchy ma jak slimak a spocona jakby w kopalni pracowala wazy chyba ze 180 kilo widac ze jest tlusta i leniwa wiec chyba biora kogo sie da

nieznany

kropa

Jedzie ktoś na wakacyjną robotę od tej agencji? W sumie trochę się martwię bo nigdy nie jechałam i nie wiem czego się spodziewać. Może ktoś napisać czy opłaca się ten wyjazd żeby trochę zarobić? Bo cena za codzienny przejazd wydaje mi się trochę za wysoka tak samo za pokój, a nie wiem czy praca jest codziennie. W biurze wiadomo koloryzują, ale mógłby się ktoś wypowiedzieć co ma jakieś doświadczenia z Direct People?

magda*

jutro mam jechać na podpisanie umowy.. pakowanie owoców i warzyw koło eindhoven. to co mnie martwi z waszych komentarzy to problemy z dojazdami do pracy.. czy naprawdę są takie duże?

lukie

Hej czy ktos moze wie jakie sa zarobki w tej firmie ?

stary
@lukie

Zarobki marne, opłaty za mieszkanie, transport do pracy, ubezp, i ich dziwne koszty. Nie polecam

liwia
@stary

ty bys chcial nie placic za mieszkanie transport ubez itd? czlowieku ogarnij sie tak piszecie zeby ludzi zniechecic tylko zal

olo

do mnie wlasnie zadzwonili i chca zebym jechal w niedziele na pakowanie owocow... mam mieszane uczucia..?

lukasyno

kto w niedziele jedzie na -pakowanie owoców?/

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE