Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

nie mam ukladow a po za niedziela nie trafiaja mi sie zadne dni wolne. I chyba nie jestes w Direct People, ze nie uwzgledniles tego, ze do pracy (Scherpenhuizen) jezdzimy autokarem a busami bardzo zadko

bbbbb

aaaaa pleciesz bzdury. Osoby z funkcja nie siedza w domu. Siedza zwykli robole.

Oss
@bbbbb

Osoby z funkcja??? Osoby z funkcja nieroba najprawdopodobniej... Poznajcie rzeczywistosc Direct People... Jestesmy w Holandii juz od jakiegos czasu i z tego co bylo obiecywane na temat godzin pracy itd jest zwyklym klamstwem, jestem tutaj juz kilka tygodni i w tym czasie przepracowalem 80 godzin, a w tym tygodniu zaledwie 15 godzin. Jezeli ktos pisze mi tutaj ze zwykli robole siedza w domu to albo jest jedna z tych osob, ktore nie robiac nic maja dobry uklad z liderem albo sama agencja dodaje takie wpisy... Na razie wyglada to tak, ze 1 dzien pracuje, 1 dzien siedze w domu. No ale agencji jak najbardziej sie to podoba, poniewaz daja nam tyle godzin zebysmy zarobili na ich domki i dojazd do pracy... A to po co tutaj ludzie przyjezdzaja czyli zarobic dla rodziny w Polsce powoli idzie w niepamiec...Wyobrazcie sobie np, ze busy ktorymi dojezdza sie do pracy tankowane sa raz w tyg za 100 euro, tymczase jezeli codziennie jednym busem jedzie 8 osob i kazdy dziennie placi po 6 euro za dojazd, to dziennie wychodzi 48 euro, przez 5 dni w tygodniu 240 euro.. Czysty zysk dla agencji..juz wiecie po co tu jestesmy...zarobic na nich...

aaaaa

Operatorzy tych wozkow siedza w domu bo jest ich aktualnie za duzo, a direct people mimo braku pracy w tej chwili sciaga ludzi rzaszami

mnich

Witam dostalem oferte pracy na wózkach widłowych wysokiego skladu czy moze mi ktos powiedziec czy ktos pracuje przez ta agencje Direct People w tej branży jaka jest zeczywistosc w placy i warunkach

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ad

Ogolnie polecam prace w OSS. Tygodniowo mam srednio 50h i do tego sporo godzin premiowanych. Praca lekka nie jest, ale da sie przezyc. Pikerzy maja troche lzej. Kobietom odradzam prace w OSS poza pikowaniem, poniewaz innych prac dla kobiet jest tu malo i dziewczyny siedza w domkach po kilka dni. Agencja w porzadku, czytajcie papiery ktore podpisujecie bo odliczaja to co jest w umowie :) a jak nie pasi to mozna na wlasna reke mieszkac i jezdzic. Solarisy sa na czas i godzinki zazwyczaj sie zgadzaja. Bungalow w Kaatshevuel sa w kiepskim stanie. Brakuje wyposazenia - nie liczcie na apartamenty :) sporo patoli przyjezdza, w nocy halas... coz to Polacy ... jak ktos przyjedzie nastawiony na prace to nie bedzie narzekal. A i jedna rzecz - planista czesto lamie zasade 12h przerwy po pracy i mozna czasem wrocic o polnocy do domu i wstac o 4 do pracy. Pozdrawiam

czeslaw
@ad

hej nawoluje wszytkic starych pracownikow direct / picking / docki/ loading / cleaners/ ktorrzy pracuja powyzej 6 mies abysmy zbooojkotowali obecny sytem planowania prezez tego niedodjba D.W planiste ktory nam serwuje co tydzien od 2 do 4 dni pracy a zatrudnia non stop nowe osoby wmawijac nam ze nie ma pracy prezez niego doszly 2 konkurencyjne agencej i prez niego nie mamy pracy poniewaz nie umie sie z nami poprozumiec bo mysli ze jak nam rzuci ochlap w postaci 16-32 godz na tydzien bedziemy szces,iwi prosze sie wpisywac pod postem udostepnie lwey numer i obiecuje zoorganizxzowanie solidnej akcjii preciw obecnemu tyranowi D.K PLANISCIE KTOREGO MOZEMY QSPOLNIE DLA NASZEGO DOBRA WYRZUCIC NA ZBITY PYSK CZEKAM NA PROPOZYCJE KONTAKTU I WSPOLNEJ AKCJJI DLA NSZEGO DOBRA JKA BYLO DO NIEDAWNA ZA CZASOW GABRYSII

juzek
@czeslaw

Jakieś 2 miesiące temu nawoływaliście do strajku bo nie dajecie rady, bo za dużo godzin, bo system trzy zmianowy będzie lepszy. Dali wam 3 zmiany i siłą rzeczy musiały się pojawić nowe osoby. Teraz macie problem z ilością godzin bo 3 zmiany nie wypaliły a ludzie zostali. Było myśleć wcześniej? To nie wina Dawida. Sami do tego doprowadziliście. Osły.

picker :)
@czeslaw

Cześć nie wiem czy nie za puźno odczytałem tę wiadomość ale jak najbardziej jestem za aby zrobić porządek z Wielkim planista Panem D. mam już paru pracowników chętnych wiec musimy działać im szybciej tym lepiej czekam na tel +31644624600

peron

sory jak twierdzisz ze jest taki cwaniak i ma swoich ludzi i takie problemy robi to dlaczego zes tego nie powiedzial na zebraniu. Zarabiscie obsmarowac kogos na forum narzekac na kogos i miec nadzieje ze ktos to przeczyta i stanie sie swiete objawienia i cos sie zmieni! chcesz zmian czlowieku to idz do gory i gadaj to szefowi a nie opierdzielaj kogos na goworku, cykro z ciebie i tyle. Zebranie bylo to trza bylo gadac, a tak czekasz na jakis cud, jakbys wierzyl w garbate aniołki

picker
@czeslaw

Oj polaczki smierdzące nieroby, Wam to nigdy się nie dogodzi. Jak pracowaliście po 12h to było zle strajki na hali żeście robili, teraz jak za mało godzin to zle chcecie Dawida wywalić, jak macie na tyle ambicji to powiedzie co was boli na zebraniu a jak wam nie pasuje to spadać do Polski tam może bedziecie mieli lepszą perspektywę pracy.

beata

mam wyjazd na 22.09.14 ..jeszcze nie dzwonił do mnie przewoźnik..o co chodzi?

haka

ja mam wyjazd na 22.09.2014 jak co to pytajcie na cat.2011@wp.pl lub pod numer (usunięte przez administratora)napisałem tak bo admin usuwa numer pozdrawiam

Kamila

daga i mala a za nimi kryje sie jedna osoba ktora rowniez "zalatwia" "prace" a tutaj robi sobie reklame. Nie dajcie sie takim oto oszustom bo gdy ktoś żąda kasy przed załatwieniem pracy jest oszustem i ta metoda go dyskwalifikuje. Ja raz zostalam tak oszukana, wplacilam pieniadze na podane konto i kontakt sie urwal ale w takim przypadku polecam isc na policje, polecam rowniez direct people bo to uczciwa firma

daga

tam nie da się zarobić ja obecnie pracuje w innej firmie na terenie Niemiec i mam 10.20 e na godz a jak pracowałam w direk to miałam może 4 euro ale mogę powiedzieć ze chłopak który mi to załatwił jest naprawdę spoko przelałam mu 200 euro i zaledwie 4 dni i już jechałam po 5 dniach koleżanka dojechała z chłopakiem pracujemy co dzień po 10 godz soboty nie musimy a możemy śpimy w domu jedno rodzinnym warunki jak w hotelu 5 gwiazdkowym wiem ze potrzebuje jeszcze osoby naprawdę warto podam numer do niego bo trzeba sobie pomagać lecz jak administrator by usuną to podam do niego adres E-mail tel 694618441 a E-mail cat.2011@wp.pl

mała
@daga

witam też pracuje przez tego pana polecam naprawdę super prace załatwi ale się chociaż wie ze człowiek zarobi polecam 694618441 ja akurat pracuje na recyklingu jest super

Tragedia i jeszcze raz tragedia , pracy na pikingu może i nie brakuje ale zarobki jak na pickera to totalna porażka . Mieszkania w miare spoko . 4,5 euro za dojazd , wakacyjne i urlopowe wliczane do wypłaty żeby dać wrażenie że coś sie zarobiło . Ciesze się że uciekłem teraz za 3 tygodnie pracy mam tyle co tam w miesiąc i jeszcze wakacyjne się odkłada a pracuje 37,5 godzin tygodniowo. Zdecydowanie nie polecam DP.

on

w oss nie ma produkcji, jest tam logistyka gdzie ludzie z directu sa pickerami

Ad

Czy wie ktoś coś o pracy NA PRODUKCJI w Oss? miałem dość nietypową sytuacje i zamiast do Eindhoven jade jutro do Oss NA PRODUKCJE. Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat pracy na produkcji w Oss. Nie władam na tyle językiem by być tam pickerem czy innym pracownikiem korzystającym z obecnych ofert DP. Przez telefon nie dowiedziałem się zbyt wiele, jedynie stawka 0,32E w góre i że praca podobna.... ktoś coś wie? pozdraiwm

on

Armin w jakiej ty agencji jestes ze nie masz pracy? chyba nie w DP!! pracy jest tu mnostwo i choc marze o dniu wolnym to niestety mi sie nie trafia a jestem tutaj zwyklym pionkiem

jade?

Piszcie prosze o MIEJSCOWOŚCI bo Wasze opinie nie są do niczego przydatne.

Armin

Chcialbym sie mylic, ale na razie mam wielkie obawy co do tej agencji. zostawilem w Polsce narzeczona w ciazy. Przyjechalem do Holandii i jak na razie okazuje sie, ze pracy dla mnie nie ma... Oplata za zakwaterowanie jest wysoka a jak tak dalej bedzie to bede musial pokryc to ze swoich pieniedzy bo nie ma pracy... Zapytac sie kogos to nikt nic nie wie. Powoli zaczynam miec wrazenie ze ten zapis w umowie o 100 euro kary w przypadku porzucenia pracy ma dzialac w ten sposob, ze ludzi werbuje sie do pracy, nastepnie na miejscu okazuje sie ze pracy nie ma, czlowiek to logiczne porzuca prace bo przeciez na darmo siedzial nie bedzie, a oni tylko sciagaja kary

Izabela

PS. Firma Direct jest wporządku ale najprawdopodobniej nie wiedzą co się dzieje w Scherpenhuizen a może i wiedzą bo Scherpenhuizen im bardzo dobrze płaci.Bo co tydzień polacy w niedziele przyjezdzaja do pracy. Ciebie zwolnią to na Twoje miejsce jest 10 innych pracownikow...

Izabela

Pracuje akurat w tej firmie na warzywach i owocach i niestety nowych pracowników traktują jak niewolników wyzwiska stale słychać "szybko, ruchy" A wiadomo że nowy pracownik musi się wdrożyć w rytm pracy, starzy pracownicy pracują nawet wolniej od nowych ale im nie zwraca się uwagi. Liniowi (nie wszyscy bo są i wporządku ludzie) nawet posuwają się do mierzenia czasu.Młode liniowe myślą że są bogami a są zwykłymi robolami jak każdy który tam pracuje. Mój przedmówca ma rację jezeli chodzi o czerwoną BEATĘ miałam z nią (nie)przyjemność pracować i wiem że dobrze pracowałam a jej zawsze cos nie pasowalo w końcu dali mnie na inną linię i było ok, a wcześniej pracowałam na innej linie i nikt na moją pracę nie narzekał i ludzie na lini byli spoko bo praca powinna być przyjemna a tam niestety tego nie ma. Czasem na lini nikt się do nikogo nie odzywa i jest cisza. Jak nie wejdziesz w tyłek to masz przerąbane i jesteś traktowana(y) jak w niewoli a jak liżesz tyłek to jesteś dobrym pracownikiem i możesz liczyć nawet na stałą pracę. Raz nawet nie mialam przerwy wtedy kiedy powinna być bo czerwony stwierdził że jak nie skończy się palety to nie ma przerwy. Nowi pracują jak najlepiej potrafią że po 10 minutach pracy są tak spoceni jakby co dopiero wyszli spod prysznica a i tak słychać "szybciej, za wolno pracujesz" a tam jest zaledwie około 10 stopni.A co do koordynatora Pawła to jest wporządku zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Nie wiem jak długo wytrzymam w tym "kołchozie" ale planuję jak najszybciej stad wyjechać i poszukać innej pracy. A co do campingów gdzie mieszkamy ślimaki wchodzą do domów i śmierdzi z kanalizacji. Tydzień ponad zeszło nam wysprzątanie całego domku. Za dużo odciągają bo za domek 70e w którym nie ma internetu i jeden polski program TV Polonia. Za dojazd busem 6.50e codziennie, pralnia 5,50e, suszarnia 1,75e złodziejstwo jak nie ma nigdzie indziej. Podsumując jeżeli chcesz jechac do pracy w miłej atmosferze to znajdz sobie inną a jeżeli lubisz lizać tyłki to praca w sam raz dla Ciebie :) Życzymy miłej pracy z mobingiem na plecach :)

mmm

witam Jestem w polsce pickerem od dluzszego czasu (voice-pick)i szukam pracy za granica. Pojawilo sie ogloszenie do Oss. Cos konkretniej i grzeczniej jak wyglada tam to wszystko..praca, zakwaterowanie, pieniadze itd

hermut

Jedzie ktos teraz w niedziele tj. 7.09? Szkoda ze nie mozna wlasnym autkiem tam ppjechac, jade pierwszy raz i bede tak uziemiony.Czytajac opinie nie mozna tu wiele wywnioskowac, ludzie zawsze chca dostawac jak najwiecej za jak najmniej :) zapraszam do koreanskiej fabryki w Polsce dla porownania ;)

Joker 30

Jak umiesz coś wiecej niz pakowanie warzyw to sie tam nie pchaj ,zatrudniaja tam małolató albo idiotów co zawodu zadnego nie (usunięte przez administratora) miła byc inna praca , bylem u tego buraka co tam rzadzi na bungalo i mu mówie zeby jak zjade kasa sie lepiej zgadzala bo go znajde a holandia jest mała i co po miesiacu dostalem prace jako operator cnc w metalaflexie i 20 km od tych bungalo ,ale kasa doszlo i nie robili problemów , praca w DP dla idiotów bez szkół ,dawno wieksze syfu nie widzialem , ale małolaty i tak tam beda sciagac , pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE