Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

krata

Skoro tak wam tu źle to po co tu siedzicie?

zainteresowana

A co z innymi dodatkami? Urlopowe, zwrot z ubezpieczenia? Będę wdzięczna za info.

ok1ok

Zwrot podatku z Holandii Aktualnie można ubiegać się o zwrot podatku z Holandii za lata 2009, 2010, 2011, 2012 i 2013 Podstawą do wystąpienia o zwrot podatku z Holandii jest holenderska karta podatkowa o nazwie Jaaropgave. Jaaropgave zobowiązany jest wydać każdy holenderski pracodawca po zakończeniu roku podatkowego, w którym nastąpiło zatrudnienie pracownika. Jeśli w danym roku pracowałeś u więcej niż jednego pracodawcy, musisz ubiegać się o kartę podatkową od każdego z nich. Jeżeli nie posiadają Państwo wymaganych dokumentów, należy zwrócić się do pracodawców o ich wystawienie. W przypadku jeśli z jakichś przyczyn nie są Państwo w stanie uzyskać ich samodzielnie, możemy również zwrócić się o ich wydanie w waszym imieniu. Po rozpatrzeniu deklaracji podatkowej przez holenderskie władzę podatkowe, otrzymasz decyzję o nazwie Voorlopige Aanslag / Aanslag z informacją o przyznanej ci kwocie zwrotu podatku. Wkrótce po jej wydaniu otrzymasz również przelew. Terminy składania zeznań podatkowych Jeżeli zeznanie zostanie złożone do 1 kwietnia za rok bieżący, wówczas zwrot podatku nastąpi w ciągu 3-4 miesięcy. Jeżeli natomiast zeznanie zostanie złożone po 1 kwietnia, wtedy zwrot podatku nastąpi w okresie do 6 miesięcy. Jeśli na początku roku otrzymałeś(aś) z holenderskiego urzędu podatkowego Belastindienst druk o nazwie Aangifte C, M, P,T lub pismo z wezwaniem do rozliczenia oznacza to, że jesteś zobowiązany(a) do złożenia holenderskiego zeznania podatkowego. W takim wypadku termin złożenia holenderskiego zeznania podatkowego znajduje się na otrzymanym druku lub wezwaniu. Jeżeli nie złożysz holenderskiej deklaracji podatkowej w wyznaczonym terminie, urząd Belastingdienst przyśle ci dwa dodatkowe upomnienia z nowo wyznaczonym terminem a po jego przekroczeniu nałoży na ciebie karę w wysokości 226 Euro. Wysokość zwrotu podatku z Holandii uzależniona jest od kwoty odprowadzonych zaliczek podatkowych, przychodu jaki pracownik uzyskał w danym roku podatkowym oraz ulg podatkowych z jakich skorzysta przy wypełnianiu zeznania podatkowego.

zaintresowana
@ok1ok

Dziękuję, a co z urlopowym i innymi?

zainteresowana

Kiedy mogę wnieść o wydanie jarografu? Jak wygląda sprawa zwrotu podatku i innych dodatkowych pieniędzy? Mogę uzyskać je z DP?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
telewizja

Macie prawdę o direct people! (usunięte przez administratora)

Ale co może Dawid? On dostaje od ND info ile ludzi trzeba i robi co może żeby każdy miał jak najwięcej godzin. W Kaatsheuvel jest za dużo osób i dopiero gdy część osób zniknie będzie praca dla wszystkich.

darunia

Ktoś się na kogoś uwziął, ale zamiast powiedzieć w twarz - pluje na forum. Forum publiczne, jak widać bez cenzury - anonimowo można zrównać każdego z błotem. Fałszywe polaczki, bez krzty odwagi.

O jakim Dawidzie cały czas mowa? On mieszka na bungalach na Valkenie? Bo nie kojarze typa, a też pracuję przez agencję.

mietek

tak to prawda godzin nie ma ludzie pracuja maksymalnie 4 dni w tygodniu dzoszly 2 agencje otto i e&a magazym wzial tez otto na wozki widlowe i aitpack (usunięte przez administratora)

Izabela

gall anonim!!! Ja nie mowie o biurze tylko o Scherpenie... Ja wiem co to praca i żadnej pracy się nie boję tez nie raz pracowałam na tak dużym poziomie może i nawet większym ale ludzi byli traktowani normalnie nikt na nikogo nie krzyczał i nie popedzal a szefostwem byli sami Holendrzy ale polaków nie traktowali z ziemią jak w Scherpenie!!!

prawdomówny
@Izabela

cały tekst pokrywa się z prawdą , nie mają dla Ciebie pracy a cały cas werbują nowych, bo mają z tego kasę , przekręty !!!

jaaa

NIE POLECAM !!! pracy nie było cały zeszły tydzień. Potem wysłali nas na bezpłatny urlop do pl zapewniając że po powrocie praca dla nas będzie. Więc ok decyzja została podjęta. W week wchodzę na mejla patrze a tam skrócenie umowy do 5.10 bo nie ma dla nas pracy. Mejl oczywiście został wysłany po godzinie 17 żeby czasem nie było problemu że będą mieć jeszcze od nas jakieś telefony. Kilka osób w taki oto ładny sposób zostało potraktowane przez biuro. Dawid to też masakra wyrzuca do pracy same znajome osoby z którymi zaczynał pracę. Plan potrafił się zmienić 3 razy w ciągu dnia. Jeśli ktokolwiek dostanie teraz ofertę z tego biura to nie radzę jechać i siedzieć na bungalach.

jakie sprawdzone biura z rozliczeniami polecacie w okolicach sosnowca?

DarekBil12

Wlasnie! Ktos cos wie o jakichs zwrotach pieniedzy i jak wogole to zrobic, co do tego trzeba i gdzie idzie z tym is???

mar-lena

Kochani, wie ktoś jak można uzyskać dodatek do ubezpieczenia i czy ta firma jeszcze się tym zajmuje?

mala mi
@mar-lena

Z tego co wiem Direct już tego nie prowadzi. W każdym biurze rozliczeniowym które pomaga w odzyskaniu i uzyskaniu pieniędzy zza granicy możecie zasięgnąć informacji :) Tylko radzę poczytać opinie o takich biurach, różnie można wyjść na ich pomocy.

mala mi
@mar-lena

gall anonim

Droga Izabelo, to, że w zakładzie Ciebie gnoją to nie jest wina biura. Jeżeli starasz się w pracy, to widać. A jak obijasz to wtedy Cię poganiają. Co biuro ma do tego jak ty pracujesz? Oni Ciebie zrekrutowali, bo bo myśleli że będziesz dobrym pracownikiem. A ty się fajnie im odwdzięczasz.

Izabela

GRZMOT! Tyś chyba nie był w typowej pracy!!! Ja pracuje bardzo długo w NL i nikt mnie tak nie traktował jak w Scherpen. Polacy którzy zdobyli funkcję "czerwonych" dostali skrzydeł i noski mają zadarte do góry a Ty raczej to z firmy jesteś że takią opinie dajesz. Pozatym facecie mają lepsze fuchy i z nie jednym facetem bym się zamieniła to kobiety tam zapierdzielają a nie faceci oni maja lajtowe roboty może zamień się z kobietami to pogadamy inaczej!!! Ja swoją opinie napisałam dużo wcześniej można ją przeczytać i uwierz mi sa materiały nagrane jak to liniowi i czerwoni traktują pracowników a grupa ludzi jest zebrana i razem idziemy do sądu :)

grzmot

Praca typowa jak na kazdej produkcji. Moze byc uciazliwa, bo jednak musisz stac te kilka godzin i pakowac i to szybko. Ale jak sie wprawisz, to spoko kazdy da rade.

ron

a jak jest z praca w Eindhoven?

prawdomówny
@ron

a co chciałeś usłyszeć !!!! , właśnie po kilku miesiącach pracy wróciłem do domu. Zapiepszałem za trzech bo jak Ci dali pracę co kilka dni, to jak masz coś zarobić. A co tydzień ok.100 Euro na bungal , ubezpieczenie i dojazdy do pracy po 40km. Przypominam że płacą tylko za samą pracę bez dojazd. i przerw. Nigdy więcej u tych złodziei nie będę pracował

pppppp

prawda zlodzieje

Tilburg

Ludzie jeśli chodzi o DIRECT PEOPLE to Prawda jest taka,że to ZŁODZIEJE HAMY I OSZUŚCI!!!Mi też obiecywali dobre godziny a jeśli dobre godziny to 18 h w tygodniu to zaledwie na sól do chleba.Za pierwsze 2 dni pracy kasę biorą dla siebie za stare koszulki po 25 eur za chipa 25 eur za zjeb....słuchawki 150 eur(PSYCHOLE ZE ZDAŁNIENIEM ROZSIANYM).Lepiej siedzieć w PL niż z takimi downami

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE