Opinie o LIWONA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LIWONA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIWONA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIWONA SP. Z O.O. w Warszawa

Firma jest idealna dla kogoś kto się chce cofać w rozwoju zawodowym, a czasami nawet i intelektualnym, dodatkowo pracować za minimalną krajową, a resztę dostawać od czasu do czasu pod stołem pod warunkiem że szef akurat ma dobry humor. Umowa zlecenie co miesiąc nowa bo po co dać komuś stałą. Sprzęt firmowy powiązany sznurkami i poklejony taśmą żeby się nie rozleciał ze starości. Firma niestety zatrzymała się w rozwoju dobrych kilkanaście lat temu, pod wieloma względami jest to wręcz muzeum. Z atmosferą w firmie różnie to bywa ale najczęściej przeważają te negatywne emocje. Tak więc jest to idealna propozycja dla kandydata który nie szanuje swojego życia i czasu.

Mam wrażenie, że ten komentarz napisał ktoś, kto u nas pracuje i bardzo obawia się o swoje stanowisko... Czyżby cały komentarz wraz z odpowiedzią do "@pytanie" miał ewidentnie zniechęcić potencjalnego nowego pracownika na miejsce tego zagrożonego? :) Aż do takiego poziomu się zniżyć, żeby pisać takie bzdury? Czemu pracownicy, którzy bez zarzutów pracują i szanują swoją pracę - są w Liwonie do dzisiaj, nawet po kilka, kilkanaście lat? Powtórzę się: zapraszam do nas i nie do muzeum (pisząca osoba doskonale o tym wie, dlatego tak wyraźnie zniechęca, żeby też odsunąć uwagę od swojej osoby). Firma pięknie nowocześnie wygląda - niejednej firmie brakuje takiej klasy. (usunięte przez administratora)

@Ewa

Na szczęście już nie pracuje dość długo w tej firmie, i od razu ubiegając kolejny komentarz pod moim adresem, odszedłem sam widząc co tam się wyprawia, tak więc moja opinia nie ma na celu złośliwie oczernić firmy, a tylko przestrzec kandydatów. W przypadku rekrutacji jeśli ktoś koniecznie będzie chciał spróbować swoich sił to bardzo szybko się przekona kto z nas ma rację. Warto jednak zauważyć że negatywne opinie na temat tej firmy pojawiają się regularnie co jakiś czas, a nie jest to przedsiębiorstwo zatrudniające setki osób, gdzie codziennie ktoś przychodzi i odchodzi, tylko raczej bardziej kameralna firma. Natomiast co do samej pracy to faktycznie jest kilka osób które pracują wiele lat w tej firmie, szkoda tylko że jest to garstka pracowników na tle całej firmy, a cała reszta jest traktowana niestety bardzo źle, żeby nie użyć jeszcze gorszego słowa. Na zakończenie dodam tylko że pracownicy to ludzie, a nie słupki w excelu szkoda tylko że niektórzy pracodawcy nie zrozumieją tego nigdy. Pozdrawiam

Norbi

Masz racje szkoda tam pracować (usunięte przez administratora) .dlaczego wlasciel się nie wypowie tylko" pani" Ewa a pozatym pani odpowiedzi bym nie bral pod uwage

@Ewa

A czy pani się bardzo obawia o swoje stanowisko ,pisząc takie rzeczy

No właśnie p. Ewo ?

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie

pytanie

@Pracownik A jak było z organizacją pracy? Można się w tym wszystkim odnaleźć? Obowiązki były jasno nakreślone?

@pytanie

Niestety ale o jakiejkolwiek organizacji pracy w tej firmie nie ma mowy. Na porządku dziennym były awantury że pracownik czegoś nie zrobił bo nie zostało mu przekazane że ma wykonać jakąś prace. Po czym przychodził szef i sam twierdził że zapomniał przekazać informacji ale nie interesuje go to bo pracownik powinien w jakiś magiczny sposób się domyśleć co trzeba było zrobić. Więc szefostwo się już nawet z tym nie kryło że brak jakiejkolwiek organizacji ale koniec końców i tak wina pracownika. Wszystko w tej firmie się robi zawsze po terminie, a wtedy z braku czasu to aby było nie ważne że to się do niczego nie nadaje.

To znowu ja :) I tu muszę wtrącić, że jeśli chodzi o organizację pracy w firmie Liwona, to każdy może sobie pracę zorganizować i rozplanować. Każdy pracownik zna w firmie Liwona swoje obowiązki i wie, co do niego należy, wie jakie ma zadania i co ma zrobić oraz na czym jego praca polega, więc o czym Szanowny "Pracownik" pisze? Nie ma presji, nie ma nerwów podczas pracy, a jeśli ktoś się sam nakręca, no to cóż... Jaka "wina pracownika"??? Może po prostu "ktoś" nie potrafi sobie zorganizować pracy? :) Prezes tej firmy to dusza-człowiek i nigdy w tej firmie nikogo porządnie nie zrugał, a czasem by się przydało... :) Niech osoba, która zna firmę i tak bezpodstawnie ją szkaluje - zada sobie pytanie: jaki ze mnie jest lojalny pracownik i "przyzwoity" człowiek? (usunięte przez administratora)

@Ewa

Widać że tylko pani jest w tej firmie zadowolona ?

Robert

Czyli raczej nie polecacie tam pracy?

@Robert

Nie polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie LIWONA SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Witam wszystkich ,którzy chcą się zatrudnić w tej firmie ,pracowałem tu i nie polecam nikomu tej pracy ,omijać szerokim łukiem ,pracodawca jak poszedłem na zwolnienie lekarskie zgłosił sprawę do ZUS u że nielegalnie poszedłem ,oczywiście przegrał ,zarobki niskie i ciężko było odebrać .

Kasia W

Jestem tutaj już prawie 3 lata, zatem napiszę tak ogólnie żeby trochę wyrównać wcześniejsze niesprawiedliwe wpisy :) Miałam tu przyjść tylko na chwilę na staż, a jakoś tak wyszło że tu zostałam. Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje, firma jest nieduża, ludzie są bardzo sympatyczni, każdy organizuje sobie pracę sam, a jak trzeba rozwiązać jakiś problem wspólnie to się rozwiąże go wspólnie, wystarczy się dogadać :) Prezes też naprawdę przesympatyczny człowiek. Ogółem jak dla mnie – naprawdę spoko!

@Kasia W

Witam ,a kiedy on taki sympatyczny był (usunięte przez administratora) na kasie kiedy tylko mógł ,nie polecam tego zakładu

Witajcie!
LIWONA jako pracodawca nie może pozwolić, żeby którykolwiek z pracowników był pozbawiany czci i dobrego imienia. Nie pozwolimy również na psucie renomy naszej firmy. Opinie krzywdzące i krytykujące, jak również wulgaryzmy pod adresem naszej firmy i pracowników były anonimowe, więc tak naprawdę bardzo trudno weryfikować te wszystkie zapisy, stąd sprawa zgłoszona została do prokuratury, czego m.in. wynikiem było opublikowanie przez Pana Rafała oficjalnych przeprosin. Podkreślamy, że nie pozostaniemy obojętni na obrażanie kogokolwiek czy na naruszanie czyjejś godności. Pisaliśmy już: jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania, chce rozwiać swoje wątpliwości - niech zwróci się bezpośrednio do nas. Strona Gowork jest po to, aby wystawiać przemyślane i prawdziwe opinie o firmie, a nie aby komuś ubliżać czy pisać nieprawdę i przez to psuć jego dobre imię.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół LIWONA
Rafał K.

Ja, Rafał Krzeszewski, piszący na portalu GOWORK opinie pod pseudonimami: „PRACOWNIK”, „NORBI”, „BYŁY PRACOWNIK” i „LALA” przepraszam zarząd firmy Liwona i pracowników firmy Liwona za bezprawne naruszenie ich dóbr osobistych poprzez umieszczanie nieprawdziwych, wulgarnych treści, informacji i ocen kierowanych pod imieniem pracowników i prezesa firmy Liwona oraz firmy Liwona. Wpisy te stanowiły niczym nieuzasadnione naruszenie dobrego imienia zarówno pracowników firmy Liwona, jak i samej firmy Liwona. Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, że poprzez powyższe bezprawne działanie naraziłem na szwank godność i dobre imię pracowników i prezesa Liwony oraz renomę firmy Liwona. Pragnę jeszcze raz bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację. Rafał Krzeszewski

Nie rozumiem dlaczego negatywne opinie o tej firmie są usuwane przez go work? chyba szef wykupił pakiet i ma w cenie zarządzanie, które opinie mają się pojawić a które nie i to dotyczy nowych wpisów. Smutne. Może trochę pokory i chwila refleksji w stosunku do tego co piszą ludzie na temat tej firmy. Pozdrawiam

Edyta
@były pracownik

Może opinie były niekulturalne? Usuwać mogę jedynie moderatorzy jak opinie naruszają regulamin strony. A możesz napisać ze swojej strony co Ci się nie podobało?

Olga
@były pracownik

A czy szef to jest taka osoba, której zależy na wizerunku lub na tym, co ludzie o nim (o firmie) mówią/piszą? Czy jest osobą, której zależałoby na tym, aby kontrolować takie forum i usuwać takie komentarze zamiast merytorycznie na nie odpowiadać, jeśli są nieprawdą?

Aktualność
Zapraszamy na szkolenia z nowelizacji ustawy o transporcie drogowym. W programie szkolenia omówienie zmian w ustawie o transporcie drogowym dotyczących kursów kwalifikacji wstępnej i szkolenia okresowego. Prezentacja projektu rozporządzenia do znowelizowanej ustawy.

Kochani!

Witamy na naszym profilu. Zachęcamy do korzystania z kontaktu z nami, bo najważniejszą ze wszystkich umiejętności jest komunikacja interpersonalna. Komunikacja ta natomiast jest potrzebna oraz niezbędna w procesie życiowym, pozwala nam poznać świat, otoczenie, nas samych i innych. Jeśli chcecie więc poznać naszą firmę lub macie jakiekolwiek pytania – śmiało piszcie. Postaramy się odpowiedzieć, jak również rozwiązać wszystkie nurtujące Was zagadnienia.

Jeżeli nie chcecie poruszać na forum drażliwych tematów, ale coś jest dla Was ważne, to bardzo prosimy opisać sytuację i wysłać pod adres liwona@liwona.pl. Wówczas będziemy mogli do każdego tematu podejść indywidualnie, obiektywnie, przeanalizujemy go pod każdym kątem i odpiszemy, żeby rozwiać każdą Waszą wątpliwość.

Pamiętajcie, że polskie prawo każdemu z nas zapewnia wolność wyrażania swoich poglądów oraz opinii, a tzw. wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną.

Pamiętajcie też jednak, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Wolność w opiniach oraz wypowiedziach nie oznacza wolności oraz przyzwolenia do zniesławienia, pomówienia, oszczerstw, wulgaryzmów i obrażania kogokolwiek czy do naruszania czyjejś godności. Takie wypowiedzi są zakazane w polskim prawie. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, że komentarze, które będą zawierały treści niezgodne z regulaminem bądź naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Podsumowując jeszcze raz zachęcamy Was do kontaktu z nami, do wystawiania opinii – opinii również z krytyką, bo krytyka jest motywująca, ale musi być obiektywna. Dzięki krytyce można wyciągać wnioski, zastanowić się co było przyczyną tej krytyki i dzięki temu polepszać coś, co być może nie było idealne.

Kochani – szanujmy się nawzajem, dbajmy o swoje dobre imię, jak i dobre imię drugiej osoby.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół LIWONA
Karol

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Uważam, że jak komuś jest tak źle w firmie to przecież siłą nie będzie zatrzymywany.!!!

@Karol

Dokładnie tak uważam. Piszę już drugi komentarz po wpisie z 2017 roku i... nadal jestem pracownikiem firmy :) To już 13 lat w Liwonie. Tym bardziej muszę napisać komentarz, bo doszły nowe - nie wiedzieć czemu - negatywne opinie. Co ciekawe - widzę, że komentarze pojawiły się zazwyczaj po uprzednim zwolnieniu pracownika, który myślał, że za nicnierobienie będą otrzymywali pensję. No cóż... Jestem nadal pracownikiem tej firmy, firma się rozwija (pomijam oczywiście czasy pandemii), ponadto nic nie mogę negatywnego powiedzieć, bo tak jak Pan Karol napisał - "jak komuś źle w firmie to przecież siłą nie będzie zatrzymywany" :) (usunięte przez administratora)

Informatyk Specjalista

Też mogę pare rzeczy poopowiadać :)))

Na produkcji jest dużo kobiet ?

Edzia

Dzień dobry czy sa w firmie przyjecia do pracy i również dla kobiet bez doświadczenia i jakie wynagrodzenie? A umowa proszę o informacje zwrotną,cxy warto iść,do pracy na produkcję

Agnieszka

@Ewa - co sprawia, że praca w LIWONA SP. Z O.O. jest dla Ciebie przyjemna? Konkretne przykłady pomogą osobom zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy spojrzeć na pracę w firmę także z pozytywnej strony.

W tym roku mija 10 lat, jak jestem pracownikiem tej firmy. Dziwią mnie negatywne opinie, bo pracowników nasza firma praktycznie nie zmienia, więc o czymś to świadczy. Negatywy są zazwyczaj tych pracowników, którzy zostali zwolnieni w zasadzie po okresie próbnym (widzę po datach wpisów opinii), bo nie sprawdzili się. Poza tym taki wpis każdy może dodać, aby oczernić firmę. Czemu nikt nie podpisze się z imienia i nazwiska? "Biuro, którego nie ma"? Zapraszam pod adres wszędzie podany. Można nas w biurze odwiedzić. (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@były pracownik długo pracowałeś w firmie?

!

Jak dla mnie to nikt wcześniej tak naprawdę nie podał żadnych sytuacji świadczących na niekorzyść firmy, to że ktoś mi napisze "nie polecam", "dno" itp. to nic nie wnosi..a firma z fajnym potencjałem zajmują się różnymi rzeczami mają i drukarnie i produkują materiały do ośrodków szkoleniowych, dobrze się tutaj zakręcić

Była
@!

Tak jest jedna osoba która będzie bronić kreta wystarczy isc na spotkanie do tej firmy i porozmawiac z pracownikami ,żenada i tyle

Pracowałem w tej firmie wszystko na wariackich papierach,najniższa krajowa ,delegacji nie płacą bo masz wliczoną w lichwiarską pensję, na początku wszystko ładnie powiedziane ile to się będzie zarabiało, w praktyce jest co innego , sprzedają materiały do nauki jazdy z błędami i ludzi ma się w ... , chęć wyzysku pracownika,

gigi66

Ludzie nie zawracajcie sobie czasu pracą w tej firmie wszystko jest robione na lewo i prawo , pieniądze pod stołem ,zatrudnienie na najniższa krajową, warto poczytać opinie w internecie na temat firmy , nie polecam

@gigi66

W całości popieram opinię gigi66

Zostaw merytoryczną opinię o LIWONA SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w LIWONA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LIWONA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIWONA SP. Z O.O.?

LIWONA SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.

LIWONA SP. Z O.O.