Technocentrum Sp.zo.o

Stalowa Wola

Opinie o Technocentrum Sp.zo.o

pracownik 2010-05-11 20:06:03
Firma dno.[usunięte przez moderatora] okradają pracowników, oszukują i wykorzystują. Trzymać sie z daleka
pracownik 2 2010-05-26 23:26:55
W zasadzie się zgodzę z tą wypowiedzią ,z jednym wyjątkiem - dno i 10 metrów mułu.Reszta to fakt : [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,kanciarze i banda szubrawców.
GOŚĆ nr 3 2010-05-31 13:16:50
powiem tak kiedyś bym polecił teraz?? odpada szanowny (????????????????????) ojciec dyrektor chamem był chamem jest i chamem będzie zresztą szkoda o NIM pisać bo po co sie denerwować [usunięte przez moderatora]
andrzej 2010-07-25 23:22:45
nie zgadzam sie z opinią ,ze firma dno,i ze dyrektor zły .kocham a[usunięte przez moderatora],i jego prawą reke [usunięte przez moderatora]
gap 2010-09-08 21:36:53
A moim zdaniem pan dyrektor [usunięte przez moderatora] to człowiek o złotym sercu dlaczego zapytacie a no dlatego ze spokojnie móglby obnizyc polowie swoim pracownikom pensje o jakies 500 zl a i tak zaden go nie opusci tak go kochaja
perry 2016-04-22 10:33:21
gral' minusem jest to, że nikt nie piszę tu na formum, na innych nie odnalazlem zadnych opinii by ktos pisał o firmie, wiem ,że specjalizuja się w maszynach budowlanych, podejrzewam,że na produkcji mieli by mże jakies wolne etaty, nie wiem cyz tam zadzonic czy napisać?
Zostaw swoją opinię o Technocentrum Sp.zo.o - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technocentrum Sp.zo.o