SKOK Piast

Tychy

Opinie o SKOK Piast

Bea 2009-07-27 13:12
Rewelacyjna atmosfera, kompetentni ludzie ... Wynagrodzenie : OK, jesli się starasz jest dobrze :)
llll 2009-11-25 00:09
Praca za grosze,w ciągłym stresie
mama natki 2016-04-24 22:54
nikt nie pisał, w mediach o nich głośno słychać jak fajerwerki na sylwestra, a jednak działają io nowe oferty peracy się pojawiają jak widać. ja będę aplikowała na lidera punktu kasowego w bydgoszczy
Pracownik 2017-06-30 23:10
I co teraz z nami będzie?
big boy 2017-07-05 19:10
Przeczytaj sobie dyskusje w Jaworznie na Goworku to się dowiesz co będzie. Tylko czytaj ze zrozumieniem i między wierszami. Przecież ta kobieta była w Jaworznie A teraz jest u nas. Wierzysz w przypadek ? Ja nie. Gołym okiem widać że coś tu śmierdzi.
adel 2017-07-05 20:23
Z wami będzie to samo co w innych Skokach sama byłam pracownikiem jednego z nich - upadł . Przyjdzie nowy prezes /komisarz i cała świta zacznie wprowadzać super ekstra pomysły na sprzedaż cały czas mówić jak to pięknie będzie że będziecie jedynym skokiem któremu uda się wyjść z problemów itp. a w rzeczywistości komisarz wraz z prezesem będzie powoli przygotowywał Skok do upadku. Dzień w którym musisz zamknąć drzwi i siedzieć jak szczur w środku nie możesz wpuszczać ludzi był najgorszym dniem - jeśli nie chcecie tego przerabiać tzn świecić oczami tłumaczyć się klientom itp. szukajcie innej pracy SKOKI idą tylko w jednym kierunku DESPERAT się w nim tylko w chwili obecnej zatrudni żadna osoba z ambicjami do Skoku nie pójdzie Afera Amber pomoże tylko skutecznie rozmontować strukturę Skoków bo kliencie już nie chcą iść do SKOKU a będzie coraz gorzej. Prawda jest taka że przez lata Skoki finansowały Pis i jego WIELKIE potrzeby kampanijne partii tylko wszystko było zamiatane pod dywan lub do LUksemburgu a teraz ktoś ten dywan podnosi i zaczyna śmierdzieć.
Pracownik 2017-07-08 12:25
Przeczytałam tamtego goworka ale prawdę mówiąc, nie wiem które miedzy wierszami czytać. Może ma tam ktoś znajomego który pracuje i się dowie jak tam u nich jest?
F.U. 2017-08-14 20:48
Wy się jeszcze nie macie co martwić. Pani M jest jeszcze całkiem ok. Ma w sobie wiele ludzkich odruchów i serce. Naprawdę. P
S. Nie jestem ani nie byłem pracownikiem SKOKPiast ale znam panią M.
Klara 2017-08-17 11:28
Hej a był ktoś na szkoleniu w tychach?jak to tam wygląda???z góry dziękuję za oso i pozdr
Nówka sztuka 2017-09-02 18:07
Jeśli jesteś nowym pracownikiem bez doświadczenia wysyłają na tygodniowe szkolenie obligatoryjnie do Tychów. Trwa po około 8 h. Ale raz było prawie 9 godzin. W sobotę jest egzamin z całego materiału. Z operacji kasowych i niektórych procedur. W elementarzu który dostaliśmy były błędy językowe i czasem merytoryczne. Generalnie na teście są rzeczy które w podręczniku są zawarte ale niekoniecznie przerabialiśmy je na wykładach. Trenerzy są uprzejmi i odpowiadają chętnie na pytania. W sobotę jest egzamin i trwa od 8 do około 11. Są różne zdania na temat tego szkolenia, ale prawda jest taka że dopiero wszystkiego naprawdę można się nauczyć jak się jest w PK. Jeśli jest duża obsługa kasowa to nawet laik może to szybko ogarnąć i zapamiętać te wszystkie operacje kasowe, bo wszytko się powtarza.
Rozliczenie delegacji trwa długo bo nie ma kiedy tego zrobić ale koniec końców dostaje się zwrot.
Zostaw swoją opinię o SKOK Piast - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Piast