Opinie o Chemadin Export Sp.zo.o w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemadin Export Sp.zo.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemadin Export Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemadin Export Sp.zo.o w Kielce

Xxx Nowy wpis

Witam pracowałem w tej firmie tylko tydzień bo kontrakt tylko tyle trfał jak wyjeżdzałem to mówili że kontrak jest na mieśąc na pieńądze trza było czekać 3 tygodnie a miały być do 10 każdego miesiąca w biurze jest chałos zero organizacji nik nic nie wie czeski film z daleka o tej firmy

Inny Nowy wpis

Kolego o czym ty piszesz ta firma niema dobrej pracy nie wypłaca ludziom pieniędzy roboty po tydzień,dwa maksymalnie zbieranina zero organizacji z daleka o tej firmy

Czy Chemadin Export Sp.zo.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były Nowy wpis

Firma nie wypłaca pieniędzy 4 pracowników pracuje za granicą i tak nie mają pieniędzy do puki Pani Magda pracowała to jeszcze to jakoś się kręciło po zwolnieniu to jest same (usunięte przez administratora)kadra nadaje się tylko na śmietnik nie nadają się do niczego i nie znają się na robocie nie polecam firma upadłość

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w firmie Chemadin Export Sp.zo.o praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Brygadzista, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Przyjęty

Firma kombinuje jak może (usunięte przez administratora) w umowach stawki niskie 11ełro formalnośći ogromne do podpisania druków nadają aneksy jakieś do umowy nie polecam wypłat brak nie systematycznie wypłaty są.

Przyjęty

Witam przyjołem się do tej firmy przepravowałem dwa tygodnie i powiedzieli mi że niema pracy na wypłatę czekam już drugi tydzień a miała być do 10 mieśąc nie polecam

Przyjęty

Firma porażka stawki słabe 10 do 11 ełro monter wypłaty opuźniają się do nawet 2,3 tygodni zoro zainteresowania się pracownikiem kompletny chałos

Monter

Witam pracowałem w tej firmie podzielam słowa kolegi ja prosiłem się o wypłatę mieśąc czasu a to im firma nie wypłacił a to co innego stawka 11ełro problemy z samochodami że to po serwiśe wyjeżasz z pod biura A tu samochud się psuje nie polecam

Firma porażka to co piszą o firmie że jest dobrze to chyba nie znają się na robocie pieniędzy nie ma na czas stawki słabe omijać szerokim łukiem

Spawacz

Hej witam pracowałem w tej firmie nie polecam byłem na kilku kontraktach wypłaty nie są w terminach jak pisze na umowie że do 10 każdego miesiąca nawet 20,25 dopiero są część do ręki część na konto firma zatrudnia kto przyjdzie ten jedzie wymogów żadnych i doświadczenia nie polecam firma bankrut

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chemadin Export Sp.zo.o?

spawacz

Uległem poważnemu wypadkowi na budowie z winy kierownika Chemadinu następnego dnia jeszcze pracowałem ale ze względu że utykałem na nogę kierownik zawiózł mnie na dworzec i zostawił jak psa przyjechałem do miejsca zamieszkania udałem się do lekarza dostałem skierowanie do szpitala , a kierownik pieniądze na zaliczki rozdaje żonie i dzieciom .

Pablo
@spawacz

Ta budowa to w PL czy zagranicą?

Witold

Wspominano tu o kłopotach finansowych spółki, a nawet jej upadłości, jednak działa nadal. Może więc w związku z tym napisze ktoś zorientowany, czy potrzebują pracownika do wznoszenia konstrukcji stalowych? Poproszę o informację, jak się obecnie pracuje, czy są solidni, wypłacalni, jakie oferują warunki finansowe?

Martyna

@Tjw68 to firma jest upadła ?

@Martyna

Tak,lecz działają dalej,jakieś przekręty jak zawsze.

Byly
@Tjw68

Jesteś pewna że chemadin export działa,? Czy chemadin developer czy jeszcze inny

@Byly

Tak bo dzwonili i proponowali pracę w Niemczecz,ale od takiej firmy to jak najdalej.

Były
@Tjw68

Przedstawili się jako chemadin export???? Przegrali w sądzie, ogłosili upadłość, syndyk sprzedaje majątek A ja pieniędzy nie odzyskaniem.

Jak długo trwa proces awansu w Chemadin Export Sp.zo.o?

Tjw68

Jaki awans,jaki socjal nie płacą nawet tego co powinni,a jeszcze teraz po tej upadłości????

Dawid

Sąd Rejonowy w Kielcach, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z 29 maja 2020 r. ogłosił upadłość dłużnika CHEMADIN EXPORT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach.

Lukasz

Polecam solidna firma , Mila atmosfera , dobre warunki placowe

Co wchodzi w socjal Chemadin Export Sp.zo.o?

Były

Nic????

Tjw68

Witam ta pseudo firma to totalne dno i kupa mułu okradają non stop na czym się tylko da nie było miesiąca źeby kasa się zgadziała a i tak płacili marnie.

Byly
@Tjw68

Hej. Mi też wiszą kasę za urlop. Możesz napisać mi numer ich konta bankowego.

Pawlowski Bogdan
@Tjw68

Pracowalem wyplacalni.Z niczym nie bylo problemu.Malo jest firm ktore daja auto sluzbowe.A Pan Pawel i Pani Ola bardzo mili i pomocni.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemadin Export Sp.zo.o - Kielce

• Jak się pracuje w Chemadin Export Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Chemadin Export Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemadin Export Sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemadin Export Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Chemadin Export Sp.zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemadin Export Sp.zo.o
  • Nowy świat 28