Opinie o NETKOM Tomasz Zabiłowicz w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETKOM Tomasz Zabiłowicz w Zabrze

A możecie mi opisać jak ostatecznie wygada teraz praca po tej drugiej stronie słuchawki? Ktoś w kwietniu zeszłego roku zaczął temat ale nie widzę ostatecznej konkluzji... Jakie kwoty na tym telefonie teraz się zarabia, ogólnie to ktoś pracuje i by napisał cos więcej? jakie są w ogóle zarobki?

Maciej Nowy wpis

Ogólnopolska firma oszukująca ludzi proponująca szkolenia wszelkiego rodzaju. Chcesz być (usunięte przez administratora) po drugiej stronie telefonu dołącz do ich zespołu. Pamiętaj Ty tez zostaniesz z tego rozliczony. Google jest najlepszym informatorem….

Aleksandra Nowy wpis

o jakim konkretnie zaświadczeniu była tu mowa? co z ostateczna ofertą firmy, faktycznie klient może uzyskać te uprawnienia czy nie? pytam w odniesieniu do jednej z ostatnich opinii. ciekawa też jestem sytuacji samych szkoleniowców. przyjmują tu tylko osoby wykfalifikowane czy jest szansa na doszkolenie się i uzyskanie wymaganych certyfikatów, są jakieś wymagane?

Pik Nowy wpis

Oferują szkolenia wraz z uprawnieniami, po miesiącu przychodzi 'zaswiadczenie' o ukończeniu kursu bhp... Naciągacze.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Dawid

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Pieprz z Vietnamu
@Dawid

Moja żona pracowała i było fszysko OK

Dominika

Czy ktoś z was może się podzielić opinią dotyczącą atmosfery jaka panuje w firmie? Będzie to cen informacja dla osób chcących zatrudnić się w Firmie NETCOM. Może ktoś słyszał czy obecnie rekrutują i na jaki stanowiska?

ex
@Dominika

PATOLOGIA

MaRiO

Firma złodziejska. W dniu dzisiejszym żeby było miło 13 grudnia oddałem pełne dokumenty do prokuratury ,oraz powiadomilem placówkę nadzorująca kursy BHP w tej firmie w tym IP. O całości zdarzenia i postepie prac napewno wam napiszę na forum.Zbieram wszystkie dokumenty do jeszcze jednego pozwu i proszę wszystkich jak moga a są pokrzywdzeni przez tą firmę o przysyłanie mi wszytkiego co możliwe na to małżeństwo żeby na dobrych parę lat wysłać ich za kraty. Proszę wszytkich zainteresowanych o kontakt na mail: ludzik.69@o2.pl

Rozsądny
@MaRiO

Jak jesteś baranem i kupiłeś coś za 1000 zł a jest warte 300 zł......to baranem jesteś i baranem zostaniesz ! Wolny rynek ! Ale na policję zawsze możesz iść nikt Ci nie zabroni !

jurek

a czy to forum dla klientów? chyba dla szukających pracy, oczywiście jakość firmy też ważna rzecz, może ktoś coś napisze o warunkach pracy???????????

Dominika

@Marcin oszukany odzyskałeś pieniądze?Dzwoniłeś albo wstawiłeś się w firmie?Może zwyczajnie się pomylili.

Marcin oszukany

Stanowczo doradzam, obie firmy Netkom jak i Prokomtel zarejestrowana na żonę Tomasza Zabiłowicza to firmy oszukujące ludzi. Sprzedają to co człowiek chce kupić a po wpłacie pieniędzy wysyłają całkowicie co innego. Brak możliwości odzyskania pieniedzy oraz kontaktu z tą firmPrzestrzegam przed tą nieuczciwą firmą

Zadowolony

A ja jestem zadowolony z obsługi. Wszystko było ok, zgodne z zamówieniem a właściciel super uprzejmy przedsiębiorca. Ale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy muszą być zadowoleni z obsługi. Pozdrawiam Marcin

@Zadowolony

Pan Marcin a może Tomasz a może Marcin z biura Pana Tomasza zawsze będzie zadowolony bo ma kasę a ktoś będzie się musiał natrudzić żeby ją odzyskać . Chciałem sprawdzić czy ktoś to monitoruje i okazuje się że tak to jeszcze jeden dowód na to , że ludzi się oszukuje

@tbbm

Drogi Panie Tbbm. Jest Pan bardzo miłym rozmówcą ale mam pytanko. Czy ma Pan może hemoroidy ? ( takie żylaki odbytnicze ). Jeśli Pan je ma to proszę zrobić zdjęcie i mi wysłać na adres biuroszostak@wp.pl. Bardzo dziękuje z góry. Pozdrwiam (usunięte przez administratora)

@Zadowolony

Zadowolony , dotknęło nie jestem zdziwiony , reakcja super innej nie można oczekiwać mam nadzieję że ten super uprzejmy przedsiębiorca będzie bardziej uprzejmy i zwróci pieniądze , bo przecież nie wszyscy muszą być zadowoleni (dobra maksyma ) a pieniążki wpływają

@tbbm

Drogi Panie Tbbm. Bardzo dziękuje za zdjęcia. Są imponujące ! ( westchnienie )

@Zadowolony

to chyba westchnienie do własnych obrazków bo ja o dziwo nic nie wysyłałem oprócz zawiadomienia do prokuratury

Biały Brat
@tbbm

Tbbm.... tylko się nie pomyl i nie wyślij hemoroidów do prokuratury hihihi

tbbm

Właśnie dałem się naciąć miał być kurs pilarza a dostałem zaświadczenie bhp za 450 zł . Czyste oszusztwo . Zobaczymy czy uda się odzyskać pieniądze ale się dałem naciąć

@tbbm

Dobrze pomyślane kurier bierze kasę za kilka kartek ksero a ty później handrycz z gośćmi o zwrot środków a na koniec dostajesz co innego niż zamawiałeś . Czyste oszustwo po co komuś proponować kurs z uprawnieniami a dać zaświadczenie bhp. jak to inaczej nazwać , popieram niektóre wątki powyżej , takich kombinatorów powinny posprawdzać odpowiednie służby , zobaczę czy sprawdzą się inne opinie na etapie wyjaśniania i zwrotu kasy bo przecież zamawianej usługi nie otrzymałem

Prezes sp z o.o.

Dzień dobry. Od dwóch lata współpracuje z firmą NETK-KOM i jestem zadowolony z obsługi szkoleniowej oraz jestem pod wrażeniem ich profesjonalnemu podejściu do zagadnień BHP. Polecam i życzę dobrej współpracy. Post scriptum Jest takie przysłowie staropolskie " jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził " Post scriptum II Pani Krysiu, by nazwać kogoś oszustem, trzeba samemu być uczciwą osobą.....a ta kontrol z PIP-u to niby bez powodu Panią odwiedziła ? Proszę zacząć wypłacać pracownikom należne im miesięczne wynagrodzenie i nie unikać obciążeń ! Kryśka to ku...rwa !

krysia

To oszuści PIP wogóle nie bierze pod uwagę tych papierkow Miałam kontrole i wiem NIE DAJCIE SIE OSZUKAC to Naciagacze

kicki

Jesli chodzi o zadania i usługi z którymi kojarzę Netkom to są to świadczenie usług telekomunikacyjnych, budowa sieci bezprzewodowych czy też telefonia internetowa, którą się zajmują. Nie wiem czy mają wielkie szanse aby na dłużej zagościć na rynku , ale póki co sobie radzą całkiem przyzwoicie więc oby tak dalej

Dobry człowiek z Będzina

Dzień dobry. Kupiłem o Pana Tomka szkolenia dla siebie i pracowników i nie było tanio to fakt. Ale jakbym miał przeliczyć czas, w którym musiałbym wysłać pracowników i siebie na szkolenie metodą tradycyjną - to dużo drożej by to wszystko wyszło. Szkolenia błyskawiczne fachowa obsługa pełny profesjonalizm. Polecam !

Zadowolony

Ja również kupiłem szkolenia od nich i wszystko jest ok. Ludzie jak coś kupujecie to patrzcie co podpisujecie. Pzecież zeby dostać szkolenia to musicie podpisać test na których pisze jak byk że to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. (BHP). Podpisujecie to a później macie pretensje że coś jest nie tak. Jak ktoś chce kupić przez telefon (jak wyżej czytałem na rusztowania) uprawnienia to tylko do siebie ńiech ma pretensje. I to za taką cenę na dodatek. Wszędzie , bo i w banku nie powiedzą Ci całej prawdy a ludzie podpisują a potem narzekają że go oszukali. Nie umiecie się przyznać że zachowaliście się jak dzieci i byliście naiwni. Ja też miałem kontrole pip i jezeli o dokumenty bhp wszystko było ok. Zaoszczędziłem kupę czasu. Wszystko jest zgodne z prawem bo w przeciwieństwie od Was którzy narzekają , to sprawdzam zanim coś kupie.

Karo
@Zadowolony

Ty "Zadowolony" - jeśli to prawda, ze kupiłeś od (usunięte przez administratora) jakieś "szkolenia", to sam jesteś wielkim frajerem. Gdybyś trochę pomyślał i ruszył (...) do księgarni, sam byś się zorientował, że nie warto płacić 200 -300 zł. za książki warte 20 - 30 zł. (usunięte przez administratora) Żyjemy w chorym państwie, które pozwala na takie praktyki. Pozostaje mieć nadzieję, że ta sytuacja wkrótce się zmieni, a póki co, to NIE KUPUJCIE NIC PRZEZ TELEFON(usunięte przez administratora) Mam wrażenie, że tym "Zadowolonym"(usunięte przez administratora) bo tylko on może być zadowolony z tego biznesu, choć, jak niektórzy zauważają, biznes ten ma się coraz gorzej, bo coraz mniej jest naiwnych osób, które dają się naciągać.

krzysztof

witam Mariana a masz jakiś numer kontaktowy do nich

mariusz

w marcu 2012 roku kupiłem książke Prawo budowlane odesłałem zgodnie z rozmową telefoniczna ale do tej pory nie otrzymałem pieniędzy a w październiku już u P Katarzyny POLKOMTEL zakupiłem szkolenie miało być na montera rusztowań a otrzymałem BHP na rusztowaniu i mimo obietnic że oddadzą pieniądze (wszystko mam nagrane na telefonie) do dnia dzisiejszego nie mam kasy za szkolenie (prokomtel) ani za ksiązke (golden Arrow) jeśli cos wiecie proszę pomóżmy sobie razem złóżmy wniosek na nich

@mariusz

witam Panie (usunięte przez administratora)jak możemy się skontaktować ja Tez wykupiłem szkolenia i cisza nikt się nie odzywa

Marian
@Marek

Ja kupiłem książkę o spychaczach i koparkach. Bardzo cenny zakup, zgodny z zamówieniem. Uważam, że trudno jest dogodzić wszystkim i pewnie znajdzie się grono niezadowolonych ale cóż samo życie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Naiwny13
@mariusz

ja również zakupiłem trelefonicznie Uprawnienia na montera rusztowań, a w rzeczywistości otrzymałem zwykłe szkolenie BHP. Od października do tej pory reklamuje i nic. Zgłosze to do Państwowej inspekcji pracy i rzecznika ochrony praw klienta i Konsumenta. Nie POLECAm tej firmy. Reklamacje wysłałem, a odpowiedź otrzymałem po półtora miesiąca, bo albo szefowa chora, albo ludzie na urlopie. nie polecam

Rozsądny
@Naiwny13

Ja kupiłem również uprawnienia na montera rusztowań w zakresie bhp i są ok, bo była u mnie na budowie kontrola PIP. Żadnych zastrzeżeń. Na tych zaświadczeniach nie można stawiać rusztowań bo takie uprawnienia to koszt około 2.000 i trzeba przejść praktykę 5-cio dniową.

?

Dzień dobry. Kupiłem szkolenia u Pana Zabiłowicza może trochę przepłaciłem ale za wygodę trzeba zapłacić. W czasie kontroli PiP-u inspektor nie miał żadnych zastrzeżeń do szkoleń. Pełny profesjonalizm. Polecam. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do ważności tych szkoleń niech poczyta w fachowej literaturze a później się wypowiada.

Zostaw merytoryczną opinię o NETKOM Tomasz Zabiłowicz - Zabrze

• Jak się pracuje w NETKOM Tomasz Zabiłowicz?

Zobacz opinie na temat firmy NETKOM Tomasz Zabiłowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NETKOM Tomasz Zabiłowicz?

NETKOM Tomasz Zabiłowicz