Wars SA

Kraków

Opinie o Wars SA

Gejworkcompany 2010-02-17 19:39
Tak to niestety prawda,i nic tego nie zmieni,jaka firma tacy pracownicy
się KOCHAJĄ i się dobrze mają.
jack 2015-03-01 19:06
nędzna płaca podobnie jak i warunki pracy.Jak w każdej państwowej firmie kolesiostwo i powiązania rodzinne
zbulwersowany pracownik 2016-07-04 22:54
Nikomu nie polecam!!! Warunki koszmarne ,spi sie na podlodze,nie ma sie jak wykapac ,o jedzeniu juz nie wspomne. Wstajesz o 6 rano , glodny do pracy i zapierdalasz do wieczora... Do tego zero szacunku i 3 dni bez pieniedzy(niby okred probny a zapierdol jak cholera) pracownicy odnoszą sir do siebie okropnie. Są wulgarni i nie maja szacunku...masakra...a pieniadze tragiczne
kaiakao 2016-07-08 22:41
Dobrze, że dbaja o bhp@romek. W końcu bezpieczeństwo jest dla pracowników najważniejsze, ale wypłata w terminie jest? Dzięki
Tom 2016-11-07 02:10
Jakie zarobki w Krakowie albo w Warszawie?
Paula 2017-03-08 10:37
a wiec tak :) pracowalam w warsie prawie 2 lata z tego wiekszosc czasu w pendolino... 2tyg pracy 2tyg wolnego.. trasy bardzo dlugie, do 22 godzin przez kilka dni z rzedu tyle godzin, a drzemka miedzy dziennymi trasami (bo nie nazwe tego wolnym czasem na SEN) tylko 3 godziny. Prosze sobie wyobrazic w jakim stanie pracowalismy spiac tylko 3 godziny dziennie, a do tego mnostwo pracy.. gdy byly krotsze trasy i mielismy troche czasu na regeneracje..potrafili nas sciagac w trase o 3 nad ranem...zero czasu na ogarniecie..wstajesz i biegniesz by zdazyc przygotowac wagon do jazdy... pasazerowie w pendolino bardzo niemili... do tego caly czas kontrole, ktore przyczepialy sie o najmniejsze drobnostki... kiedys uslyszalam od kontrolera, ze nic z tego, ze tyle godzin pracujemy i ze, wystarczy zrobic dobry makijaz by nikt nie zauwazyl naszego strasznego zmeczenia... Pracowalam rowniez w zwyklym restauracyjnym w Expessie.. warunki hmmm.. dla 4ech osob malenki kabaret z 3ma lozkami..twardymi.. bardzo malymi.. reszta osob musiala spac na materacu w sali restauracyjnej.. wagony w nocy nie zawsze byly ogrzewane, zatem nie tylko w zime bylo bardzo zimno.. nie bylo mozliwosci normalnego umycia sie, trzeba było kombinowac..woda lodowata.. `prysznic`tylko taki, ze zamontowana byla sluchawka z ktorej woda leciala ciurkiem... Umowa na pół etatu... za 2 tyg max 2tysiace... za takie warunki pracy? paranoja. Dlaczego nikt jeszcze nic z tym nie zrobil? mlodzi ludzie nadal w takich warunkach pracuja.. wyzysk.. przeciez mamy 21 wiek.. Jak dziala Polski system, ze pozwalaja na 20h pracy dzien w dzien?? dostaja w koperte by tylko cicho siedziec.. Jedyne plusy tej pracy, ze mozna poznac przyjaciol na cale zycie.....
Weronika 2017-03-29 14:26
@Paula, a czy jeszcze coś możesz zaliczyć za plus?
michał ka 2017-04-04 05:36
Kopulacje w gratisie na maxa i z każdym
Weronika 2017-08-30 10:41
Aktualnie firma poszukuje do pracy jako Magazynier - Kierowca. W ofercie napisane jest, że zapewniają zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie, intensywne wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji, pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do dojazdów, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa. Ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy w Wars SA?
ghhh 2017-09-16 19:26
kaźda praca ma swoje plusy i minusy albo się nadajesz albo nie ...praca bywa czasami ciężka ale zdarza się czas na odpoczynek i na regenerację ( nie mam na myśli pendolino to porażka) klienci jedynie potrafią obrzydzić prace są chamski niemiłe i nastawieni na to by koło nich latać
pomijając minusy to praca jest super można poznać nowe miejsca ludzi i poznać samych siebie jacy jesteśmy w sytuacjach trudnych ..dobra szkoła życia
Weronika 2017-09-20 20:13
@ghhh jak długo pracujesz w Wars SA? Czy są jakieś szanse na podwyżki? Wiadomo, że ludzie różni się trafiają zarówno pracownicy jak i klienci. Czy jest coś jeszcze z czego nie jesteś zadowolony?
Zostaw swoją opinię o Wars SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wars SA