Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

nick

W zakładzie gorąco jak w piekle a na cały montaż uchylają się 3 okna dachowe

poju

Największy problem jest z jakością. W jeden dzień coś idzie na drugi dzień nie idzie .

jakotaki

Dobra brygada nie potrzebuje lidera.Zlikwidować go a jego kasę podzielić na brygadę.Pracownicy będą zadowoleni a obowiązki al'a liderków niech wezmą shift liderzy.

Byl pracowal

A ja siewypowiem nie polecam tam pracy zwlaszcza 3linia lider uzywa nawet mobingu straszy a jak mu ppowiesz ze go zglosisz to jeszcze ci powie a kto ci to potwierdzi potrafi przeklinac do pracownikow czlowiek daje z siebie wszystko a temu jeszcze malo robilo sie za mnie po300 pozniej 320 i tak malo 330 chcial by juz a ludzie pokazuja i jeden drugiego pogania a podwyzki da ci 50zl jak sie przyjmowalem to elektryk szedl na 250 260 a teraz ponad 300

@Byl pracowal

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Stary pracownik ....

Za jaka robote od nas chca ilosci robilem to co zescie dopuszczali a czasami to byla masakra np rybia łuska nie raz szla a jak bylo duze zamowienie to idzie a jak bylo pare sztuk to zescie odzucali albo tak samo bylo z piekarnikami przypaolonymi albo z duza iloscia braku katalizy i ty mi bd mowila zebysmy sie za robote wzieli to wy sie lepiej wezcie puszczamy to na co nam pozwalacie

Jeden wielki syf dla nich Ukraina się liczy a starymi pracownikami pomiataja

zielonka
@20

Borze, najgorzej w takie upalne dni......... Jagby nie my z jakości to by ten cały zakład upad. Nie ma kiedy nawet zejść na papierosa. a inni łażą co przerwę.

@zielonka

W tym zakladzie nie ma jakośći jest ilość !!!

zielonka
@Stary pracownik ....

JAGBYŚCIE SIE WZIELI ZA ROBOTE TO BY BYLO LEPIEJ

abcdef

Jeżeli mowa o stawki liderów produkcyjnych, to zapewne więcej niż 2,5 netto nie wyciągną, więc nie wiem który z liderów dom sobie za tą pensję wybudował ( chyba że rodzice sfinansowali), a jeżeli mowa o stawki pracowników produkcyjnych, to wiem że osoba która pracuje w tym zakładzie 10 lat ma 1700 netto.

xyz
@abcdef

A jaki lider bez pomocy rodziny wybuduje sobie dom ? no dajcie spokój.

mała1989

hej a co to za podwyżki mają być?

Aneta

W Electrolux Poland w Siewierzu rozpoczęła się kolejna rozbudowa fabryki. Do końca 2017 roku firma zwiększy również o około 3,7 tys. mkw. wynajmowaną powierzchnię magazynową w parku MLP Pruszków I należącym do MLP Group. (http://www.propertynews.pl/magazyny/kolejne-inwestycje-w-electrolux-poland,53192.html http://www.propertynews.pl/magazyny/electrolux-potrzebuje-przestrzeni,54039.html). Wygląda na to, że firma stale się rozwija. A czy zmienia się również od środka? Widzicie jakieś zmiany w tym jakim firma jest pracodawcą?

Stary pracownik ....

Cześć mam takie pytanie jaka jest teraz stawka brutto na produkcji ??

asia

jakies opinie o elektroluxie siewierz

to ja

a jak z laskami są jakieś fajne

gigant
@to ja

nic ciekawego

abcde

Czy ktoś wie ile podstawy ma lider produkcyjny ? bo ponoć po 5 tys netto zarabiają

ronon
@abcde

5 tys netto to zarabiają suporci

1235@
@ronon

Co za brednie w sprawie stawki lider ma dużo mniej

Abcde
@1235@

No a jak inaczej, skoro liderzy budują sobie domki, więc hajs musi być,

sramnawas
@1235@

ty taki jesteś doinformowany to napisz te dużo mniej :):) badylarze

xyz
@sramnawas

No właśnie, to ile w końcu ma lider produkcyjny ?

Aneta

@ona89w jakim dziale pracujesz? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w Electrolux Poland. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę?

ona89

Wiadomo , czy będzie jakiś dodatek na święta?

Damian

Brawa!!! w końcu pseudo kierownicy z pras wzięli się za robotę zamiast na lidera to do odgarniana złomu wkoncu ktoś docenił ich pracę!!!

OLAF
@Damian

Wypowiedz bez sensu "zamiast na lidera to do odgarniania złomu"

Aneta

Obecnie firma szuka osób na stanowisko ME Project Leader. Praca w Świdnicy. Chętnie dowiemy się czego mogą spodziewać osoby aplikujące na to stanowisko. Co możecie powiedzieć na ten temat jako pracownicy firmy?

ejkjfe

To prawda, że u Was liderzy potrafią rzucać wulgaryzmami do pracownika ?

@ejkjfe

Osobiście się nigdy nie spotkałem z czymś takim żeby Lider żucał wulgaryzmami do pracownika przynajmniej na lini na której pracuję.

Byly Parobek Electroluxa
@Marcin

Oj ludzie co wy wiecie jak mu w tylek wchodzicie to jest fajny i dajecie sobie wmawiac jego nagonki i oszustwa juz nie powiecie o tym ze robicie po 300 kuchenek a pozniej okazuje sie ze wchodzi 20 nadmiaru a na liczniki juz nie na bijaja zmienilem prace i jest o wiele lepsza nigdy bym juz do tego syfu nie wrocil i nie dal soba pomiatac kto to widzial w sobote isc do pracy za dzien urlopu ktorego nie mozna nawet wykorzystac kiedy chcesz a jak powiesz ze nie przyjdziesz w sobote to kierownik ci powie nie przychodz ale w poniedzialek nie masz po co wracac.TO JEST KIERAT!!!! a nie PRACA!!! jak sie wam podoba to POWODZENIA ja się cieszę że już tam nie pracuję ;)

blok ekipa

Kolega ma trafić na zmianę do Marcina Ch. , czy ktoś może coś powiedzieć na temat lidera, czy idzie się dogadać, jest spoko ?

acd
@blok ekipa

Bardzo fajny lider. Miły, pomocny, a więc można się spokojnie dogadać.

Były ParÓB
@blok ekipa

Palma

Hej, co możecie powiedzieć o liderze Marcinie Ch. , to dobry lider, idzie się dogadać ?

cała prawda
@Palma

lepiej nie mów ludziom że go znasz -u niego masz tylko tyrać

abc
@cała prawda

To on liderem jest ? pamiętam, że na linii zasuwał.

uhyiuh
@cała prawda

To chyba Ci liderzy dobrze zarabiają skoro domy budują.

Rich
@uhyiuh

Monterzy również się budują i kupują mieszkania.Widać można zarobić. :)

@Rich

jezusie to ile sie zarabia na montarzu jak budujecie domy chce tam pracowac

Shaf foo78
@cave

*Montażu . Najpierw polecam zainwestować w słownik ortograficzny.

obser
@cave

Na montażu może wyciągną ok 2 tys, więc nie wiem za co te domy budują.

@Shaf foo78

nie starczy mi kasy na slownik bo buduje dom i kazdy grosz sie liczy polonisto -pozdrawiam

@cave

Dobrz, że liczyć potrafisz :)

@.

masz literke e na klawiaturze panie Miodek -dobrz

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland