Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Dopiero zaczynam przygodę w tej firmie. Gdzie najlepsze laski?

Palma
@Nowy

Na podziwianie płci przeciwnej nie będziesz mieć czasu. Przygotuj się na zapie..dol, za najniższą.

@Palma

może być najniższa... akurat wzrost jest dla mnie mało istotny:-) Ps. A, ze(usunięte przez administratora)to chyba jak w każdej pracy bo odpoczywać raczej tam nie idę...

Adhujvjjn
@Nowy

No tam to bedziesz zapie....dalać ale nie zarobisz. Dziwie się że chcesz tak pracować za ok 1800 netto.

Osa

Obstawiam, że na 6 lini

Osa
@Osa

A jakie jest wasze zdanie?

Zofia

W ofercie pracy jest napisane posiłek raczej trzeba sprostować przekąska w formie bułki z automatu

Sandra
@Zofia

Wpisz swoją odpowiedźNie przekąska tylko normalnych rozmiarów bułka - spokojnie starczy na śniadanie.

@Gregorianka
@Zofia

Przeczytałam to,co tutaj wypisujecie i powiem tak. W firmie ciekawie nie jest. Chcą,żebyś robił więcej i więcej. Dopłaty do obiadów są i to konkretne. Z podwyżkami to jest tak,że jak lider chce to Ci da a jak nie to nie. W tym roku mnóstwo starych pracowników w Żarowie podwyżek nie dostało. Dla nich Ukraina sie liczy i tyle. Stary pracownik ma zapieprdzielać i już. Zero szacunku dla pracownika polskiego. Ukrainiec nie chce na jakimś stanowisku robić i zaraz dostaje lżejsze stanowisko a Polak nie.Socjal jest dobry,pod tym względem nie ma co narzekać. Ludzie nie zastrajkują bo się boją,tylko wyzywaja na zaklad tam,gdzie nie potrzeba. A ja powiem tak. Jak się komus nie podoba to pracy w Żarowie i okolicach jest pełno.

A w amazon obiad mają

Freddy
@Ja Ja tak to właśnie ja

No to idź do amazon.

Awl

Marcin nie jest kierownikiem bo ktoś ponoć napisał na niego anonim. Nie wiem o czym był ten donos, bo wtedy tam już nie pracowałem.

@Awl

Pewnie się nie nadawał a jaki to marcin

dd

ile można zarobić w elektrluksie

@dd

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Vario

Czy ktos wie kiedy przywroca sprzedaz pracowniczą? Wszędzie sie mowi o tym czego to nie mozna taniej kupic w Elux a tu od roku cisza? Zaczynam podejrzewac ze ktos tu wałki kręci bo tak zle jeszcze nigdy nie bylo.

...
@Vario

Sprzedaż parcownicza bez gwarancji po testach 2 miesiące i do śmieci i 1000 w śmietnik

@...

Wiadomo cos kiedy wznowia ten program, co jest dostepne i ile moze wziąć jeden pracownik?

@Marcin

Czy firma Electrolux Poland zamierza wprowadzić dla swoich pracowników program, dzięki któremu będą oni mogli zakupić wybrane przez siebie sprzęty oferowane przez markę firmy po niższej, korzystniejszej cenie? Brzmi interesująco. Możecie powiedzieć, jak on wygląda w praktyce? A skoro już jesteśmy w temacie dodatków do wynagrodzenia, to może powiecie jeszcze, czy pracownik może liczyć na jeszcze inne ciekawe dodatki do wynagrodzenia?

Xxx
@Vario

Bez przesady teraz każdy robi sprzęt na 2lata gwarancji i śmietnik także żadna różnica czy gwarancja czy bez. Jedynie wyjątkiem jest firma miele może ja polecić sprzęt chodzi dużo dłużej ale za tym idzie cena

Xxx

Obecnie po zmianie dyrektora wszystko na plus. Jedyny minus to to że nowi pracownicy bez doświadczenia zarabiają więcej niż pracownicy że stażem. Co jest demotywujace.

Vario

Widze i oczom nie wierze. Na tym forum pisze wiecej ludzi robiacych wywiad i sprawozdania niz pracownikow. Chcecie sie cos dowiedziec rzeczowego to zróbcie ankiete wśród zalogi a nie na forum gdzie kazdy z zewnątrz moze pisac co chce

Adguvgjbcgh
@Vario

Ten zaklad to g...... I tyle.

Joasia

U których liderów na linii produkcyjnej pracuje się najlepiej, a u których nie bardzo ? Mam na myśli szacunek do pracownika, kulture osobistą.

Sławomir
@Joasia

Wypowiem się jako osoba, która nie pracuje u tego " pracodawcy " a jako osoba która posiada sporo informacji od znajomych, którzy pracują lub pracowali w tym miejscu. Podsumowując ich wypowiedzi na temat pracy na liniach produkcyjnych, mogę stwierdzić że dobrze tam nie jest. Dochodzi do takich incydentów, że lider obraża słownie pracownika co jest dla mnie nie do pomyślenia. Rozumiem że lider ma na sobie odpowiedzialność i musi efektywnie zarządzać ale bez przesady. Zarządzać można efektywnie i z kulturą.

@Joasia

Charakter Twojej wypowiedzi świadczy już o tym, że dosyć poważnie rozważasz zatrudnienie się w Electrolux Poland. Twoja decyzja wcale tu nie dziwi, bowiem firma ta to globalny lider produkcji urządzeń AGD. Koncentrują się ponadto na starannie przemyślanych innowacjach. Jesteś już na etapie wysyłania do nich swojego CV, czy może już dostałaś propozycję pracy? Proszę, informuj nas o wszystkim na bieżąco.

Joasia
@Urszula

A jakie ma znaczenie to że to globalny lider w produkcji AGD ? Firma ma uczciwie wynagradzać za prace, a okazuje się że więcej niż na 2 tys netto się nie zarobi.

@Joasia

Ma to dosyć duże znaczenie, bowiem to oznacza, że firma ta reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom. Ale zgadzam się również z Tobą - dana firma, w tym przypadku Electrolux Poland, musi uczciwie wynagradzać za wykonaną pracę. Wynagrodzenie, o którym nadmieniasz, niektórym grupom osób może już okazać się wystarczające. Mam tu na myśli chociażby studentów, którzy chcą sobie jedynie dorobić. Czy pracodawca ten jest skłonny do zatrudniania tymczasowych pracowników?

Abcde

Jak się pracuje u lidera Marcina Ch. na produkcji ?

@Abcde

cholewa jest hamem,ale konkretnym,jak masz umiejętności to może pomóc w podniesieniu stawki

Zmasowany
@sad

Rozumiem że po przez te " umiejętności " rozumiesz bycie znajomym ?

Alan
@sad

Jak można być jednocześnie (usunięte przez administratora) i być konkretnym w stosunku do pracownika ?

Ferdek
@Abcde

Ja słyszałem, że bardzo dobry lider. Panuje u niego pozytywna atmosfera, chętnie nagradza za pracowitość. Jeżeli jesteś zdolny i pracowity to u niego będziesz mieć super.

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Dzonny
@Paweł

Widocznie jest już super

Zofia
@Paweł

Bosko jest

@Dzonny

Aneta

Wiemy już sporo na temat stawek, natomiast wiele osób zawsze w drugiej kolejności jest zainteresowanych atmosferą pracy w danej firmie. Spróbujcie napisać kilka słów, jak to wygląda w przypadku firmy Electrolux Poland. Na jakie relacje może liczyć pracownik rozpoczynający pracę w tej firmie.

soczysty pan
@Aneta

kierownicy raczej lagodnie podchodza do jakis spraw ale zeby rozmiawiac z kierownikiem trzeba troszke sie o to postarac, no a liderzy jak liderzy brutalni to oni raczej nie sa, wykonuja swoja prace, atmosfera raczej okej

soczysty pan
@Aneta

ok jest ale zawsze moze byc lepiej

@soczysty pan

nie kłam pinokio...senior team lider ( nie kierownik) to śmieszni gburzy...pajace z czasów gdy do ludzi mówili,że mają na ich miejsce 15....fon nogaj i grześ...ludzie bez honoru i zasad o znikomych umiejetnościach i wiedzy....pierd...zą tylko i nic więcej

Placek

Hejka ;) Warto aplikować tutaj do pracy ? Jak są płatne stanowiska -magazynier liniowy ? -magazynier operator wózka? -pracownik magazynu wyrobów gotowych ? Pozdrawiam

Abcdefg
@Placek

Zarobisz może ok 2 tys netto z nadgodzinami i tyle.

@Abcdefg

Każde stanowisku tak samo płatne ? Jakieś premie nie ma możliwości zarobienia 2,5tys ?

Zmasowany
@Placek

Jak masz " plecy" to i z 5 netto zarobisz. Nie bez powodu liderzy produkcyjni domy buduja bo przecież nie za 2 tys zł pensji.

placek
@Zmasowany

prosiłbym bez fikcyjnych gadek bo nie wierze w takie cuda że ktoś po znajomości dostaję całkiem inną stawkę

Olanka
@placek

Myśl logicznie. Liderzy zarabiają jakoś ponad 2 tys netto, więc kogo z nich stać wybudować dom.

Wózek
@Placek

Witam na wózek zależy od doświadczenia os 3000 do 3200 brutto na okresie próbnym plus premia do 15 % po przedłużeniu umowy podwyżka

@Wózek

O i to jest rzeczowa odpowiedz ! Dziękuje bardzo ! Jednak są porządni ludzie na tym świecie ;) A jak atmosfera na magazynie ?;)

A.
@Olanka

Widzę komuś gul skacze, że innibmaja domy.. liderzy nie zarabiają 2 tys złotych miesięcznie i Ty tez nie zarobisz. Pracuje w tej firmie ponad 3 lata i uwierz mi, że wiem więcej niż Ci się wydaje. Wybudował dom to go wybudował więc w czym problem?? Chcesz to za 2 tys może Cię u siebie zatrudnić jako pomoc domowa jak bardzo Cię w oczy kłuje jego dom. Załatwić posadkę? Żadna osoba mająca „znajomosci” nie zarobi więcej nie ma czegoś takiego. Lider tez człowiek i większość z nich tak jak i my maja kredyty i je słacaja nawet kredyty na dom! Ludzi błagam o ogarnięcie

Pamelka
@A.

Ta osoba opisała sprawę logicznie. Aby wziąć kredyt na dom, spłacać go i żyć, utrzymać rodzine, to trzeba mieć z 4 netto, a u Was nie wiem czy taki lider ma chociaż 2500 netto. Gdzie Wy żyjecie, w Anglii ?

Paker
@A.

Z tego co wiem to pracownik produkcyjny ma 2200 brutto to lider nie może mieć niewiadomo ile więcej. Może 3-3,5 brutto. Tu chodzi ewentualnie o zawyżone stawki a nie o jakieś domy.

Obey
@A.

odezwała się liderzya (usunięte przez administratora) z electroluxa xd. Nie ma czegos takiego jak kasa po znajomosciach? (usunięte przez administratora) jestes czy udajesz? :D

Jessica
@A.

Oczywiście, że istnieje stawka po znajomościach. Wszędzie to funkcjonuje. Kierownik może ustalić liderowi stawke jaką chce. Tak samo lider może dać jednemu pracownikowi większą a drugiemu mniejszą podwyżkę.

Yhm
@A.

Nie rozśmieszaj mnie. Aby móc wziąć kredyt na dom, gdzie rata średnio wychodzi 1,5 tys zł, a dodatkowo inne opłaty, ogólnie życie, rodzina itp. to trzeba min. 4 netto, więc to trochę dziwne że pracownik produkcyjny zarobi 1600-1700 zł a lider o 60-70% więcej. Nie mogą normalnie funkcjonować aż takie duże różnice w zarobkach, więc można się domyślać......

@placek

to obudź się,zastanów o czym piszesz

@A.

ja pracowałem 6 lat i w twoje lata to ja w 18 miesięcy więcej zrobiłem za gówniane pieniądze niż ty....(usunięte przez administratora) blaga tam panuje nie za umiejętności tylko po rodzinie i znajomości i nie(usunięte przez administratora) się tu

Obey

Ścierwo

BIDA Z NĘDZĄ

Nie polecam pracy na magazynie a szczególnie na linkach a czemu?bo pracowałem tam .Nie dajcie się otumanić niektórym odpowiedzią bo to pracownicy odpisują ci na wyższym stanowisku .Wracając do magazynu -co do linek 3200 brutto bajka nie dostaniecie tyle 2400 z premią i to pot po jajkach cieknie trzeba (usunięte przez administratora).Co do magazynu wyrobów gotowych pani kierowniczka lubi kokietować z pracownikami i coś więcej a potem jeżeli nie podpierdzielasz albo nie jesteś zaufanym pracownikiem to wypad.Jeżeli rozwalisz kuchenkę to piszesz papier i po premii .Na magazynie gotowym jest jeszcze gorzej jak na linkach i WY SIĘ ZASTANAWIACIE DLACZEGO CAŁY CZAS POTRZEBUJĄ DO PRACY BO TAM JEST (usunięte przez administratora) TAKA PRAWDA .SZKODA SŁÓW CO TAM SIĘ DZIEJE (usunięte przez administratora) SZATNIE PRYSZNICE JAK W ALBERCIE .Macie jakieś pytania to piszcie odpowiem.

Abcde

Jaką stawkę ma lider produkcyjny i kierownik zmiany ?

korex

Witam wszystkich. Mam pytanie o dojazd np. z placu grunwaldzkiego w do elektroluxa tak żeby zdążyć na zmiany bo chciałbym się przyjąć do pracy ale mieszkam po za Świdnicą i musiał bym korzystać z MPK

Ukraina

Rodacy nie podejmujcie pracy w tej FIRMIE totalna porazka

Najlepszy

Pozdrawiam ???? Lubię atmosferę w Electrolux Poland za: Ludzie

@Najlepszy

a ja nie lubię jak z ukraińskich stref ekonomicznych,bazgrają analfabeci po POLSKU

10091975

Zakład bardzo dobry

Xyz

Sytuacja wygląda tak, że jeżeli masz " plecy" to masz dobrą stawkę. Ponoć liderzy mają marne stawki, a są tacy którzy domy wybudowali i za co ?

@Xyz

To bardzo ciekawe, o czym piszesz. A możesz jeszcze powiedzieć, czy w firmie Electrolux Poland istnieje w ogóle coś takiego, jak premia? Czy zwykły pracownik może sobie dorobić do wynagrodzenia poprzez nadgodziny? Myślę, że każdy chciałby to wiedzieć. Zechcesz powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland