Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

1983

W Żarowie ludzie narzekali na dyrektora a teraz narzekają na niego Świdnicy. Przypadek- nie sądzę. Niedługo będzie tak że nawet ludzie z Ukrainy będą ten zakład omijać z daleka. Nowy program pracowniczy " omijaj nasz zakład szerokim łukiem " działa w 100 procentach. Bardziej od Elektro można polecić znajomym rozworzenie pizzy na wrotkach.

Zresztą kto by nie rządził i tak ludzi mają za nic. Premia świąteczna 2019 jest hitem zakładu (usunięte przez administratora)

Może pan Adam Cichy- dyrektor generalny regionu, który objął stanowisko w połowie 2017r. Odpowie na pytanie jak zrobić dzieciom święta za 100 zł? Takie premie świąteczne dostają pracownicy Electrolux w Świdnicy. Lepiej to już było teraz będzie już tylko gorzej. A zamiast zakładowej wigili dali by ludziom pieniądze na konto. Po tym jak ludzie dowiedzieli się ile dla firmy są warte święta pracowników (100zl) nikt nie chce tej wigili. Niech sobie załadują na platformę i simaiem zawiozą do biura lub domu

Żenada-150zl minus podatek premi na święta dodane do wypłaty z czego też zabiorą podatek wyjdzie niecałe 100 zł na rękę. Jak za te jałmużnę zrobić dzieciom godne świata. Rozumiem że dyrektor potrzebuje na nowe opony zimowe do swojej limuzyny ale za takie premie świąteczne nikt nie chce tu pracować.zamiast tego kuszą ofertą pracy poprzez darmową kawę na rozmowie rekrutacji.

Magazynier

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
1983

Wysoki pakiet socjalny w reklamie zakładu- 150 zł na święta. Powalające. Karty Multi sport których nie można dostać. Zakład tymi bonami zrobił sobie wspaniałą reklamę na całą Świdnice. Na bank teraz ludzie będą tu walił drzwiami i oknami bo jest darmowa kawa na rozmowie kwalifikacyjnej. Porażka na cały dolny Śląsk. Dramat i żenada.

Kocica

Premia świąteczna w tym roku powala nóg!Ciekawe czy Pan dyrektor wyprawilby swojej rodzinie święta za 150zl brutto,złodzieje!!!

Emil
@Kocica

Pewnie nie wyprawi. Dlatego być może święta spędzi w górach:) Wstyd. 150 brutto. Nawet prezentu nie kupię. Mógł wgl. Nie dawać. Nie idę na wigilię proszę więc moją część z wigilii oddać mi na wypłatę.

Multisporta nie ma(trzeba czekać), 150 zł na święta.. Rzeczywiście macie „bogaty” pakiet socjalny... Zamiast zachęcać nowych ludzi do pracy to Wy zniechęcacie, ale tych już zatrudnionych. Wstyd

Dawid

Zależy kto jak się ustawi bo są liderzy produkcyjni którzy zarabiają ponad 5 tys netto a pracownik na linii nawet 2 tys netto nie wyciągnie. Nie wiem skąd tak duże różnice w zarobkach między liderami a pracownikami z linii.

Emil

Super premia świąteczna

11 34

Najgorszy zakład w jakim pracowałem. Nie polecam tam iść. Szkoda zdrowia i Ch.. Nie pieniądze.

Pamela

Widziałam ofertę pracy na stanowisko montera zamieszczoną przez pośrednictwo pracy i uśmiałam się po pachy. Potrzebują jakoś 25 osób, a dobrze wiemy że rotacja w tym zakładzie jest spora.......no i przechodzimy do sedna sprawy czyli wymagania :-D .......osoby z przerwą dłuższą niż rok lub które tam wcześniej pracowały nie będą brane pod uwagę....tak więc szukajcie grzybów na pustyni :-D

Seba
@Pamela

Widziałem tą ofertę i jest hitowa. Ludzi nie mają bo praca jako monter w tej firmie jest ciężka plus inne negatywne czynniki. Chcą osoby tylko ze skierowaniem z UP a wiemy przecież, że osoby bezrobotne nie pracują i to często przez dłuższy czas z różnych przyczyn, czy to problemy zdrowotne, czy opieka nad dziećmi, dlatego wymóg z ponad roczną przerwą w zatrudnieniu jako czynnik dyskwalifikujący jest jakimś żartem, a i to że ktoś tam wcześniej pracował też jako czynnik negatywny też jest żartem biorąc pod uwagę to, że słyszałem że często zwracali się do osób które wcześniej tam pracowały i zrezygnowały z propozycją zatrudnienia ponownie. Podsumowując ktoś ma dobre poczucie humoru co nie zmienia faktu że zdecydowanie nie polecam tego miejsca zatrudnienia a już na pewnoe nie na produkcji.

ONA
@Pamela

Skąd w ogóle takie nieprawdziwe informacje? Ja pracowałam i dostałam możliwość powrotu. Ważne jest jak się rozstajesz z firmą i jakim byłeś/ byłaś pracownikiem. Jeśli kogoś więcej nie było w pracy niż był to się nie dziwie, że zakład nie chce ponawiać współpracy z taką osobą. Również nie słyszałam, żeby były wymagane skierowania z PUP.

Pablo
@ONA

Jest oferta na stronie PUP i szukają przez Pollux i faktycznie mają takie wymagania.

Janusz

A kto to

Może ktoś odpowiedzieć jaką stawkę ma lider produkcyjny ? Słyszałem że mają grubo ponad 5 tys zł netto więc stawka bardzo atrakcyjna a do tego pewnie dochodzi premia.

Hej, czy w firmie Electrolux Poland płacą za nadgodziny?

Zapłacić muszą albo dadzą wolne.

Electro

Dlaczego w ofercie pracy macie podanego multisporta, a w rzeczywistości nie wydajecie tych kart, bo „jest za dużo chętnych” i trzeba czekać po 3-4 miesiące ????

Joasia

Hej, to prawda że liderzy na produkcji zarabiają ok. 7 tys netto ? Jest rekrutacja na takie stanowisko ?

Joasia
@Joasia

Bez przesady. Startuja od 4 tys.to najnizsza dla lidera początkującego ludzie skąd takie wiadomości

Magdalena
@Joasia

Owszem, Electrolux Poland (oddział w Świdnicy) właśnie szuka osoby, która obejmie stanowisko Lidera Obszaru Produkcyjnego. Trzeba jednak zaznaczyć, iż od pracodawca od kandydatów wymaga chociażby umiejętności pracy pod presją czasu czy też nastawienia na cele biznesowe firmy. W zamian oferuję umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny. Tutaj znajdziesz nieco więcej szczegółów o ofercie pracy: https://www.pracuj.pl/praca/lider-obszaru-produkcyjnego-swidnica,oferta,6391086 I jak? Byłabyś już teraz skłonna do aplikowania? Daj nam koniecznie znać!

Palma
@Joasia

Na start jest 4 tys netto ?

Ryszard
@Palma

Również ciekawi mnie ta kwestia, może ktoś wypowie się na ten temat więcej? Jak tam wygląda sprawa premii, nie ma problemu z robieniem nadgodzin? Jeśli ktoś jest zorientowany w sprawach firmy to niech napisze coś więcej, byłbym wdzięczny za takie informacje.

Edek
@Joasia

Z tymi zarobkami po 7 tys netto jest coś prawdy bo ponoć jeden z liderów produkcyjnych tyle ma. Z resztą wystarczy spojrzeć jakie ma " zaplecze".

Ryszard
@Edek

Wiesz może, czy ciężko zostać liderem produkcji? Ciekawi mnie, czy jest orientacyjny czas, który należy przepracować, aby móc awansować na to stanowisko. Może trzeba zrobić specjalne szkolenia, aby pracodawca z czasem powierzył nam to stanowisko? Przedstaw, czy wiesz coś na ten temat.

Grażyna

Ale w końcu z nadgodzin można na pewno zrezygnować? W końcu nie jest to obowiązek, a przynajmniej nie zawsze. A swoją drogą, jak rekompensowane są w Electrolux te godziny nadliczbowe?

Magdalena

@Field możesz powiedzieć jak wyglądają płatności za nadgodziny? 50%, 100% a może 200% za niedzielę? To dość istotna informacja, dla osób, które szukają stabilnej pracy z możliwością dorobienia w nadgodzinach. Jaki system panuje na produkcji - 2/3 zmiany czy może 4 brygadowy?

Czy są u was jacyś nowi mistrzowie brygadzisci? Ile można dostax na start na takim stanowisku

@Zainteresowany

No raczej dobre stawki mają skoro domy budują.

Jade
@Zainteresowany

Jednego już nie ma z gluingu

@Zainteresowany

nie pachaj sie tam a w szczególnosci na gluing bo jak sie okaze ze za duzo zarabiasz to cię wywalą

@pracownik

Są przecież liderzy, którzy mają stawki ustalone indywidualnie.....więc trzeba mieć plecki.

On
@Jessica

Znam historie lidera z gluingu tzn dlaczego wyleciał i przez kogo wyleciał wiec lepiej uważać

Jan
@On

Poszukiwany jest obecnie ambasador marki Electrolux Poland. Możecie napisać, czy warto aplikować na to stanowisko? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz jakich pytań można spodziewać się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Proszę o przybliżenie informacji na ten temat.

@On

No ale są pewni liderzy którzy mają ponoć spore stawki i nikt się nie czepia, dlatego trzeba mieć "plecki".

Ksiaze
@Jessica

Może nie dobre stawki,ale odrobinę mózgu

Field

Witam. Jak się pracuje na produkcji u (usunięte przez administratora) ? Jest fajna atmosfera, możliwość porozumienia w kwestiach pracowniczych, czyli urlop itp. i docenienia za dobrze wykonaną prace ?

@Field

No właśnie, czy ktoś może się wypowiedzieć

@Field

Jeśli chodzi o doceniane kogoś to ewentualnie jak się sprawujesz i dobrze zasuwasz to Ci dowalą więcej roboty i będą gonili na nadgodziny :) jeśli chodzi o urlopy to masz narzucane z 'góry' przez zakład kiedy możesz na takowy iść. Atmosfera różna w zależności na którą linie trafisz, jak dostaniesz osobne stanowisko to nie musisz mieć przyjaciół bo i tak nie pogadacie za dużo :)

Andzelo Mongol

czesc jak dostać pracę w electrolux ? Wysłałem kilka CV na ogłoszenia z OLX i brak odzewu (tak jakby nikt nie odczytywał tych wiadomości ) Możecie mi powiedzieć o co chodzi ? pozdrawiam

sad
@Andzelo Mongol

nie trać tam życia chyba że jesteś jukraincem

Osa
@Andzelo Mongol

Witam. Być może ktoś Cię uprzedził i oferta jest już nieaktualna. Radzę również przeanalizować swoje CV i dopasować zawarte w nim informacje do stanowiska na które aplikujesz. Np. Jeżeli interesuje Cię praca na produkcji(jako monter) nie warto wpisywać, że skończyłeś studia i posiadasz 2-letnie doświadczenie jako pracownik biurowy. Lepiej wpisać wykształcenie średnie, brak doświadczenia i po prostu wyrazić szczere chęci do pracy.

Rlectrolux
@Andzelo Mongol

Zarządzanie na bardzo niskim poziomie , już po pierwszej rozmowie z liderem stwierdzisz że ich edukacja skończyła się w podstawówce , sam wygląd mówi sam za siebie albo cały czerwony bo chleje bez zębów to lider z gluingu ogólnie poziom intelektualny na poziomie 4-5 klasy szkoły podstawowej

hej

atmosfera kiepska, powiedziałbym ze tragiczna żeby przeżyć tam 8h musisz iść z mega bojowym nastawieniem i motywacja bo w żaden sposób nie widać uśmiechów na twarzach ludzi tam pracujących... ludzie w rękach tej firmy są niewolnikami 7,5h stoją w jednym miejscu z ograniczona swoboda ruchu do toalety(bo ktoś musi cię zastąpić, a chętnych brakuje) wiecznie wymagają nie dając nic od siebie w zamian a obowiązków przybywa podwyżki marne bo podwyżka w wysokości 150zl to nie jest podwyżka za ta prace, tempo pracy ekstremalne - jesteś tam psem od dymania sztuki maja się zgadzać a jak nie widza w tobie efektywności to przekłada się na rozmowy z kierownikami, liderami no cóż smutne ale realne.. jedyny plus stabilne zatrudnienie nic więcej, pozdrawiam

@hej

Niestety muszę się zgodzić z tym w 100 procentach. Praca jest ciężka fizycznie, tempo zabójcze czasem ledwo można znaleźć czas na to żeby posprzątać stanowisko pracy. Kazda minuta na linii jest tak zagospodarowana że i wody nieraz nie idzie się napić, a lider stoi i patrzy, jak trochę oslabniesz zamienia Cię na innego pracownika, ciągle jesteś poganiany i zasuwasz jak (usunięte przez administratora) żeby wyrobić normę, a pracy tylko ciągle przybywa coraz więcej. Do tego zmuszają do nadgodzin, a jak się nie godzisz to pretensje i każą podawać powód. Praca monotonna ale ciężka tylko dla twardzieli. Jedyny plus to wolne weekendy i święta.

Dawido
@hej

Sama prawda. Pracowałem u tego "pracodawcy" . Praca bardzo ciężka, gdzie standardem były sytuacje, że nie było czasu na to aby się wody napić. Oczywiście były stanowiska pracy, gdzie tych obowiązków było znacznie mniej jak na pozostałych ale to dla "wybranców". Po 8 godz. pracy kręgosłup wchodził w d...pę. Jeżeli zauważyli że dobrze pracujesz to zamiast docenienia, dowalają więcej pracy za kogoś, dlatego częstym widokiem było to, że pracownicy zamiast iść na przerwę, to zostawali przy linii i zmniejszali " korek" na stanowisku pracy kosztem straconej przerwy i braku możliwości zjedzenia posiłku. Atmosfera napięta, gdzie lider który niepowinien nim być, krótko mówiąc traktował ludzi jak.......Nadgodziny przymusowe. Nigdy nie było wiadomo kiedy się wyjdzie z tego blaszaka. Problem z toaletą bo ktoś musiałby zastąpić i tak prawie przez 8 godz. bez możliwości wyjścia do toalety. Otrzymanie dnia urlopu graniczyło z cudem. Wynagrodzenie za to wszystko to żart. Jeżeli ma się tam "kolegów" to można ponoć całkiem dobrze przetrwać a tak to omijać.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland