Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

viz

o boże. widzisz i nie grzmirz! co za banda malkoltentów. przecież chyba i tak najrzadziej chodzimy na fajke z całęgo zakładu. ja tez widze jak cały dzień tylko się krencicie pod palarniom! ja dużo nie pale i wogule u mnie mało kiedy zdaża się wyjść 2 razy przez godzine na papierosa, po mimo tego ze palic sie chce, a przecież nie bede muwić nazwiskami kto z was i ile wychodzi na fajke. bo wiem ze dosyc czesto. o błedy sie prosze nie czepiac, przecież to ssą zwykłę litrówki, a wy sie czepiacei. a jeśli chodzi o jakość gotowego produktu to jesli jest kiepska to sory, ale to wy je robicie.

A

hahahaha :) Chrystusie Niebieski jakie błędy :) "ot" haha "najcienrzej" hahah, jeju, edukacje na żłobku skończył/a :) ale obciach. A na emalierni czarnej byłaś/byłeś? Chyba nie muszę tłumaczyć jak tam jest, bo wszyscy widzą. Kto Cię tam wziął do tej jakości? Ty lepiej zasuwaj do empiku po jakieś pomoce edukacyjne dla przedszkolaków i nie wylewaj gorzkich żali na tym forum. Ciężko mu w kontroli, bo oczy pieką i trzeba załatwiać różne rzeczy, koń by się uśmiał. Nie mniej jednak łączę się w bólu

myślący(mysiloncy)HA i ha kupa śmiechu

viz! słownik to naprawde jest Ci potrzebny.Broń sie napisz,że tak specjalnie pisałeś bo inaczej to katatrofa takie błędy w pisowni szok. To jak Ty to sprawdzasz?Jaka jakosć wychodzi skoro byki gorsze od zerówki(mam na mysli SP).

dgndg

potwierdzam w jakości jest najciężej nogi to tak bolą od latania na fajke , że jakaś masakra , oczy bolą od komputera i ogólnie szukamy żeby coś znaleźć a trio rodzinne dalej robi tam?

nolte
@dgndg

jakosci to w tym obozie nie ma ,ludzie przypadkowi ,kobiety z jakosci zarozumiale a jeszcze niedawno pracowaly na linkach iteraz nie rozpoznaja swoich kolezanek ze stanowisk ,przykro ale tacy wlasnie sa prostacy-polacy pozdrawiam wszystkie malowanki ktore awansowaly

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
viz

ot siebie moge powiedziec że najcienrzej jest w jakosci. cały dzień trza latać i załatwiać różne rzeczy albo siedzieć 8 godzin przed komputerenm więc jak się wruci do domu to bolą nogi i oczy (są całe zaczerwienione, żebyście wiedzieli co to za bul jak pieką oczy codzień). patrząc z boku na linie to tam jest dużo lżej bo się tylko stoi i można cały czas gadać sobie. cały czas wszyscy narzekajom na jakosć ale nitk sobie nie zdaje sprawy jak tam jest ciężko. nie jeden zwas by odpuścił po pierwszym dniu!

wtf
@viz

o (usunięte przez administratora)... w tej ''jakości'' to faktycznie musi być ciężko..od tak ciężkiej pracy chyba wam się mózgi gotują(lub ''muzgi'' jak wolicie) bo ciężko rozszyfrować to co napisałaś, może zamiast bonów na święta niech wam dadzą słowniki ortograficzne? Poza tym potwierdzam to co kolega napisał wyżej, więcej was na fajce widać niż w pracy.. (usunięte przez administratora)żałosne.

nolte

weekend-nie paracuj,biura w soboty nie pacuja

bsgb

za soboty płacą hahha chyba pracownikom biurowym... oby jak najdalej

axel

potwierdzam zarobisz te 2100zł ale takim kosztem , że szkoda prywatnego życia

2100zł = dwie zmarnowane soboty i 15 -20 nadgodzin wyjętych z życia, które można ciekawiej spędzić, a nie zostaniesz to zajadą cie jak psa

Mozna dostac do 20% premii. Liczysz ją od stawki brutto. Za sobote dostaniesz około 150 zł. Z 2100-2200 z nadgodzinami myśle ze da sie wyciągnąć. Za nadgodziny dzienne masz 50-tki, a za nocne 100-tki.

zainteresowany

A są 50-tki, jakieś premie, itp? Ile przy tej stawce 1950 można wyciągnąć netto przy sobotach i nadgodzinach?

Pracuje na produkcji na 3 zmiany. Mam 1950 brutto. Za soboty zawsze płacą :)

@ZŚ

To Ty cholerny szczęściarz jesteś że Ci za soboty płacą!!! Albo po znajomości@!... Są działy gdzie w sobotę TRZEBA być za wolne@!

do widłowiec

szukaj dalej gdzie indziej

abc

Szukaj innej pracy

SZUKAJ JAK NAJ DALEJ!!!!!!!!!

Grree
@ja

Do końca roku soboty są płatne

byly widlowiec

to na tym magazynie sobie nie odpoczniesz - tam ludzie są docieżeni i pilnowani jak w obozie , porządek w sumie jest tylko tam ale prze---piierdoll byłem i sie zwolniłem

@byly widlowiec

Dzięki za odpowiedź. :) A co z tą pracą na zmiany? Na ile zmian się pracuje? Czy na noc też? A jeśli i na noc, to, czy kobiety też pracują na nocnych zmianach? Z góry dzięki za odpowiedź.:)

@byly widlowiec

Monter
@Kasia

Kobiety również pracują w nocy. Kasiu szukaj innej pracy chyba że naprawdę nie masz wyjścia.

Dżihadysta

A na Saresie jest lepiej tylko cyferka im w głowie no i te planowanie produkcji żenada a piekarniki zawalone na maxa oj to mało!

operator

co do liderów linowych nie mam zdania latajace marionetki nie mające doświadczenia w produkcji i zarządzaniu przede wszystkim ludźmi wykreowane popychadła przez swoich przełożonych...

Tell

a ty Prison,co ty to tak lubisz im z rączki jeść?????

Tell

Kiedyś też tam pracowałem,i wiem jak wymuszają na pracownikach pracę po godzinach.Jeżeli nie chcecie pracować po 12 godzin,przepracujcie pierwszy tydzień i powiadomcie Inspekcje Pracy.

prison

oby były te dwie zmiany po 12h będzie dobry powód do zwolnienia się :D

td

To było by niezgodne z prawem i umową jaką podpisałeś lub podpisałaś.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland