Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

aaa

Zwalniają, bo jest mniejsza produkcja. Co innego mają zrobić jak nie zwolnić? Przecież to normalna kolej rzeczy.

boss
@aaa

ważne ze dyro i pan S dostał kase reszte mają w D

prosto w gały
@aaa

W tamtym roku na hurrra zrobili 1000000 kuchenek co poszło nie na jakość a na ilość i pełno bubli,zróbmy 2 miliony a ponad połowa wróci z reklamacją,co z resztą już jest faktem-tam gdzie ilośc -nigdy nie ma jakośći -w każdym aspekcie.

lop
@prosto w gały

święte słowa

groger

tak to jest jak się nie docenia pracowników i grozi zwolnieniami, zamiast motywować pracownika. Nie wiem czy to prawda czy plotka ale powiedzenie dyra że ''pracownik który nie żyje w strachu przed zwolnieniem to zły pracownik'' jest nie na miejscu. Zostali tam już najbardziej wytrwali i powinno się takich ludzi szanować a nie gnoić.

pati
@groger

Oni nie szanują samych siebie,a co dopiero zwykłego robola.Teraz jak ludzie ciężko zapieprzali po 12-godzin by zrobić milion kuchenek dla kochanego dyrektora by nie wyleciał sami wylatują,własnie już roznoszą wypowiedzenia po liniach i takie mają podziękowanie dla pracownika za zostawanie po godzinach i z kilkuletnim stażem w tym obozie i możesz robić nawet 24-godziny i tak cię zwolnią.Także to taki prezent od dyrektora na nowy rok i zrobienie tych milion kuchenek czy jak to tam się nazywa,wniosek jest jeden a jaki róbcie dalej po 12-godz i w soboty to takich prezentów będzie więcej.

ona

bardziej rozwiniętych już nie znajda bo za dużo się ich przewinęło i przejechało na tym zakladzie

xxxxx
@ona

Przejechalo gdzie? Albo skorzystalo..... Znacie Ize P.

fajfus
@xxxxx

Ha ha myslisz o tej co miala faceta z ktorym mieszkala a przyszla niby do kolegi z brygady ktory sie zajmowal swoimi dziecmi malymi gdy jego zona byla w pracy i wlazla mu do lozka przy dzieciach.Ladna dz... a nadodatek jego zona jest z nim w ciazy z trzecim dzieckiem.Mam znajomych tam gdzie pracuje i głosno jest o jej wyczynach.Myslala ze znalazla lepszego sponsora niz miala i co jej teraz zostalo....

XXXXXXX

Panuje tam dziwna atmosfera. moze alezy to tez od lini. jest troche panoszacych sie tam ludzi ktorzy mysla ze sa liderami. wielkie doradczynie ktore denerwuja wszystkich dookola nikt ich nie lubi ale one mysla ze rzadza bo po pracy pojda z liderem na piwo lub do lozka... jedni zapieprzaja ciezko nie dostana pomocy a stanowisk tego typu jest wiele np.drzwi czy piekary. chore akcje ktore sie tam tworza i te wszystkie idiotki patrz.linia nr 6 dajcie spokoj ludzie. przy najblizszej okazji stamtad spierdzielam a wy dalej sie topcie w swoim falszu

panosząca
@XXXXXXX

do nieszczęśliwych i zakompleksionych osób z lini n. 6 w pracy jest jak w życiu trzeba wyrobić sobie pozycję i walczyć o swoje bo słabszy przegrywa jak te wszystkie zazdrośnice z dwiema lewymi rękami z l-6 a to co robimy po pracy i z kim to jest nasza prywatna spraw i nikogo nie powinno to interesować bo do łóżka mogę iść z księdzem a na piwo z biskupem najlepiej weżcie się za pracę a nie życie prywatne innych ludzi

Magazynier

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sram

brawo poziom forumowiczów pokazuje,jak mocno rozwinięte intelektualnie osoby są potrzebne im do pracy....dziękuję z doświadczenie ....i uświadomienie,jak ułomni ludzie kierują pracą kilkuset osób :)

chej, pszestańcie już.

aaa
@viz

Viz...mam wrażenie, że robisz sobie jaja pisząc takie bzdury...w jednym słowie największa ilość błędów jaka tylko możliwa, w sumie to próba kompromitacji kotroli jakości;) ja się uśmiałam :)

lider

co elektrolux życie ci uratował poj człowieczku gnij dalej w tym kołchozie.

high -def
@lider

Bo cie wypierdzielili ,haha!!!

viz

RACJA! JAK SIE NIE PODOBA TO NIKT NIE KAŻE ROBIĆ. WIEM ŻE NA LINI JEST LEKCZEJ NIŻ W JAKOŚCI ALE NIE JA NIE NAŻEKAM I ROBIE BO MI SIE TO PODOBA. ZMENCZENIE PO PRACY JEST OGROMNE OD CIĘŻKIEJ PRACY ALE NAJWAŻNIEJZSE JEST ŻEBY NIE NAŻEKAĆ I PRACOWAĆ DALEJ. NIE NAŻEKAM NA BOLĄNCE NOGI I OCZY I PRACUJE Z UŚMIECHEM NA TWARZY. A KUCHENKI ELEKTROLUKSA MAJĄ BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ WIEC NIE PISZCIE BEZ SESU.

Expertus

Ten zakład to porażka w Świdnicy kierownictwo strasznie chamskie pan D i jego Podup-sy chodzące po hali na czarno kur paranoja pfu .Wieśniaki żądzą haha. AMEN

@Expertus

szukaj innej pracy i nie narzekaj[ogien]

lider
@x-men

rok tam nie pracuje i mam ten zaklad w D-e

@lider

jak udalo ci sie go tam zmiescic

paparampam

Wie ktos moze do kiedy pracuje linia 6 ?

nolte
@paparampam

do konca swiata i jeden dzien dluzej.

Iwa

A ja z innej beczki. Poszukuję kuchenki gazowo-elektrycznej Electroluxa i spodobała mi się kuchenka produkowana na rynek brytyjski z podwójnym piekarnikiem o symbolu EKG6120AOX. Dzwoniłam do Warszawy i do fabryki w Świdnicy ale niestety osobiście nie mogę jej kupić, nie jestem pracownikiem Electroluxa. Czy jest możliwość kupienia tej kuchenki przez kogoś pracującego w fabryce, np jakiegoś kierownika działu produkcji lub sprzedaży lub na aukcji allegro. Jeżeli nie to proszę tylko o informacje na temat tej kuchenki. Z góry dziękuję

@Iwa

nie stety nie morzna

Linia
@Iwa

Można znajdź kogoś znajomego z electroluxa , itp i ci kupi w ramach sprzedaży pracowniczej

abc
@Linia

Kuchenki to bubel jakich mało tylko nie tej firmy pfu.

@abc

dlaczego bubel moja stoi w garazu dwa lata i jeszcze jej nie reklamowalem

adc
@x-men

to daj ją na złom haha

dsafasd

"ludzie po studiach musza zaczynac od najnizszego szczebla jak i osoby bez studiow i wyksztalcenia" Kto ci takich bzdur natłukł do łba, że ukończenie studiów = ciepła posadka dyrektorska i 15k/mies.? To nie wina uczelni tylko ludzi, którzy masowo wybierają jakieś gownokierunki myśląc, że studia same w sobie są gwarantem dobrej pracy. Niestety czasy są takie, że teraz liczy się to co masz w głowie, a nie papier bo aktualnie byle kto może dzisiaj byle co skończyć i się potem zastanawiać: "Pracuję ciężko na linii montażowej jako szeregowy pracownik, a powinnam mieć stanowisko kierownicze wszak mam ukończoną Wyższą Szkołę Mieszania Bigosu w Szczawnie Zdroju."

Szkocka mgła
@dsafasd

Od Szczawna to się odklej,ale w pozostałym tekście zgadzam się w 100%.

dsafasd

"nooo,najwięcej ludzi po studiach pracuje na liniach, " 1. A w administracji najwięcej po zawodówkach. Macie wnioski z (usunięte przez administratora) wzięte. 2. oczywiście dane te sobie wyciągnęliście też zd upy. Chodziliście i ankietę robiliście czy co?

ggggg

a w jakim dziale maja szkołe?

Ed
@ggggg

nooo,najwięcej ludzi po studiach pracuje na liniach,

viz

Właśnie, bo kto ma szkołe ten ma lrzej!

poco piszecie głupoty najprościej jak wam tak niedobrze to poszukajcie sobie nowej pracy a tam pewnie tez wam nie będzie dobrze i tak się koło będzie kręcić

pks

tak was stresuje że chodzicie grupowo palić...:) a i na przerwę o 17 już was można o 16:50 na stołówce spotkać, eh powinni wam szkodliwe płacić ;)

ona

a to może jest dużo , że sobie wyjdę dwa razy na godzinę zapalić? nie bońć śmieszny, jak byś wiedział jak ta praca stresuje mnie i moje koleżanki to tesz tak latał byś

viz

przygup? popatrz na siebie, o co ci chodzi

A

NO PRZYGŁUP! 2 RAZY PRZEZ GODZINE? A MY MAMY PRZERWE CO 2 GODZINY. NIE PISZ JUZ BO SIE KOMPROMITUJESZ

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland