Scotwork Polska

Opinie o Scotwork Polska

Anna 2014-11-20 18:12:53
Uważajcie na te firmę. Obiecuja dużo a okazuje śie ze poza komornikami i długami nic nie ma. Nawet pensji na czas nie dają. Odradzam.
Ciekawa 2015-01-27 11:14:46
O kurczę, czyli nie tylko ja mam takie samo zdanie o Scotwork Polska... Potwierdzam to, co pisze Anna. Nie pachnie mi to dobrze. W tej firmie mógłby być potencjał, ale "Pani Prezes" jednoosobowego zarządu coś za bardzo kręciła...
Karol 2015-03-05 18:55:11
Jestem tego samego zdania co moi przedmówcy. Firma Scotwork Polska jest niczym innym jak naciągaczem naiwniaków, którzy chcą dla niej pracować lub robią z nią interesy. Pani prezes jest nastawiona tylko na wyciągnięcia lub wyłudzenie jak największej kwoty z mniej doświadczonych. W końcu wie co robi i jest odpowiednio przeszkolona.
wpółpracownik 2015-03-27 11:58:40
Ani mi ona brat ani swat, ale współpracowałam ze Scotwork prawie rok i nie sądzę, żebyście wy rzeczywiście tam pracowali. Moje pieniądze zawsze miałam wcześniej na koncie. Dużo się nauczyłam, chociaż pani J.jest bardzo wymagająca. Teraz pracuję w korporacji i mogę sobie porównać, jak trudno jest w małej firmie. Jedna dziewcczyna zaszła w ciąże, a była bardzo ważna i nawet nie przekazała obowiązków, tylko sobie poszła na zwolnienie na drugi dzień.Zapytam Macka,który też zna Scotwork, ciekawe co powie
XXX 2015-04-16 14:34:03
Oj Marek, Marek....
YYYZZZ 2015-07-20 19:52:21
"ani mi ona brat, ani swat' kto tak pisze? co za język??!! wiadomo czyj to wpis.
A według Pani ciaza to przestępstwo i obraza majestatu??!! dla niektorych to wyczekiwane szczeście!!! i na pewno bylo przekazanie obowiazków.
Ciekawe jaka dziewczyna o nicku "Współpracownik" pracuje teraz w korporacji i tęskno jej do tej firmy? Ja też już dziękuję, urywam się i radzę omijać. papa
qwert 2015-08-15 07:54:04
Umowy śmieciowe mieszane z umowami o pracę na czas określony (na minimalną krajową), opóźnienia w wypłacie pensji, brak szacunku do pracowników. Nie polecam nikomu.
Rob 2016-08-09 09:06:05
Bzdury. Wszyscy wiedzą, że w takich portalach konkurencja czy wyrzucony pracownik, czy ktoś kto ma jakiś interes żeby popsuć opinię może tu napisać cokolwiek. Przecież nie trzeba się tu nawet zalogować prawdziwymi danymi. Nie pracowałem u nich, ale jeśli będzie możliwośc, to zamierzam, korpo mnie już męczy. Teraz rekrutują na menadżera projektów negocjacyjnych, wygląda dobrze. Przeczytałem co tu piszecie, bo wysłałem cvkę. Nie klei się to w ogóle. Byłem na ich szkoleniu w zeszkłym roku. Najlepsze negocjacje jakie miałem w życiu. Prowadził Paweł i Justyna. Bardzo w porządku. Od nas z firmy było już kilkadziesiąt osób- wszyscy zadowoleni też z innymi trenerami. Bardzo drogie są te szkolenia i robią ich bardzo dużo.
kama 2016-10-19 22:46:45
może nie poszukuja nikogo lub poszukiwali ale znalezli ludzi na wszystkie stanowiska i nikogo nie poszukuja obecnie
Zostaw swoją opinię o Scotwork Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scotwork Polska