Scotwork Polska

Opinie o Scotwork Polska

Anna 2014-11-20 18:12
Uważajcie na te firmę. Obiecuja dużo a okazuje śie ze poza komornikami i długami nic nie ma. Nawet pensji na czas nie dają. Odradzam.
Ciekawa 2015-01-27 11:14
O kurczę, czyli nie tylko ja mam takie samo zdanie o Scotwork Polska... Potwierdzam to, co pisze Anna. Nie pachnie mi to dobrze. W tej firmie mógłby być potencjał, ale "Pani Prezes" jednoosobowego zarządu coś za bardzo kręciła...
Karol 2015-03-05 18:55
Jestem tego samego zdania co moi przedmówcy. Firma Scotwork Polska jest niczym innym jak naciągaczem naiwniaków, którzy chcą dla niej pracować lub robią z nią interesy. Pani prezes jest nastawiona tylko na wyciągnięcia lub wyłudzenie jak największej kwoty z mniej doświadczonych. W końcu wie co robi i jest odpowiednio przeszkolona.
wpółpracownik 2015-03-27 11:58
Ani mi ona brat ani swat, ale współpracowałam ze Scotwork prawie rok i nie sądzę, żebyście wy rzeczywiście tam pracowali. Moje pieniądze zawsze miałam wcześniej na koncie. Dużo się nauczyłam, chociaż pani J.jest bardzo wymagająca. Teraz pracuję w korporacji i mogę sobie porównać, jak trudno jest w małej firmie. Jedna dziewcczyna zaszła w ciąże, a była bardzo ważna i nawet nie przekazała obowiązków, tylko sobie poszła na zwolnienie na drugi dzień.Zapytam Macka,który też zna Scotwork, ciekawe co powie
XXX 2015-04-16 14:34
Oj Marek, Marek....
YYYZZZ 2015-07-20 19:52
"ani mi ona brat, ani swat' kto tak pisze? co za język??!! wiadomo czyj to wpis.
A według Pani ciaza to przestępstwo i obraza majestatu??!! dla niektorych to wyczekiwane szczeście!!! i na pewno bylo przekazanie obowiazków.
Ciekawe jaka dziewczyna o nicku "Współpracownik" pracuje teraz w korporacji i tęskno jej do tej firmy? Ja też już dziękuję, urywam się i radzę omijać. papa
qwert 2015-08-15 07:54
Umowy śmieciowe mieszane z umowami o pracę na czas określony (na minimalną krajową), opóźnienia w wypłacie pensji, brak szacunku do pracowników. Nie polecam nikomu.
Rob 2016-08-09 09:06
Bzdury. Wszyscy wiedzą, że w takich portalach konkurencja czy wyrzucony pracownik, czy ktoś kto ma jakiś interes żeby popsuć opinię może tu napisać cokolwiek. Przecież nie trzeba się tu nawet zalogować prawdziwymi danymi. Nie pracowałem u nich, ale jeśli będzie możliwośc, to zamierzam, korpo mnie już męczy. Teraz rekrutują na menadżera projektów negocjacyjnych, wygląda dobrze. Przeczytałem co tu piszecie, bo wysłałem cvkę. Nie klei się to w ogóle. Byłem na ich szkoleniu w zeszkłym roku. Najlepsze negocjacje jakie miałem w życiu. Prowadził Paweł i Justyna. Bardzo w porządku. Od nas z firmy było już kilkadziesiąt osób- wszyscy zadowoleni też z innymi trenerami. Bardzo drogie są te szkolenia i robią ich bardzo dużo.
kama 2016-10-19 22:46
może nie poszukuja nikogo lub poszukiwali ale znalezli ludzi na wszystkie stanowiska i nikogo nie poszukuja obecnie
Wojtek 2017-04-11 16:02
Świetna, bardzo profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Dwoje rekruterów. Piękne biuro, od wielu lat tam się znajdują, więc stabilnie. Byłem bardzo ciekawy, po tym co tu przeczytałem jak to będzie wyglądać - wiem jak dużo Scotwork sobie życzy za swoje usługi. Więc, jak zwykle ktoś kto tu pisał chciał się za coś zemścić. Mają bardzo ciekawe portoflio, jako globalna korporacja, a teraz negocjacje są ważne, coraz bardziej. Mój szef niestety na ten temat nie wie za dużo, więc ludzie mu uciekają.
Chciałem to napisać, mimo to, że nie wiem czy będę tam pracował, ale wkurzające jest psucie komuś opinii i hejtowanie tylko dlatego, że współpraca się nie ułożyła.
ja 2017-09-22 14:40
Jak tak dobrze to ciekawe dlaczego już dla nich nie pracujesz, zawsze możesz napisać, że znalazłaś coś lepszego?
Zostaw swoją opinię o Scotwork Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scotwork Polska