Opinie o Hot Land w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hot Land. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hot Land o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hot Land w Jarocin

Damian Nowy wpis

Czy nadgodziny w firmie są wypłacane ?

michał Nowy wpis

@krzemir mam wrażenie, że dużo osób szuka pracy, w której da się zarobić, a nie trzeba się napracować. Nie rozumiem takiego toku myślenia. Potem są tylko narzekania :) Każdy powinien zrobić sobie taki rachunek sumienia.

rząs Nowy wpis

Ale nikt przecież nie mówił, że polskie firmy będą w stanie konkurować z firmami z zagranicy, jesteśmy kilkanaście lat w plecy z powodów historycznych, powoli ale to bardzo powoli gonimy ich pod tym względem na ale nie jest łatwo odrobić te wszystkie straty. Mnie by interesowały jednak jakie są stawki, żeby przynajmniej porównać czy się opłaca na tle polskiego rynku. Powiecie coś ?

Ozimka Nowy wpis

Ciężko organizować też ludziom pracę jak pracodawcy nie są w stanie finansowo konkurować z Niemcami czy Wyspami Brytyjskimi. Nie oszukujmy się ale Jarocin tym bardziej Hot Land nie jest w stanie zapewnić dobrych warunków. Powiedzcie proszę chociaż o jakich kwotach mówimy bo na zagranicy mniej więcej się orientuję.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hot Land? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tymek

żal aż ściska że kolejne miejsca pracy się zamyka a bezrobotnych na rynku pracy przybywa a nie ubywa. Trochę to smutne wszystko, ja też teraz ciągam się i szukam pracy od dwóch miesięcy ale na prawdę jest ciężko żeby znaleźć coś konkretnego. Szkoda że państwo nie ma jakiś programów pomocowych dal firm czy czegoś takiego.

aleksy

Szkoda wielka, może ktos napisze na odchodne co się stało z hot land i czy aby na pewno nie ma szansy, że sie podniosą?

Eryk

Klitak, teraz to juz raczej mało istotne, znalazłem, że hot land ma status: [ W UPADŁOSCI ] UKŁADOWEJ, także juz tam nie popracujemy.

kandydat

Słuchajcie mam sprawę i pilnie potrzebuje odp ponieważ do poniedziałku muszę podjąć decyzje. Proszę o szczera opinie firmy HOT LAND ale szczerze a nie jakieś bajki. Proszę o opinie tylko i wyłącznie tych co pracowali lub pracują, chodzi o to czy faktycznie jest tak jak obiecają jakie warunki zakwaterowania zarobków czy są z nimi problemy id. Dodam ze jestem monterem ale dostałem tylko 7 euro na początek. I czy to prawda ze ta firma miała nie dawno 14 spraw w sadzie pracy? Czy są wypłacali i w ogóle dajcie wszystko za i przeciw pomoże mi to podjąć decyzje w sprawie podjęcia pracy u nich jak i wyjazdu za granice. wiecie teraz dużo jest takich co wypieprzają ludzi w powietrze a nie chce skończyć gdzieś za granica bez kasy na życie czy powrót do polski

Witam,pozdrawiam rusztowaniowców,wie ktoś może czy HOT LAND działa jeszcze w Bełchatowie?????????

emo

Podaj jak mozesz wiecej konkretów bo mam zamiar od nich jechac

nick

W/w firma prowadzi w trójmiejskiej prasie rekrutacje do pracy w Bełchatowie i na kontraktach. Tym którzy nie usłyszeli jeszcze o jej "renomie', radze omijać z daleka. Zreszta wiele osób z trojmiejskiego rynku miało juz z nimi do czynienia, więc wystarczy dobrze popytać.

nick

pozatym cywilizowane firmy nie maja na swoj temat wysmarowanych na tej stronie 5 stron postow.... nie dziwne to...??? wszyscy sie zawzieli na biedny hotland, a [dane osobowe usunięta przez admina]to pracodawca roku. kazdy ma swoj rozum, i czytajac to wyciagnie jakies wnioski. na to nawet kawalarska zaslona dymna nie podziala.

FRANC

Faktycznie ty tylko nadajesz się na tapeciarza, bo w Bułgarii byłeś kiepski.I już cię tam nie ma i nie będzie nawet w innej firmie.

HL

Firma Hot Land tak długo będzie istniała jak długo będą wpisy niezadowolonych nieudaczników, po prostu jak w naturze, jak rośnie drzewo to znajdzie się jakiś szkodnik lub wandal co będzie chciał to zniszczyć a najlepiej to robić gdy nikt nie widzi, bo co za problem wpisać w zaciszu domowym niedorzeczne bzdety co ni jak się mają do rzeczywistości. Jak coś komuś nie pasuje to istnieją cywilizowane metody załatwiania swoich spraw, każdy ma prawo iść do PIP, sądu itp.

nnn

jak może nie być płatnego chorobowego, zażuty wyssane z palca... w każdej firmie chorobowe jest płatne kolego , jak ktoś nie chce płacić chorobowego to nie daje umowy, a tutaj wszyscy umowe mają. chyba ktoś troche ubarwił.....wszystko....

MODIO

Jak świat stary tak i ludzie głupi. Zdarzają się tacy którzy myślą ,że zrobiwszy eksternistycznie kurs rusztowaniowca ,to się nim automatycznie staje. Wyjechał jeden z drugim na kontrakt i dopiero wtedy się okazało co potrafią. Pozdrawiam rusztowaniowców.

ktoś

zgadzam się kominki rewelacja, porządny materiał, wklady firmowe, działa bez zastrzeżeń. Polecam!!!!

Alek

Pozdrawiam "Bułgarię". Jak pogoda bo w kraju zimno i kiepsko z robotą?

klient

a ja na tą firmę narzekać nie mogę, robili mi kominek i poprostu rewelacja, jestem bardzo zadowolony , tylko szkoda że takie tutaj komentarze się pojawiają, domyślam się że od osób które do efektywnej pracy się nie nadawały i teraz nie wiadomo co próbują udowodnić wszystkim....

Co za spokój. Czyżby nikt w tym tygodniu z hotlandu nie wyleciał.

Zostaw merytoryczną opinię o Hot Land - Jarocin

Hot Land
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Zagonowa 49
    63-200 Jarocin