brak logo

X-Press Group Poland

Wysoka

Opinie o X-Press Group Poland

gall 2010-11-03 11:21
cholera a włąsnie zastanaiwalam sie czy podjac tam prace...... z tym, ze praca ta mialaby obejmowac rozmowy telefoniczne z klientami.... odradzacie?
3
:))))) 2011-08-10 16:18
powidzcie coś jescze, właśnie rozmawiam z tą firmą w sprawie pracy... :))) coś się obecnie tam dzieje??? z tego co się orientuję to właśnie się kończy sezon urlopowy. Czy ktoś coś wie na temat ewentulanych zmian w firmie??
anonim 2011-08-23 15:42
podpbno Pani Dyrektor (usunięte przez administratora) odchodzi z firmy...
Majka 2011-11-21 16:57
Dzien dobry mam pytanie czy w waszej firmie pracują również duńczycy...Powiem od razu...szukam Pani(usunięte przez administratora),jest moją była szefową i mam na nia wyrok Polskiego Sądu Pracy.jestem jej byłym pracownikiem i poszukuje owej Pani ,czy ktoś może mi pomóc.Pani (usunięte przez administratora) ma nakaz zapłaty za wykonywaną prace ale wzesniej przebywala w dani a Kraj dunski nie reflektuje polskich wyroków wiec teraz jak wiem ze przebywa na terenie polski musze ją znależc.Prosze pomózcie.
kao 2016-05-20 11:53
nie wiecie czy nadal poszukują na zatrudnienie nowego kierowcy zaopatrzeniowca? widziałam niedawno że była taka oferta pracy od nich wrzucona do internetu ale nie wiem czy to jest nadal akltualne. ciekawe ile teraz w odzieży kierowcy zarabiają napszcie
4
Zostaw swoją opinię o X-Press Group Poland - Wysoka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Press Group Poland