Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Opinie o Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

kandydat na pracownika 2010-02-05 18:35:45
Co człowiek, to inne zdanie... mój kolega poszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Był w lekkim szoku. Pani, z którą rozmawial - nie dość że miła i uprzejma, to przede wszystkim super kompetentna! Mimo, że nie otrzymał pracy, to fakt, jak go potraktowano dowodzi, jak wiele się zmieniło w firmie od czasów ( usunięte przez administratora )Kolega rozmawial potem przypadkowo z jednym z pracowników. Tamten potwierdził, że kadry są super prowadzone, a firma podchodzi uczciwie do ludzi. fakt
anonim 2010-02-06 21:01:42
kandydat na pracownika - 2010-02-05 18:35:45

Co człowiek, to inne zdanie... mój kolega poszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Był w lekkim szoku. Pani, z którą rozmawial - nie dość że miła i uprzejma, to przede wszystkim super kompetentna! Mimo, że nie otrzymał pracy, to fakt, jak go potraktowano dowodzi, jak wiele się zmieniło w firmie od czasów ( usunięte przez administratora ) Kolega rozmawial potem przypadkowo z jednym z pracowników. Tamten potwierdził, że kadry są super prowadzone, a firma podchodzi uczciwie do ludzi. fakt

A z kąd taka wiedza u ciebie jak było za( usunięte przez administratora )
pracownik 2010-03-14 15:02:31
to jest zupelnie inna firma, zmienila sie pozytywnie, pracuja tam mlodzi ludzie - nie sa zmanierowani jak ich poprzednicy. Uwazam, że to najlepsze firma jesi chodzi o marke Renault w Warszawie, zarowno dla pracownikow jak i klientow
xxx 2010-04-18 16:33:30
Naucz się człowieku pisać poprawnie i nie wypisuj głupot wyssanych z palca....
anonim 2010-07-24 23:40:14
pracownik - 2010-03-14 15:02:31

buhahahahahaha.....Ciekawe jakie stanowisko tam piastujesz??????
,,,, 2011-07-02 16:22:31
dobrze wiedziec z kim sie ma doczynienia jadac tam.... wiec trzeba uwazac na to co naprawiaja czy czasem nie mamy tych samych czesci co przed naprawa....
.................. 2014-03-31 11:45:10
Zadziwiającej jest to ile komentarzy zostało usuniętych. Jak się czuje szef serwisu mając najniższy wskażnik zadowolenia klienta w kraju????? Czyżby jakość oferowanych usług spadła tak nisko??
były pracownik 2014-08-27 16:34:29
Korporacja z korpoludźmi, którzy daliby się pokroić za ideologię prezesa i dyrektor. Strata czasu i pieniędzy, wykończą nerwowo nie dając nic w zamian. Firma co raz bardziej zadłużona i niewypłacalna, ucinanie pensji to normalka. Najgorsza korporacja z dotychczasowych. ODRADZAM
pasją 2015-02-05 13:02:28
Firma musi robić wyniki i tylko to się liczy, jako informator działu obsługi klienta łatwo popaść tam w depresję ponieważ czy się siedzi czy się leży, tysiąc ileś ...xxx złotych się należy, a tu jeszcze ponoć obcinają, Szału finansowego nie ma, mówią przedmówcy, ale ja i tak chciałbym spróbować, ktoś mi podpowie na co zwrócić uwagę iczego się spodziewać
Mikser 2016-07-17 22:17:43
Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. zatrudnia?
Zostaw swoją opinię o Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.