BKKW

Wrocław

Opinie o BKKW

anonim 2010-08-03 12:23:56
firma niepoważna - po rozmowie rekrutacyjnej mieli wykonać telefon zwrotny z decyzją - czy jestem przyjęty - czy też nie - ponoć odpowiedź miała być max do 48 h :P mija już 5 tydzień - heeheh od razu widać w jakim głębokim poważaniu mają kandydatów do pracy w tej firmie - ZDECYDOWANIE ODRADZAM - szkoda czasu na rozmowę i stresu z tym związanego.
adrian 2010-09-06 11:30:58
niepoważna i najgorsza firma!
zrozpaczona 2010-09-14 06:57:54
jak traktują dłużników idzie wykorkowac pomóżcie tylko chcę płacic mniejsze raty
anonim 2010-09-14 18:35:09
zrozpaczona - 2010-09-14 06:57:54

To prawda, jeszcze niecały rok temu ci, którzy dzwonili, często odpuszczali i łatwo mozna było się wykpić. Teraz jest twarde ściaganie, pewnie pościągali najlepszych i najtrwalszych windykatorów...
ktos 2010-11-17 19:05:12
nie zrozumialeś anonimie, ja tam nie pracowałem, ale windykacja (jak napisałem) to mały światek i się wszyscy znają.słodkie to że się tam uważacie za eltę windykacji...takie rozczulające :) pozdrawiam
anonim 2011-03-16 20:08:31
ogólnie ? totalne dno , przeszłam pozytywnie proces rekrutacji , zrobiłam potrzebne do zawarcia umowy badania , podpisalam umowe i co ? po dwóch dniach potrzymałam wypowiedzenie ? ! smiech na sali a powód? lepiej nei wiedziec taka usłyszałam odpowiedz ... załosne a najsmieszniejsze jest to ,że nawet dobrze nie zaczelam pracowac nawet mnie nie sprawdzili czy sie nadaje itd ... czy to nie smieszne ? odradzam szkoda nerwów poza tym nawet automatu z kawą nie mają !!!\":D
sprzed@z 2011-12-16 21:45:03
niestety firma nie potrafi zwalniac ludzi. atmosfera byla bardzo fajna jak zaczynalem prace, ale niestety call center strasznie podupadlo. ludzie dowiedzieli sie ze sa zwalniani z dnia na dzien pomimo dobrych wynikow. ( usunięte przez administratora )tylko sie usmiecha. NIE POLECAM!
madzia 2011-12-28 19:42:58
dzisiaj zwolnil sie moj kolega i powiem szczerze sama zaczelam sie bac o prace. skoro zwalniaja najlepszych ludzi to naprawde sama sie boja i juz szukam czegos innego. a nowa kierownik- Paulina nie potrafi sobie z niczym poradzic jedynie umie faktycznie tylko sie usmiechac. ja tez sie zwalniam z nowym rokiem i NIE POLECAM! Firma krzak.
!@#$% 2012-01-19 18:58:08
to prawda! koledze zabrali czesc wyplaty i nie chca wyplacic. Ja tez sie niedlugo zwalniam bo mam dosc!
danka 2012-01-24 16:16:18
byłam na rozmowie... przyjeli mnie w kuchni :) a praca w podziemiach. a sama firma miesci sie w domku jednorodzinnym. smieszne :) podziekowalam od reki.
Franek 2012-02-05 01:14:47
aa warto tez dodać, ze nikt z kierownika, koordynatora nie wiedział, że jestem za coś obciążany. No chyba, że zostało to przekazane na forum co by znowu, w złym świetle przedstawiło firmę.
nieważny nick,częściowo ważna treść 2012-02-06 13:45:50
Kochanie,jak znajdziesz już jakiś nowych pracowników,którzy dla fioletowej smyczy zgodzą się pracować w różowej piwnicy to daj znac ;) oczywiscie na naszym ulubionym forum.i oczywiscie gorące pozdrowienia i całuski z cywilizowanej części wroclawia ;)
harasim 2012-02-14 15:48:25
pracuje tu pare dni, ale naprawde ta firma to porazka. stare komputery i skloceni ludzie.
rozczarowana 2012-02-14 19:40:50
ja chyba tez sie zwolnie,bo tez mam dosc gnicia w tej [usunięte przez moderatora].nawet nie da się oddychać normalnie,bo caly czas jakby [usunięte przez moderatora]..atmosfera beznadziejna,wieczne naciski na robienie okreslonej ilości umów i frustracje,ktore nie wplywaja dobrze na prace i na myśl,że trzeba siedzieć 8h ma się ochotę natychmiast [usunięte przez moderatora]z powrotem do domu.[usunięte przez moderatora] jedynie siedzi z nogami w powietrzu i zamiast zająć się czymś produktywnym przewija grafik ustawionych godzin po 20 razy.jedyny plus pracy to super konsultanci,z ktorymi zawsze mozna pogadać na fajeczce oraz[usunięte przez moderatora],która wzbudza o wiele wiecej zaufania i która jest po prostu miła i bardziej życzliwa niż[usunięto przez moderatora]
Po prostu 2012-02-20 20:46:17
Opis na stronie firmy nie kłamał, wcześniej firma mieściła się w centrum, dopiero we wrześniu ubiegłego roku została przeniesiona. Po prostu ktoś nie uaktualnił strony (na której z resztą obecny adres firmy się znajduje). Poza tym jak ktoś wybiera się tam na rozmowę, to chyba sprawdza, gdzie się firma mieści i na pierwszy rzut oka widać, że Starogajowa to nie centrum?
... 2012-02-21 19:19:05
dojazd jest tragiczny...od maja czy też jana pawła jedzie się około 40 minut...miałam iść tam na rozmowę rekrutacyjną,bo zawsze patrzę subiektywnie na takie komentarze i zawsze wolę sama się przekonać co i jak ale przejechanie przez wszystkie góry i lasy rozłożyło mnie na łopatki ...dodatkowo trzeba przejść podobno 600 m przez kompletne za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie,bo tam akurat żaden tramwaj już nie dojeżdża.w połowie drogi stwierdziłam,że nie warto się telepać taki kawal nawet dla 10 zł na godzinę(bo tak rzekomo podaje strona) i zawróciłam.już lepiej iść do jakiegoś innego call center w centrum,które pewno ma takie same stawki na h,ale sto razy lepszą lokalizację.
milka 2012-03-19 11:22:07
ta firma to totalne dno. nie wiem jak niektorzy tam wytrzymuja tyle czasu. chore jest dla mnie przede wszystkim to ze pozbywaja sie dobrych pracownikow. ciagle rekrutacje tez daja do myslenia, z ta firma nie mozna wiazac pzyszlosci. dziwie sie ze jest tam tyle zdolnych osob ktore pracuja za te marne 8zl/h. NIE WARTO SIE TAM POJAWIAC!!
zaciekawiony. 2012-04-11 21:39:50
znalazłem stare ogłoszenie na jooble z aktualizacją 9 kwietnia i szczerze mówiąc zastanawiam się czy wysłać tam cv bo komentarze ktore widze ostudziły moj zapał ;/ czy ktos sie orientuje jak jest w twej firmie obecnie? bo komentarze które widze z tego roku nie sa pozytywne,cieakawe czy slysznie.jaka jest np.stawka za godzinę,prowizja od umowy?
byly pracownik 2012-04-12 12:30:40
nie warto twojego zachodu firma jest w tragicznej sytuacji 90% pracownikow.
zaciekawiony. 2012-04-12 19:48:19
w jakim sensie 90 procent pracowników?
były pracownik 2012-04-12 21:27:05
z kilku dziesięciu osób zostało tylko kilka. A firma ma problemy z kasa.
:) 2012-05-01 23:14:49
nick - 2012-04-30 17:41:20

Nie wiem co Cie tak śmieszy? 30 osób jest bez pracy.... łuhaha bardzo śmieszne...
Chodziło mu oto, że firma upadła, a nie to, że zwolnili ludzi. Zresztą prędzej czy później coś by zamknęło firmę. Przecież jakby tam wpadło GIODO to by dowalili milionowe kary- za sam fakt przetwarzania danych. Niektóre komputery miały pełny dostęp do internetu pomimo tego, że BKKW gromadziła tam dane np, dłużników.
Jacyl 2014-02-26 22:24:22
Czy macie jakieś aktualne informacje o bkkw? Na moje oko firma już padła, ale nie mam 100% przekonania.
kimonek 2014-03-03 21:45:02
Ciężko stwierdzić co się dzieje w firmie nie będąc jej pracownikiem. I jak taki praktykant ma wiedzieć jakie warunki można zastać w bkkw.
marcin 2014-03-11 11:16:55
Wystarczy wpisać BKKW w tą wyszukiwarkę numerów krs, okazało się, że firma jest w upadłości likwidacyjnej, niestety.
walo 2014-03-23 15:45:54
BKKW udało rozliczyć się z pracownikami czy czekają oni ciągle na swoje pieniądze? jak Wasza sytuacja?
mariam 2015-01-31 14:54:53
no no, minął już rok od tego jak ktoś po raz ostatni się tu wypowiedział? no jak jest teraz? udało się BKKW zamknąć sprawę na czysto? wszystko po załtatwiać i porozliczać się? bo w sumie to ciekawe, bo wiele firm sie rozwiązuje a dyrektorzy "uciekają" i nic ich nie odbchodzi, mam nadzieję że w tym przypadku było inaczej
korwin 2015-04-24 20:11:23
Stara firma nie rdzewieje można powiedzieć. Problemy na jakie natrafiła firma na pewno będą wielkokrotnie wałkowane przez pracowników czy osoby, które straciły na tych decyzjach.
Zostaw swoją opinię o BKKW - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKKW