BAJ PROS EKO

Wyszków

Opinie o BAJ PROS EKO

karamba 2009-07-27 09:58:28
ta firma to jeden wielki obłęd wykorzystuje ludzi jak tylko może [usunięte przez moderatora]
kasia 2009-07-27 11:04:15
warunki sanitarne są okropne brak łazienki i stołówki jedzenie odbywa się przy maszynach razem ze smrodem z maszyn i szczurami ,myszami brak pomieszczeń socjalnych i szatni ogulnie to panuje tam jeden wielki smród bród [usunięte przez moderatora]
adi 2009-09-22 10:29:53
co myslicie o tej firmie ???
baska 2010-03-01 09:37:34
prezes i spółka nabijają sobie kieszenie kasą a ludziom pracującym w tej firmie płacą ochłapy nowe iwestycjie kosztem pracowników za byle co można stracic premie nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-03-11 09:41:06
A może się ktoś orientuje jakie są zarobki magazyniera (pomocnika) w firmie Baj Pros?
Baju 2011-02-03 17:30:24
odradzam - w tej firmie nie ma podobno ani pań/panów siedzących w biurze ani przedstawicieli...pracownicy nie są zadowoleni, zarobki marne...
COMA 2011-08-18 17:33:43
Odradzam kontakt z tą firmą. Podjęcie pracy to strata czasu. [usunięte przez moderatora] Z tego co czytam firma stosuje archaiczną zasadę niedouków ekonomicznych kija i marchewki. Nie trzeba być geniuszem, aby przewidzieć rychły upadek tej firmy. HR
dfdf 2012-01-05 18:35:37
Pracowałem w tej firmie i nie polecam [usunięte przez moderatora]
htht 2012-10-02 12:31:40
mam tam rozmowe na przedstawiciela, mozecie mi cos powiedziec ? czy taka lipa tylko w wyszkowie ? jakie realne zarobki ???
artur 32 2012-12-08 19:37:30
super firma jedna z lepszych w jakiej pracowałem
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2012-12-08 19:43:44
jestem pracownikiem od początku i to co piszo to wcale nie prawda to jest dobra firma jak na wyszków to i dobrze płaco
emi 2013-08-29 21:02:19
Witam,
a czy są aktualnie jakieś oferty pracy do Baj prosu?
Ewentualnie poproszę o kontakt do kogoś z biura żeby zapytać o pracę.

Bo słyszałam że będzie wolne miejsce na zastępstwo............od października.
Pozd
nietzche 2014-02-27 21:05:23
trzeba iść na żywioł i liczyć na to, że lata zycia odpowiednio przygotowały Cię na te trudną rozmowę w BAJ PROS EKO ;)
cargo 2014-03-01 23:57:46
no tak, tak rozumiem, że trzeba mieć jakąś życiową mądrość, ale jakaś mała podpowiedź co do rozmowy w BAJ PROS by nie zawadziła
tunis 2014-03-15 13:28:12
na ich stronie ostatnie aktualności są z 2012 roku. To po prostu zaniedbanie strony czy mają jakieś problemy w BPE?
kredo 2014-03-15 16:42:53
wiesz co może zaprzestali działalności internetowej :) bo ich ostatnie oferty pracy w sieci też są z 2012
ruta 2014-03-23 11:50:53
no właśnie a pomimo tych opóźnień w internecie z tego co się orientuje to nadal normalnie prosperują
johnny 2014-05-30 03:06:55
Tak, BAJ PROS EKO działa nieprzerwanie od 2005 roku, chyba radza sobie bardzo dobrze, ale konkretów nie podam, sam szukam pracy.
priviet 2014-09-07 14:48:35
Pracowałem tam niegdyś. W owym czasie firma była "podobno" w trudnej sytuacji finansowej i wszystkim(?) pracownikiem skasowano premie. BPEko zwlekało z płatnościami tartakowi za drewno na palety i dostawcom gazu do wózków widłowych, nie raz zdarzało się pożyczać butle z gazem od sąsiedniej firmy... Łazienki, szatnie są, obiboki z biura posiadają oddzielną łazienkę. Gryzoni nie spotkałem... ale trutki widziałem... Odzież roboczą dostajesz. Ludzie tam pracujący są, w porządku. Jedynie pieniądz jest do d*py, jak ktoś to tu napisał zarząd albo zarząd+kierownictwo bogaci się na garbach pracowników. Pensja max to 2000brutto, i to dla starego pracownika. Pensja w skali kraju normalna czyli g*wniana. Zrobiono z słowiańskiej Polski bantustan, a pomyśleć że dawniej klepaliśmy rzymian jak chcieliśmy. Krak w kopcu się przewraca...
super! 2015-01-31 15:12:50
no ktoś lubi sobie popisać to pisze takie bzdurki które oczywiście na pewno każdy widział i jak tutaj siępojawił to zna firme albo chociaż wie czym sie zajmuje. Lepiej jakby ktoś podzielił się informacjami o warunkach w pracy i wynagrodzeniu a nie tym czym sięfirma zajmuje. pozdrawiam bardzo wszystkich poszukujących pracy.
herbata 2016-04-24 15:41:04
Czy BajProsEko w Wyszkowie jeszcze funkcjonuje czy zwinęli interes? Pytam bo ich strona internetowa nie działa, a ofert pracy ani widu ani słychu.
ania 2016-05-09 10:27:44
hebrata' ja sprawdziłam w necie i z tego co widzę, to firma nadal istnieje nie zamkneli swojej działalnosci
Zostaw swoją opinię o BAJ PROS EKO - Wyszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAJ PROS EKO