Opinie o AXIUM w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AXIUM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AXIUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXIUM w Poznań

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie Axium/Axtel w Warszawie. Ogromna rotacja pracowników, brak szacunku pracodawcy do pracownika. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień. Nawet nie dadzą pracownikowi pożegnać się z innymi pracownikami bez względu na staż pracy. Pracownicy są dzieleni na lepszych i gorszych. Ludzie z biura są lepsi, więc piją inną kawę z innej kuchni. Najgorszą rzeczą w tej firmie jest MOBBING na pracownikach każdego rodzaju - z niższego i wyższego szczebla. Dyrektorem sprzedaży jest niekompetentna osoba, która nie potrafi zarządzać ludźmi. Dziwne, że w dzisiejszych czasach istnieją firmy w Warszawie, które tak traktują pracowników.

Darek Nowy wpis

Czy każdy w firmie ma możliwość awansu na wyższe stanowisko?

fv Nowy wpis

hej widze ze pojawila sie teraz niedawno tez oferta pracy na stanowisko mlodszego specjalsity do spraw sprzedazy w Warszawie oferuja stabilną umowę, wynagrodzenie i premie od wyników,niezbędne narzędzia do pracy (laptop, komórka),szkolenia zapewniające rozwój kompetencji

igor exit Nowy wpis

a mnie zastanawia na jaką umowę zatrudniają nowych pracowników w AXIUM, bo teraz to wiecie jak jest a każdy chciałby być zatrudniony na godnych warunkach. Ale też tendencja do obniżania kosztów, kosztem pracowników idealnie wpisuje się w obecną sytuację gospodarczą na świecie, a nie koniecznie ma przełożenie na faktyczny stan finansowy danej firmy.

Czy kandydat na stanowisko Export Specialist w firmie AXIUM ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
bza

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma AXIUM ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. We are a dynamically growing company evolving in the export-import for more than a decade.   All job positions invo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705479?keywords=&region=

pifpaf

Nie mylcie Axium z Warszawy, która jest profesjonalną o międzynarodowym zasięgu firmą z branży IT z jakimś akwizytorstwem z Poznania. To dwie rożne bajki... Miałem przyjemność współpracować więc wiem co mówie. Pozdrawiam

nosorożec i ch**

hahaha... na pewno nie oddzwonili, bo jak kogos wychacza to na nastepny dzien zapraszaja na dzien próbny który jest niczym innym jak łażeniem po chatach:D:D

dzięki za info myślałam że to jakaś konkretna firma.

mar

Akwizycja i oszustwo

bbb

-mimik- zgadzam sie...żal...

gość

mam jutro rozmowę w axium(potencjalnie jako ankieter) ale teraz nawet nie wiem czy iść. Czy ktoś tam był już w sprawie pracy z ogłoszenia jako ankieter?

zainteresowany

a co możecie powiedzieć o tych z poznania?

odp. na mmm

axium z poznania nie ma nic wspólnego z axium z warszawy. w poznaniu zajmujesz sie akwizycja cyfry plus, a ci z warszawy zajmuja sie jakims sprzetem teleinformatycznym

mmm

hej, 24.03 mam isc na rozmowe na pulawska wawa,proponuja stawkiod(usunięte przez administratora) czy ktos orientuje sie jak to jest?

worek
@mmm

to jest temat o Axium z Poznania, tylko zbieżność nazwy z zupełnie inną firmą jaka jest ta warszawska

Kiedyś naiwny

Zgadzam się, jedna wielka banda [usunięte przez moderatora] żerująca na młodych i ambitnych naiwniakach. Wmawiają kokosy, a tak naprawdę robisz za nic!!!

Bibi

akwizycja ale mają fajne sekretarki :)

loome@op.pl

Mozesz cos wiecej napisac? dzieki za informacje :)

Nadia

akwizycja(usunięte przez administratora) szkoda czasu na rozmowę z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o AXIUM - Poznań

• Jak się pracuje w AXIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AXIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXIUM?

AXIUM
2.3/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Wolska 7
    60-306 Poznań