brak logo

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.

Katowice

Opinie o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.

jag 2012-08-28 09:51
Praca za najniższą krajową na umowach zlecenie i innych śmieciowych formach zatrudnienia, godziny pracy są zróżnicowane w zależności od humorów właścicielki. Personel nie powala, kosmetyczki po kursach bez doświadczenia i wiedzy często wykonujące zabiegi które wykonywane powinny być przez lekarzy (!). Ceny nieproporcjonalne do jakości wykonywanych zabiegów. Jedyna renoma to lekarze, do których warto przyjść.
5
zawiedziona 2014-11-05 13:21
Oferta pracy za najniższą krajową. Do umowy proponowane pieniądze wypłacane pod stołem. Nie zdecydowałam się na pracę - okres próbny bezpłatny. Naciągacze! Ale miejsce ładne i wydaje się być czyste.
4
Agnieszka 2017-07-27 18:01
co miesiąc recepcja robi rotację, kosmetolodzy również.. słabe wynagrodzenie..
Westa 2017-09-25 21:21
żeby tam się utrzymać trzeba chcieć korzystać z usług salonu.. niestety ja nie chciałam i pracowałam miesiąc. Wszystko zależy od humoru właścicielki.
Zostaw swoją opinię o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.