Opinie o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w firmie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.?

PP Nowy wpis

Dzień dobry, wszystko zależy od czasu pracy i stanowiska. Mamy pakiety medyczne, zniżki na zabiegi, wyjścia i imprezy integracyjne, ubezpieczenie. To chyba główne benefity :)

Agnieszka K.13

Pisze opinię bo byłam w Dermedzie ponad rok ( jestem teraz mamą). Dobrze, że po tych opiniach poszłam jednak na rozmowę bo chciałam rezygnować . Każdy powinien sam się przekonać jak jest . Wymagania są wysokie bo miejsce ma swój poziom ale w takim chciałam pracować, ale jest też pomoc od firmy Szkolenia i dobra atmosfera i system premii . Umowa zlecenie była na okres próbny , potem o pracę . Dziewczyny mają b.długie staże to mnie przekonało na początku i wysoki poziom wiedzy. Jak Ktoś nie chce dbać o siebie to może nie powinien pracować w takim miejscu a szczególnie jako kosmetolog myślę. Z zabiegów korzystamy na specjalnych warunkach. Jest normalnie a szefowa to też człowiek.

Były kosmetolog Nowy wpis
@Agnieszka K.13

@pracodawca pracujac jakiś czas w centrum dermed w Katowicach jestem przekonana ze powyższa opinie pisała właścicielka kliniki lub ktos z jej rodziny. Zadna Agnieszka w okresie kiedy tam pracowałam nie pracowała i nie zaszła w ciąże, chyba że w ciągu ostatnich dwóch lat jakaś była ale patrzac na stronę internetowa i opis pracowników który co jakiś czas sprawdzam to nie istnieje ktos taki. System premiowy na tamten czas to dużo powiedziane ale może coś się zmieniło (oby) a umowy... Kosmetolodzy byli zawsze gorzej traktowani przez właścicielkę niż recepcja, sa tez ulubieńcy którzy maja inne ptraktowanie, mieliśmy tez więcej zadań i często brak czasu na przerwe aby zjesc w spokoju. Plusem jest możliwość zdobycie doświadczenia w tym miejscu i szukanie nowej, lepszej pracy w podobnym miejscu do tego

Agata Nowy wpis

Ja szczerze polecam pracę w Centrum DER-MED w Katowicach. Przekonały mnie wieloletnie staże pracy u innych pracowników kiedy tu aplikowałam. Skład co prawda nieco się zmienił, ale mysle, ze tylko na plus. Pracuje już prawie dwa lata, a dopiero przeczytalam opinie tutaj i to całkowicie przypadkiem. Pracuję w gronie świetnych dziewczyn, atmosfera jest bardzo rodzinna i przyjazna. Wszystkie jesteśmy dla siebie wsparciem. Szefowa jest niezwykle bystrą, inteligentną i bardzo zadbaną (nie mylić ze sztucznością!) kobietą, to przyjemność współpracować z kimś takim i móc uczyć się od niej. Ma też świetną intuicje co do ludzi i roznych sytuacji. Być moze dlatego ktos niżej pracował jedynie miesiąc. Zdarzają się tez takie przypadki niestety. Jesli nie lubisz dbać o siebie, nie interesują Cię nowinki ze swiata beauty czy jesteś zagorzałym przeciwnikiem medycyny estetycznej czy kosmetologii to nie będzie to dobre miejsce dla Ciebie, a Ty nie będziesz odpowiednią osobą dla Dermedu. Zaznaczę tez, że trzeba mieć stale oczy dookoła głowy i świetną podzielność uwagi. Momentami robimy trzy rzeczy na raz, ale jeśli jesteś ambitna i lubisz to co robisz, lubisz kolejne wyzwania to będzie to po prostu przyjemność. Co do umowy to tak naprawde polecam przejść pozytywnie wstępną rekrutacje i dowiedzieć się wszystkiego na spotkaniu z wlascicielką kliniki. Mysle, ze bez problemu mozna się dogadac w kazdej kwestii. Dodatkowo możemy korzystać ze wszystkich usług kliniki na specjalnych warunkach, tak jak juz ktos wspominał niżej.

Bronisław

Czytam, że na okresie próbnym jest umowa zlecenie, a potem jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. W związku z z tym mam dwa pytania: 1) Ile trwa okres próbny? 2)Na jaki czas zawierana jest ta umowa o pracę: określony czy nieokreślony? Z góry dzięki za odpowiedź!

@Bronisław

To wszystko zależy od stanowiska :) i od ustaleń z właścicielem:) Ale każdy jest zadowolony. Pozdrawiam serdecznie!

@MP

No właśnie - a jakie u Was w ogóle są stanowiska? Są jakieś możliwości awansu?

Olga
@MP

Skąd ta pewność, że każdy jest zadowolony ? Fajnie by było, jakby na serio tak było ... Ale czy jest? Macie jakieś potwierdzenie na to? :-)

@Karolina

Mamy personel administracyjny (cała obsługa pacjenta), kosmetologiczny oraz oczywiście lekarzy. Jest nas całkiem sporo :)

@Olga

Zapraszamy - atmosferę oraz zadowolenie da się poczuć :) Co więcej staże pracy są coraz dłuższe więc to także o czymś świadczy :)

Agata
@MP

A w którym "dziale" z tych wymienionych jest najwięcej osób?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Lekarz Dermatolog Wenerolog?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w firmie jest duża rotacja pracowników ?

@Monika

Zespół jest stałyi rozwojowy . Dochodzą nowe osoby .

@Monika

Każdy ma prawo do zmiany pracy i to się zdarza, ale tu trzymamy się razem. Nie można mówić o rotacji. Lubimy ze sobą pracować:) Dochodzą także nowe osoby, które szybko się klimatyzują.

Natalia
@PSP

Fajnie ze zespol sie rozwija i tylko nowe osoby dochodza. Jak czesto zdazaja sie rekrutacja, raz w roku, czesciej ?

Wanda

@PSP bardzo dziękujemy za Twój komentarz na temat pracy w Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity lub wysyłani są na przydatne szkolenia kierunkowe? Jak długo już pracujesz w tym miejscu i czy planujesz wiązać z nim swoją dalszą przyszłość?

Agnieszka K.13
@Wanda

ubezpieczenie grupowe, szkolenia i z oferty i rozwojowe, zabiegi na specjalnych warunkach, imprezy integracyjne , ubrania służbowe.

@Wanda

Tak, pracuje nadal i nadal jest zadowolona :)

Zuza

Fajne benefity macie. Zresztą firma dobra to dba o pracowników. Może rekrutują, wiecie coś?

PSP

Dzień dobry, ja pracuję już jakiś czas w DER-MED i jestem zadowolona;) Co do "zarzutów" o rotacji - u nas ostatnio taki szczęśliwy okres i kilka koleżanek, które już tu długo pracują jest w ciąży. A co do humoru właścicielki - przeważnie ma dobry:) A tak zupełnie poważnie, to uważam że w DER-MED pracuje się dobrze. Zespół jest zgrany, grafik pracy ok, zadania adekwatne do stanowiska. Myślę, że zarówno kompetentni i sympatyczni kosmetolodzy, lekarze i jak i osoby szukające pracy w obsłudze klienta znajdą tutaj miejsce dla siebie. Pozdrawiam.

Westa

żeby tam się utrzymać trzeba chcieć korzystać z usług salonu.. niestety ja nie chciałam i pracowałam miesiąc. Wszystko zależy od humoru właścicielki.

Agnieszka

co miesiąc recepcja robi rotację, kosmetolodzy również.. słabe wynagrodzenie..

zawiedziona

Oferta pracy za najniższą krajową. Do umowy proponowane pieniądze wypłacane pod stołem. Nie zdecydowałam się na pracę - okres próbny bezpłatny. Naciągacze! Ale miejsce ładne i wydaje się być czyste.

jag

Praca za najniższą krajową na umowach zlecenie i innych śmieciowych formach zatrudnienia, godziny pracy są zróżnicowane w zależności od humorów właścicielki. Personel nie powala, kosmetyczki po kursach bez doświadczenia i wiedzy często wykonujące zabiegi które wykonywane powinny być przez lekarzy (!). Ceny nieproporcjonalne do jakości wykonywanych zabiegów. Jedyna renoma to lekarze, do których warto przyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.?

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.