KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Szczaniec

Opinie o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

anonim 2009-07-26 19:54
Dodaj opinie o biuro polowań chasspol - 66-225 Szczaniec. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.
KRAS 2012-03-25 20:55
BYLEM NA 2 POLOWANIACH WSZYSTKO OK ,BZDURY WYZEJ
MARIK 2012-06-21 19:41
jak na Rosje to dobrze.. strzelilem co mialem.. reszta moze byc..
GRZES 318 2012-07-25 12:21
Witam ja też byłem na polowaniu z biurem chasspol i mam inne zdanie
anonim 2013-06-01 13:37
Można prosić o opinię jakiegoś pracownika, a nie klienta? Bo ja bym wolał organizować te polowania, a na zwierzynie znam się jak mało kto! Nie wiecie, czy kogoś nie szukają, jak tam się dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
jork 2014-06-10 18:48
no to może warto się zgłosić do tych instytucji z jakimś oficjalnym pismem. Może sami nie potrafią znaleźć problemu
stary 2014-12-05 09:20
Bylem z nim na gluszcach ,przepiekne polowanie moge polecic
goral 2015-01-01 01:17
2 razy w Rosji raz nic nie strzeliłem ale było ok drugi raz pozyskalem to co w umowie teren wspaniały organizacja nie zła jak na Rosję nie było super ale jestem zadowolony i napewno bede korzystał dalej
kimi 2015-06-19 18:22
hej, ciekawi mnie czy to Chasspol przy obecnych obostrzeniach co do przepisow jakie weszły odnosnie polowań dalej działa na terenie naszego kraju ? od dłuższego czasu szukam jakiejś firmy która miałaby swoje usługi w tym temacie na dobrym poziomie , ale ciągle nie znalazłem swojego faworyta. dajcie info
czarek 2016-03-04 20:15
szkoda @wilczek, że na forum tego biura piszesz o innym. Według mnie to trochę słabe. Ktoś, kto zna się na polowaniach, to wie, że Chasspol jest w porządku
Mors 2016-05-20 09:37
Jestem bardzo bardzo niezadowolony!
jnhjmk 2016-06-17 22:27
@mors jak sadzisz, co wniósł tutaj twój komenatrz? całe nic. Co mi po tym, że stwierdziłeś, że jesteś neizadowolony. Jak masz do nich jakieś "ale", jakieś zarzutty, to po prostu uargumentuj, powiedz o co chodzi, albo podaj przykład sytuacji, a nie trzeba sie domyślać
Weronika 2017-03-16 10:18
@Morsm, możesz powiedzieć coś więcej? Skąd wynika to niezadowolenie?
Zostaw swoją opinię o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL - Szczaniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL