X-Coding IT Studio s.c.

Wrocław

Opinie o X-Coding IT Studio s.c.

admin 2015-08-05 16:35
Jak zmieniła się atmosfera w firmie X-Coding IT Studio s.c.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!
jurek 2016-04-19 20:07
aktualnie @forward poszukują na stanowisko sales menager, szukają osoby, która dobrze radzi sobie w pracy z klientami i niekoniecznie posiada doświadczenie czyli jest to dobra praca dla młodych , wykształconych ale jeszcze bez doświadczenia w zawodzie
Kacper 2017-07-12 18:40
Czy ktoś wie jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Czy jest to firma stabilna dla pracownika i czy będę mogł się w niej rozwijać?? Proszę o jakiekolwiek informacje, które będą zgodne z prawdą. Nie chce zmieniać pracy i trafić gorzej.
xxx 2017-07-27 12:09
...sodóweczka tym dwóm młodzieńcom mocno uderzyła do głowy. Ktoś tu zapomina o tym, że na biznes pracują inni.
Panowie są szefami reprezentującymi model biznesu typu": janusz polskiego biznesu.
Zero szacunku, otwartości, perpektywicznego działania, traktowanie ludzi jak pachołków. Porażka. W takim młodym wieku przesiąknać do cna buractwem - wybitne.
a 2017-08-04 15:52
W zupełności się zgadzam i nie polecam firmy. Ani pracownikom ani przede wszystkim klientom. Panowie są tragiczni, patrzą tylko jak zedrzeć najwięcej kasy najlepiej robiąc jak najmniej. Terminy przesunięte razy 3, uzgodniona kwota na początku tak samo. Na stronie mają wszystko pięknie napisane ale jak przychodzi co do czego to już tak kolorowo nie jest. Nie wiem za kogo się oni uważają, ale z takim podejściem to nie wróżę im długiej przyszłości. UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
xyz 2017-08-16 22:56
Jeśli ktoś chce się rozwijać, być docenianym oraz dobrze zarabiać to powinien tę firmę ominąć szerokim łukiem. Panowie właściciele skupili się na tym, żeby się dorobić a nie na tym, aby zainwestować w zespół. Zapominając przy tym, że nie można małymi kosztami osiągnąć dobrych efektów. Ma to przełożenie zarówno na ich beznadziejne podejście do pracowników, jak i do klientów. To co prezentują na stronie firmowej nijak ma się do tego, co dzieje się faktycznie.
Zostaw swoją opinię o X-Coding IT Studio s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Coding IT Studio s.c.