Opinie o Lobo sp. z o. o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lobo sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lobo sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lobo sp. z o. o. w Kraków

Szalony Iwan @ Nowy wpis

Praca w Lobo to jedna wielka porażka , szacunku do pracownika kompletnie tu brak jesteś przysłowiowym murzynkiem do pracy , starasz się pracujesz rzetelnie prze rzucasz tony a 10 otrzymujesz marną pensję( a tłumaczenie dlaczego tak marnie jest zawsze takie samo za mało godzin złamały wywóz , za mały wywóz magazynowy ) jak by to kogoś obchodziło . Czy naprawdę nikt tego tam nie dostrzega że dobrze zarabiający pracownik to skarb w dzisiejszych czasach? Nie wiem chyba wszyscy muszą złożyć wypowiedzenia to w tedy może ktoś zobaczy że jest problem.

@Szalony Iwan @

No ale to co, chcesz powiedzieć, że kierowca czy magazynier ma tutaj 4 242 brutto miesiecznie? A za te rzucanie ton w pracy nie dadzą premii do tego?

Becia Nowy wpis

Z tego co czytam komentarze to niekoniecznie pracownicy byli zadowoleni z pracy w tym miejscu... Już ponad rok nikt się nie wypowiadał. Czy przez ten czas się coś zmieniło? Poprawiło na lepsze? :) Można liczyć na dobrą atmosferę, adekwatne wynagrodzenie? Rozwiejcie moje wątpliwości, bo zastanawiam się, czy tutaj aplikować.

Jaki dress code obowiązuje w Lobo sp. z o. o.?

Były lobus Nowy wpis

W Kielcach buty robocze i ogrodniczki. Oczywiście najtańsze

borek

Pracuję w tym momencie w szóstym magazynie w ciągu 11 lat, ogólnie to już 10 miejsc pracy na koncie i bez zmian na lepsze. Powiem, że jak ktoś jest cwe**m, nierobem, deb**em lub wszystko na raz i ma jakiekolwiek studia skończone nawet KSW za kasę to później wkręci się na kierownika gdziekolwiek nie mając pojęcia o robocie i wielce zarządza innymi a magazynierzy muszą tolerować takich imbecyli, w każdej logistyce to samo, wycieranie (usunięte przez administratora) szkłem.

P Winia

Ten kierownik z sufczyna to zwykły wiejski buraczyna

Renty
@borek

Idź do KSW i zapłać zobaczymy czy Ci dyplom dadzą .

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lobo sp. z o. o. na stanowisko Operator Lasera CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Na jakie benefity można liczyć w Lobo sp. z o. o.?

Żadne, jedynie co zapewniają to (usunięte przez administratora) jak cię mobbinguje jeden(usunięte przez administratora)

Weronika

Z tym grubasem to chodzi Ci o tego samego majstra, którego wyzywasz w innym wpisie? Faktycznie aż tak krzyczy na wszystkich? Ktoś go w ogóle tam lubi?

Leszek

Pracował ktoś w Lobo jako konsultant w call center? Jak wygląda ta praca? Jak wyglądają godziny zmianowe i czy można liczyć na umowę o pracę?

Aleksandra

Witajcie, czy wynagrodzenie w Lobo wpływa w całości co miesiąc na konto? Czy można dogadać się w tej sprawie z pracodawcą i ustalić, że pensja będzie rozdzielana i wypłacana np. co 2 tygodnie lub co tydzień? Jest na to w ogóle szansa? :)

Jak jest z pakietem medycznym w Lobo sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

jogurt

słaby pakiet medyczny !!! zaden lux med medicover i tak dalej

Mario

Walić frajerskie lobo hcieli by robić za (usunięte przez administratora) albo i za darmo i to na same nocki debile i mobingowcy

Przyszłość

Z takim kabaretem podczas rozmowy rekrutacyjnej jak w tej firmie, to nie spotkałem się nigdzie. Pewnemu Panu który był obecny na tej rozmowie wydaje się chyba, że Lobo ma tak silną pozycję na rynku że może się popisywac, tak naprawdę wszystkie pytania jakie padły były bezczelnie ściągnięte z Internetu. Mam wrażenie, że ten Pan hamuje rozwój tej firmy, nie ma pojęcia jak przyciągnąć klienta, czyli tak jakby przyszedł do firmy świeżo po studiach, dramat. Już nie mówię o tym, że wypada powiadomić zgodnie z określonym przez siebie terminie o decyzji która zapadła przy grillu w sobotę. Dramat.

@Przyszłość

zgadzam się z tobą w 100 % ta firma to sitwa rodzinna i znajomych przy niedzielnym obiadku.

Ewka

Firma dobra ale dla dobrych pracowników. Niestety każdy dużo oczekuje ale mało daje od siebie!

Smutny

Praca w lobo to haruwa za parę groszy człowiek haruje stara się araktują jak śmiercia normalny mobink

Jack

Nie wiesz o czym mówisz kolego albo za krótko tam pracujesz ja bardzo długo i niema się tam z kim do gadać .kwestia płac jest beznadziejna taka firma jak Lobo powinna płacić naprawDę solidnie. Ale cóż ja pamiętam czasy kiedy tak było a teraz brak ludzi do pracy . Jak się przerzuca tony to i płacą powinna być adekwatna do tego co robisz . A spróbuj iść na L4 bo ci kręgi szlak trafił to ci tyłek obsmarują i robią wielkie problemy.Brak totalnego szacunku do pracownika. Nie rozumiem tego im lepiej zarabiający pracownik tym bardziej zadowolony i wydajny a tu na odwrót. Więc nie pisz głupot kolego.

Dawid
@Jack

Czy firma ze względu na warunki pracy stara się nagrodzić swoich pracowników w inny sposób? Mam tu na myśli pozapłacowe benefity, na przykład w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub prywatną opiekę medyczną. Możliwości jest wiele, więc interesuje mnie, jak ta kwestia prezentuje się w Lobo.

wirtualjack

Nie mam pojęcia z kąd te opinie. Kawalerzy z długami i małolaci którzy nie pracowali w innych firmach. Czas pracy normowany. Pracujesz więcej zarobisz więcej lecz tylko jeśli chesz. Praca zmianowa? Sam się decydyjesz przy zatrudnieniu. Zarobki! Konwojent bez dłoni zarobi wiecej niż w konkurencji. Rotacja pracowników? 90% załogi pracuje na umowach na czas nieokreślony. Jeżeli byłeś na okresie prubnym 3 miesiące i niepotrafiłeś prowadzić samochodu układać towaru nosić zgrzeweg to sam sobie odpowiedz- jesteś.... Nikt Ci nieda zarobić odrazu trzech tysięy. Może wspomnecie o dodatkach dla pracowników, o premiach kwartalych, o dodatkach dla dzieci, o wyprawkach o paczkach światecznych, o wolnyych weekendach- dużo wymieniać. Zazdrość ludzi którzy niepotrafili sprostać wymaganią Firmy. Trzeba spytać reszty załogi tak poteżnej Firmy dlaczego się nie zwalniają. Ciekawe!

@wirtualjack

I jeszcze ta ortografia i składnia...

strojny
@wirtualjack

cos mi sie wydaje ze jesteś z 2 zmiany, i z akwarium nie wychodzisz, a do tego dobry z ciebie donosiciel do pok.102. tyle w temacie tacy jak ty to może zarobią ale nie o to w pracy chodzi zeby zarabiały nazwiska a nie kwalifikacje

mariola
@wirtualjack

I tu tkwi sekret twojej wypowiedzi:" nie bądź mądrzejszy od szefa", sadzisz byki ort, że aż oczy więdną, dlatego jeszcze tam pracujesz.

koli

układziki mają ???

Aneta

@borek nie musisz mieć dobrych relacji z innymi pracownikami firmy Lobo, ale nie upoważnia Cie to do obrażania ich na forum. Tu jest regulamin, który mówi o tym, że nie wolno opisywać innych osób i tym bardziej ich obrażać, bo administrator taki wpis może usunąć.

Jajos

W sufczynie to z kasy na lewo co ci daja to część zabierze jajos część kierownik k. I niewiele ci zostanie z tego co kraków daje cygany i (usunięte przez administratora) w sufczynie

skromny

cóż jest jak jest ale nie jest tak jak mówili po prostu płaca w terminie a niektórych traktuje się bardzo z góry jak mało inteligentnych , ale widać nie bierze się pod uwagę tego kto co umie tylko przede wszystkim siłe fizyczną, praktycznie brak możliwości rozwoju i jakiegokolwiek awansu a co do donosicielstwa do pokoju 102 to chyba wszyscy wiedzą kto i dlaczego , ja wolę mieć kolegów i przyjaciół niż wystawiać swój honor za kasę więc może ktoś czasem spojrzy na to z drugiej strony , bo jak na razie to tylko wiele niezrozumiałych pomówień co niektórych na szefów i kolegów a prawda jest jaka jest, ale pewnie już niedługo

Memento
@skromny

Lobo jest spoko firmą, dbają o pracownika a to jest dużo.

kkk
@Memento

Dbają o pracownika ha ha ha.....trochę pracuje w Kielcach jako PH (czas szukać czegoś lepszego) niby kto tam dba o pracownika??wszystko co należy do jednego jaśnie pana chorego na tytuły (były pracownik maspex)spychane jest na zasadzie załatw sobie,to nie moja sprawa,nie mój problem itp itd nie ma do kogo się zwrócić w normalnych codziennych sprawach służbowych bo waść pan robi się agresywny gdy zadzwonisz do niego o jeden raz za dużo......bo przecież on do domciu chce po 15 a PH niech tyra po min 10 h

KOli
@Memento

Obiecanki cacanki (usunięte przez administratora) !!! Tylko marna kasa na czas to jedyny plus !!!

@kkk

W dodatku wszędzie ma panienki cwaniaczek

Od ostatniej opinii związanej z Lobo sp. z o. o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

jogurt

z tego co po sklepach na mieście mówią to sie nic nie zmieniło ???

nowy

Nie wiem ja byłem na rozmowie niedawno i zaproponowali mi na rękę 2500 netto to chyba nie złe pieniądze. A jak będzie to się okaże

Jogurt
@nowy

Jak będziesz układał codziennie po 25 ton to zarobisz 2,5 tys

Doradztwo

Czy zmieniło się coś w firmie? Może jednak poprawiło się w firmie i rzadko piszecie? Pracowałem w Lobo i było super dlatego czasami czytałem opinie o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lobo sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lobo sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lobo sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lobo sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Isep 9
    31-588 Kraków