Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jarek

Witam, czy pracuje ktoś przez tą agencję w Angers przy produkcji elementów do samolotów? Chciałem się dowiedzieć jaka tam jest stawka godzinowa, jak warunki mieszkaniowe, czy są częste przeprowadzki, jak daleko z miejsca zamieszkania do pracy, ile zmian, czy firma uczciwa wypłacalna, jakie realne wynagrodzenie netto za miesiąc, czy jest możliwość pracy na stałe z ew. możliwością przejścia na kontrakt francuski, czy samochód jest wymagany. Z góry dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Ciekawski George
@Jarek

Też jestem ciekawy opinia na temat pracy na produkcji i warunków w w Angers.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakieś zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Marketing Poland Workforce
@zainteresowany

Drogi Panie Zainteresowany, zapraszam do kontaktu z naszym działem rekrutacji - odpowie na wszystkie pytania :) Żadnych ukrytych opłat nie mamy, wszystko szczegółowo wyjaśniamy przed podpisaniem dokumentów. W zależności od oferty warunki współpracy się różnią, więc warto rozmawiać o konkretnej ofercie. Najlepsze są informacje z pierwszej ręki, znajdzie je Pan u pracowników naszej firmy (i do takiego kontaktu zachęcam również wszystkich Państwa :) ). Numery telefonu są na naszej stronie www. Pozdrawiam!

Paulina

Do pracy w Belfort, czyli we Francji POLANDWORKFORCE dzisiaj ogłosiła rekrutację. Poszukiwany jest kandydat na stanowisko Stolarza. Do obowiązków zatrudnionych będą należały między innymi prace stolarskie oraz montażowe przy produkcji drzwi, schodów oraz okien. Tutaj znajdziecie to ogłoszenie: https://polandworkforce.com/stolarz-1900e-na-reke-praca-we-francji-2/ Czy zainteresowała Was ta oferta? Będziecie aplikować?

Icon81

Czy jest ktoś kto był we Francji jako spawacz lub monter 90km od Paryża??? Chciałem spytać o warunki, jaka kasa tam, co ile do Polski można zjechać, warunki mieszkaniowe, i czy jechał ktoś autobusem czy raczej samochodami wszyscy jezdziliscie, bo mam wyjazd na 05.01.19, i zależy mi na opiniach jak faktycznie tam jest, mój e-mail pawelgor1981@o2.pl

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Roboty spaw

Witam . Jedzie ktoś na roboty spawalnicze 5-6 stycznia? 90 km od Paryża ? Prosze o kontakt jakubek_1990@wp.pl

Przemku

Mam ofertę wyjechać jako spawacz bez doświadczenia do Laval na spawanie konstrukcji do wagonów kolejowych oraz maszyn rolniczych. Ktoś jest? jakie warunki faktycznie w zakwaterowaniu, atmosfera? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Raffael79
@Przemku

Też tam myślę się wybrać.ktoś tam jedzie? mój email: Raffael79@interia.pl

jama

Mam propozycję jako murarz oraz na docieplenia. Jak warunki na miejscu? 1900 E , realne? Czy nadgodziny są możliwe? Jakie warunki mieszkaniowe? Bardzo zależy mi na rzetelnych opiniach . Już raz bardzo zle trafiłem , co innego oferta a co innego na miejscu.

Darecki
@jama

I jak na tych dociepleniach? Podobno duża rotacja i kasa mała ? Był ktoś ?

Pieter

moja historia wyglada tak, ze pojechalem jako spawacz,przed wyjazdem obiecywali 2000 euro za 164h, przepracowałem ok 200 godzin i kasa prawie 2700 wiec poki co jstem zadowolony i polecam. kwatera jest ok, kasa w terminie, kontakt z biurem tez, indywidualne podejscie

zainteresowany
@Pieter

długo Pan juz tam pracuje?

leci drugi miesiąc

leci drugi miesiąc

ktoś
@Pieter

panie Pieter czy można do pana kontakt? mam pytanko:)

Magda

Ktoś jechał jako kelnerka do Francji? widziałam ogłszenie proszę o jakieś inf :) pozdrawiam

Jagoda

Witam.Czy pracowal ktos przy fotelikach samochodowych w strasburgu??Jesli tak to prosze o opinnie,jak tam jest;czy wyplaty sa .net poziomie takim jak pisza 1600e .net reke??i jakie warunki mieszkaniowe??

PanPiotr

Kasa niby spoko ale zawsze jest jakieś ale. Kontakt z biurem A raczej jego brak. Pracownicy są pozostawienie sami sobie. Niema żadnych koordynatorów... uprzejmość rekruterow pozostawia wiele do życzenia... A w szczególności Pan. A.S oraz R.P... kolejna kwestia podejście do człowieka na zasadzie jak Ci coś nie pasuje to się zwolnij, na twoje miejsce mam 270innych ludzi... niestety ale nie mam dobrej opinii na temat agencji... Obstawiam że komentarz i tak zostanie usunięty. Parę osób które znam pisały już komentarz i oczywiście wszystkie zostały usunięte. Wszystkie niewygodne komentarze są zgłaszane A potem usuwane...

piotr32

Pracowałem w Bordeaux na budowie. Agencja godna polecenia. Pieniądze na czas ,kontakt z biurem jest. Tylko szkoda,że teraz nie mają pracy i musiałem czegoś innego szukać.

Witam. Pracuje ktos na produkcji w Angers i moze powiedzieć coś więcej? Jak wygląda praca? Zgadza się z tym co mówią pracownicy biura? Czy zakwaterowania są na przyzwoitym poziomie?

Majkel75

ja wyjehalem jako spawacz, narazie wszystko jest ok, kwatera wsumie normalna, jak narazie po pierszej wyplacie kasiora sie zgadzala, czekam jak dalej to bedzie wygladalo

WyjazdDE
@Majkel75

Cześć. Odezwij się na mojego maila bo mój mąż ma propozycję pracy jako spawacz z tej agencji. Proszę o kontakt : sonia.kiradziew@gmail.com

Mati

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć jak wyglada praca, kwatera we Francji jako zbrojarz cieśla ? Ktoś moze był ?

Sami
@Mati

w zależności o jaką miejscowe pytasz, ja jestem od 1,5 roku w zachodniej francji bordeaux i jest ok, kasa na czas, min. 2 kola euro na reke, kwatere daja, tylko troche daleko do domu:(

Dako

jak jest tak źle jak mówisz, to dlaczego dalej tam pracujesz?? przecież chyba siłom cie nie trzymajom?

Balazin
@Dako

Siłom? Gimbusie

Artur

Jak wygląda praca w Markersbach przy spawaniu kontenerów,ile godzin dziennie,jaka atmosfera itd.Dziękuję za ewentualną odpowiedz.

Artur

Witam! Czy może ktoś podzielić się informacjami dotyczącymi pracy przy spawaniu kontenerów w Markersbach.Jakie zarobki ,po ile godzin dziennie,atmoswera pracy.

Agata

Witam, czy ktos moglby sie podzielic rzetelna opinia jak to wyglada w przypadku tych fotelii samochodowych we Francji? Bede bardzo wdzieczna. jak nie tu to podaje mail..agaa2007@tlen.pl Z gory bardzo dziekuje

ela
@Agata

dołączę się do tego pytania.też jestem ciekawa. mój e mail ;ela 244@op.pl

Wera
@Agata

Witam, również przyglądam się tej ofercie i jestem bardzo zmotywowana do wyjazdu ale trochę obawiam sie samotnego wyjazdu, skontaktuj się ze mną, w grupie zawsze raźniej ! moj email tiva@vp.pl

arczi

wybiera się ktoś z opolskiego do foteli samochodowych? jade swoim autem i można podzielic koszt trasportu

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.