Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Bodzio

Praca we Francji - mechanik, rozbiórka samochodów wie ktos coś .

Dandi

Uważajcie na kierowców ktorzy jeżdżą firmowymi autami. Jeżdżą nie trzeźwi po narkotykach i do tego biorą pieniądze za dowóz mimo że jeżdżą firmowym autem.

Ziomek
@Dandi

Dlaczego odrazu wrzuca się wszystkich do jednego worka od tego jest koordynator żeby to mu zgłaszać, ja nie mogę powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam

Marzena
@Dandi

jeżeli widziałeś taką sytuację to dlaczego nie powiadomiłeś o zdarzeniu policji , nie mówiąc juz o pracodawcy ?

Czy w obrębie jednego działu w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Marketing Poland Workforce

Nasza organizacja jest bardzo elastyczna. W naszym rozwoju staramy się nadążać za trendami w branży, spełniać oczekiwania klientów jak i pomagać naszym pracownikom rozwijać swój pełny potencjał. Zmiany stanowiska naszych pracowników są naturalną częścią tego procesu :) Wynikają z nowych pomysłów, innowacji, chęci specjalizacji. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Trudno tu mówić o konwencjonalnej rekrutacji i "awansie". Poland Workforce ma dość płaską, demokratyczną strukturę i bardzo to sobie cenimy!

Lol

Potwierdzam. Wyjeżdżasz pracujesz tydzien lub dwa i bez zadnego powodu mówią że firma zrywa umowę . A od pracowników którzy jak tylko wejdziesz na zakład mówią ci że jesteś tylko prscownikiem na zastępstwo.agencji akbi zalezy tylko na zwerbowaniu pracownika albo nie wiedzą co sie dzieje u nich w pracy.

Dandi

Dodam że firma jako pracodawca ok tylko niech bardziej kontroluje i sprawdza vo wyprawiają ich pracownicy. Przez takich ludzi inni odchodzą bez słów

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
Jakub

Przez agencje Poland WorkForce wyjeżdżałem 2 razy do pracy zagranice, teraz jade 3. Pieniądze zawsze na czas, nie ma ukrytych kosztów, potrąceń. Stawki godzinowe konkurencyjne, przez żadna inna agencje nie zarobicie więcej bez zawodu (mówię tu o pracownikach fizycznych). Kontakt z koordynatorami świetny, szybko i sprawnie załatwiają potrzebne sprawy. Warunki mieszkalne - tu nie będę się wypowiadać ogólnie, ponieważ wiadomo ze tak jak się trafi, ale zawsze kwatera była czysta z dostępem do kuchni, łazienki, wifi - komfortowo. Z czystym sumieniem polecam! :)

Bożena
@Jakub

A jak tak regularnie z nimi jeździsz to masz systematycznie jakieś lepsze stawki własnie za 'lojalnośc"?

Reto

Agencja podejmuje się wystąpienia w imieniu pracownika o carte vitale. Po jakim czasie pracy można spodziewać się otrzymania tej karty?

iwona

Dzien dobry, czy firma odprowadza skladki na emeryture? czy to tylko interimy? Chetnie bym wyjechala, ale interesuje mnie tylko umowa o prace z taka opcja.

Agnieszka
@iwona

Interimy, a na czym to polega i jaka jest różnica?

marian

polecam bylem we francji i wszystko bylo ok

Agnieszka
@marian

Jaka robota tam była? I czy trzeba było mówić w języku

Karola

Hej proszę o szczere opinie na temat pracy w tej agencji za granicą? Jak się pracuje? Czy nie (usunięte przez administratora) W jakich krajach można znaleźć pracę np. W usługach typu pakowanie kosmetyków lub inne podobne prace. Dzięki za odpowiedź.

Adam88

Chętnie się dowiem czegoś więcej odnośnie pracy przy kontroli opakowań w Bergerac. Czy zakwaterowanie jest jednoosobowe? Czy te 1800E jest realne czy są nadgodziny, praca zmianowa czy tylko 1 zmiana?

Rita

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy we Francji dla par. Widzialam własnie oferte pracy na stronie pracownik produkcji opakowań. Czy ktoś tam już pojechał i może cos więcej powiedziec jak wygląda praca oraz zakwaterowania. ?

Jarek
@Rita

Hej w jakiej miejscowości praca ? Bo mozliwe ze u mnie .

@Jarek

Hej , jest napisane okolice Bergerac :) .

Jarek
@Rita

No ja w Martel to około 130km dalej .

@Jarek

A możesz cos napisać więcej o agencji? Np: Czy są wypłacalni i jak wyglądają zakwaterowania ? Ogolnie twoim zdaniem czy warto z nimi wyjechać. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Verità

Miejscowość Bergerac

Karina
@Jarek

można prosić o więcej informacji? Również jestem zainteresowana wyjazdem.

Franko
@Rita

@Rita i jak praca? Tez dostałem ofertę zeby tam pojechać.

Pablo

Witam ktoś ma zdanie o pracy jako szlifierz Chętnie się czegoś dowiem pozdrawiam ????

Mbb
@Pablo

Masz jakieś info rozmawiałeś już z kims bo ja też się zastanawiam Napisz jak cos masz wisnia1233325@gmail.com

rocki

nie polecam tej firmy rozłąkowe masz w wypłacie a to jest nieopodatkowane miałem mieć okolicznościowe a wyszło że już mi się nie należy ponieważ zjechałem wcześniej na pogrzeb i nie podjąłem dalszej pracy więc mi nie dali umowy dalej jest inna agencja co daje więcej przy podstawie

Sebastian
@rocki

Proszę podaj namiary lepszej agencji?

Maniek

Wyjezdzam z nimi w czerwcu na ogrodnika. Dojezdzam do mojego kolegi ktory od 2 miesiecy tam jest i poleca robote i firme.

Janek
@Maniek

Gdzie byłeś,jakie miałeś warunki,polecasz ich?

Łukasz Niemiec

Witam wszystkich ,chcę poinformować ze agencja jest na bardzo dobrym poziomie załatwieniu pracy i nie tylko ,pracuje ok. 3 lat i co do wynagrodzenia i załatwieniu spraw kadrowych wszystko na 100 procent w terminach bardzo polecam !!!

duska91

Urząd pracy nie potrafił mi nic znaleźć przez pół roku a oni w tydzień dali dobrą oferte za granicą. Co prawda trzeba było przełknąć tęsknote za rodziną, ale przynajmniej mam za co wyprawić dzieciakom święta.

boryczek

Posiadają dużo ofert pracy tak naprawdę dla każdego. Pomagają w zorganizowaniu zakwaterowania, przejazdu, dają ubezpieczenie. Ode mnie z okolic dużo znajomych korzysta z tej agencji pracy.

Toomaszz

Agencja dobra, szybko zorganizowali mi wyjazd, znalazłem robotę w sowim zawodzie.

marysiak

Znalazłam ich ogłoszenie na Facebooku i zgłosiłam się. Za tydzień jadę do pracy na recepcji w francuskim kurorcie. Wszystko mega spoko.. Mam nadzieje ze w czasie wolnym będę mogła skorzystać ze śniegu!

marecky

Mają dobre oferty dla spawaczy, w sumie od wysłania cv do ogarnięcia umowy nie minęło dużo czasu. Umieją odpowiednio nagradzać za doświadczenie, następny kontrakt też pewnie będę załatwiał przez nich.

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.